Много странно поведение...

  • 367
  • 2
  •   1
Отговори
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 720
С мойта дъщеря вече се виждам в чудо и не знам какво да правя. Две вечери спа от 22 до 7. Мрънкаше през нощта, но не се събуждаше и аз не я вдигах за да яде. През деня се храни през 3-3 и половина, изпражненията й се промениха - акото й стана малко, пикото също - най-много четири памперса и то не тежки Confused Тази вечер се събуди към 4 часа, яде малко (около 10 мин.), след това будува към 5 часа - почна се едно смучене на пръстите и пак й дадох да яде - точно 4 минути и като заспа спа чак до 10 часа, когато яде пак около 10 мин. Папмерса й беше с много малко пико. Имам кърма така че не мисля, че в това е проблема. Изобщо не знам какво да мисля, как да я "вкарам" в някакъв предвидим режим, яде ли както трябва, да не би да не й достигат течности. Моля мами помогнете, в задънена улица съм и се чувствам безпомощна да разбера какво става сега. Blush

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Просто опитай за няколко дни да предлагаш по-често гърдата(на 2-3 часа през деня) и задължително поне веднъж нощем - сигурно ти се вижда добре,че поспива повечко без да се буди,но е явно,че на детенце не му понася добре без нощното хранене и с такива големи паузи.Като се размърка,направо я сложи на гърдата.Не се притеснявай,най-вероятно е само период - с по-често предлагане нещата бързо ще се оправят Grinning

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 823
И според мен трябва не дечко да се дава по-често да сучи.Все пак е още мъничко ,а и това,че памперсите не се пълнят добре,означава ,че не поема достатъчно количество кърма.А как наддава бебо?Окога се държи така,защото тази сънливост е присъща на новородените,а като виждам твоето бебче ,вече не е новородено.Успех!
П.С.Кърми я по-начесто и не търси да и създаваш режим,когато проплаче веднага и дай да сучи.И не давй вода,не с това ще компенсираш качественото пълнене на памперсите Wink

Общи условия

Активация на акаунт