Фертилна ЦС без да си в овулация - възможно ли е?

  • 2 808
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 123
здравейте мацурани без пижами...
днес ми е едно... лигаво и любвеобвилно...
Честито на Пенелопа и от мен!С пожелание за щастлива бременност и здраво бебче!!!
Доста съм вироглава, но на заповедта на Хера смятам да се подчиня, че не искам да си имам проблеми и разправии после...
 bowuu

Знаете ли какво си мислех вчера newsm78
Е ЛИ Е ВЪЗМОЖНО ДА ИМАШ ФЕРТИЛНА ЦЕРВИКАЛНА СЛУЗ БЕЗ ДА СИ В ОВУЛАЦИЯ? /визирам 100% признаци за ЦС като в първите 10 дни от цикъла или непосредствено след приключването на м./
Моля дайте коментара си по въпроса.

# 1
  • Мнения: 9 077
Знаете ли какво си мислех вчера newsm78
Е ЛИ Е ВЪЗМОЖНО ДА ИМАШ ФЕРТИЛНА ЦЕРВИКАЛНА СЛУЗ БЕЗ ДА СИ В ОВУЛАЦИЯ? /визирам 100% признаци за ЦС като в първите 10 дни от цикъла или непосредствено след приключването на м./
Моля дайте коментара си по въпроса.
на мен това ми е най-голямата загадка Rolling Eyes Случва ми се често-както в момента- имам идеална цервикална слуз, но не е никакво време за овулация. Когато мерех БТ, пак ми се случи- ЦС като по учебник, но БТ не показва овулация newsm78 И аз не знам вече...ето,трябва да ми дойде след около седмица, а имам такава слуз като за овулация, а вече на 14 ден имах същата, с болки, с т.нар. "сополче"... Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 3 376
Знаете ли какво си мислех вчера newsm78
Е ЛИ Е ВЪЗМОЖНО ДА ИМАШ ФЕРТИЛНА ЦЕРВИКАЛНА СЛУЗ БЕЗ ДА СИ В ОВУЛАЦИЯ? /визирам 100% признаци за ЦС като в първите 10 дни от цикъла или непосредствено след приключването на м./
Моля дайте коментара си по въпроса.
на мен това ми е най-голямата загадка Rolling Eyes Случва ми се често-както в момента- имам идеална цервикална слуз, но не е никакво време за овулация. Когато мерех БТ, пак ми се случи- ЦС като по учебник, но БТ не показва овулация newsm78 И аз не знам вече...ето,трябва да ми дойде след около седмица, а имам такава слуз като за овулация, а вече на 14 ден имах същата, с болки, с т.нар. "сополче"... Crossing Arms
Момичета, нали и аз днес първо за това споделих - на 14ти ден имах идеална слуз за ову, макар да съм убедена, че не е имало ову. Някъде из ФФ пишеше, че ако наблюдаваш повече от 1 път в цикъл идеална ЦС, значи сигурно нямаш ову него месец Cry

# 3
  • Мнения: 9 077
И какво е обяснението за това newsm78 че няма овулация newsm78

# 4
  • Мнения: 4 302
...
Знаете ли какво си мислех вчера newsm78
Е ЛИ Е ВЪЗМОЖНО ДА ИМАШ ФЕРТИЛНА ЦЕРВИКАЛНА СЛУЗ БЕЗ ДА СИ В ОВУЛАЦИЯ? /визирам 100% признаци за ЦС като в първите 10 дни от цикъла или непосредствено след приключването на м./
Моля дайте коментара си по въпроса.
При мен този месец ЦС беше очевадна. Даже много се чудих, защото се появи на първия ден, след като ми свърши М /7-ден/ и продължи доста дни. Оказа се, че този месец ову-то се е изместило на 11-тия ден, а не на 12-тия както си беше предишните три цикъла.
Може да е малко научнофантастично продължение на въпроса на Ирини, но дали е възможно да има ЦС по време на М? Защото аз ползвам тампони и си мисля, че ми се е случвало да забележа  такава хлъзгава ЦС в края на М?

# 5
  • Мнения: 357
Знаете ли какво си мислех вчера newsm78
Е ЛИ Е ВЪЗМОЖНО ДА ИМАШ ФЕРТИЛНА ЦЕРВИКАЛНА СЛУЗ БЕЗ ДА СИ В ОВУЛАЦИЯ? /визирам 100% признаци за ЦС като в първите 10 дни от цикъла или непосредствено след приключването на м./
Моля дайте коментара си по въпроса.
на мен това ми е най-голямата загадка Rolling Eyes Случва ми се често-както в момента- имам идеална цервикална слуз, но не е никакво време за овулация. Когато мерех БТ, пак ми се случи- ЦС като по учебник, но БТ не показва овулация newsm78 И аз не знам вече...ето,трябва да ми дойде след около седмица, а имам такава слуз като за овулация, а вече на 14 ден имах същата, с болки, с т.нар. "сополче"... Crossing Arms
Момичета, нали и аз днес първо за това споделих - на 14ти ден имах идеална слуз за ову, макар да съм убедена, че не е имало ову. Някъде из ФФ пишеше, че ако наблюдаваш повече от 1 път в цикъл идеална ЦС, значи сигурно нямаш ову него месец Cry
Аz съм имала съЩо два пъти в месеца такава слуz, последния пст беШе между 7 и 10 дни след ову и аz от това се обърках две седмици по късно и си мислех, че скоро трябва да ми дойде, а после като се zамислих установих, че ми zакъснява с не с 3, а с 10 дни, направих си тест EFP, ходих на лекар pregnant, zа съжаление, по късно направих спонтанен аборт, но мисля, че това не е вярно, че
Цитат
ако наблюдаваш повече от 1 път в цикъл идеална ЦС, значи сигурно нямаш ову него месец
Цитат
, по скоро може да се окаже точно обратното, но това са само мои теории

# 6
  • Мнения: 3 376
Момичета, нали и аз днес първо за това споделих - на 14ти ден имах идеална слуз за ову, макар да съм убедена, че не е имало ову. Някъде из ФФ пишеше, че ако наблюдаваш повече от 1 път в цикъл идеална ЦС, значи сигурно нямаш ову него месец Cry
Аz съм имала съЩо два пъти в месеца такава слуz, последния пст беШе между 7 и 10 дни след ову и аz от това се обърках две седмици по късно и си мислех, че скоро трябва да ми дойде, а после като се zамислих установих, че ми zакъснява с не с 3, а с 10 дни, направих си тест EFP, ходих на лекар pregnant, zа съжаление, по късно направих спонтанен аборт, но мисля, че това не е вярно, че
Цитат
ако наблюдаваш повече от 1 път в цикъл идеална ЦС, значи сигурно нямаш ову него месец
, по скоро може да се окаже точно обратното, но това са само мои теории


Ха дано да е така Praynig

# 7
  • Мнения: 9 077
дали е възможно да има ЦС по време на М?  мисля, че ми се е случвало да забележа  такава хлъзгава ЦС в края на М?
Ами и при мен го има това нещо, но все пак не е прозрачно като белтък, а примесено с кръв, макар и по-бледо...мисля че си е просто изчистване от М.
Иначе, и аз си мисля че наличието на ЦС 2 пъти например е по-скоро добър знак...ама знам ли... Лали къде е да обясни Embarassed

# 8
  • Мнения: 3 376
Това с хлъзгавото и слузесто и при мен се появява от време на време, но и аз по-скоро го свързвам с изчистване на лигавицата на матката. Обаче из форума има мнения на момичета, че са забременели именно докато са били в М. Моята неофициална свекърва го твърди същото. Така че, знае ли човек... Аз лично нямам нищо против няколко овута Party Обаче горките тийнейджърки, за тях подобна новина би била убийствена.

# 9
  • Мнения: 267
И аз съм с ЦС два пъти за този цикъл. Първия път към 10 ден, и сега, на 16 ден.
Мислех, че може да е нещо друго, някакво течение, но явно не съм само аз. ЦС преминава през няколко състояния, може пък да не съм се научила още да я познавам.
За по сигурно - правете любов когато се усъмните всеки път и дано има изненади  Peace

# 10
  • Мнения: 4 302
ФФ-то казва, че след ову-то пак се отделя малко количество естроген, който може да е причина за наблюдаването на ЦС и след фертилните дни. В такъв случай като презастраховка казват, че секса му е майката  Embarassed
А при мен в края на М на някои цикли си е направо белтъкообразна ЦС и тук таме по някое време на деня ми прицапа.
След някой друг месец експерт ще стана по самонаблюдение... newsm78 Дано не се налага и скоро масово се преселим в летните отчетни!

Пенелопе, честити ти чертички! Не си сама мила! Цял форум добри новини чака!

Последна редакция: вт, 18 окт 2005, 16:26 от *vera

# 11
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Аз лично не бих отдавала големи надежди на т.нар.метод на цервикалната слуз.Струва ми се доста несигурен,не че разбирам,но си мисля все пак че доста се влияе тая слуз от какви ли не състояния и не е задължително да е показателна за какво ли не.Ако щете се смейте,но за 1ви път ми е направила впечатление че е по-различна след раждането чак,и беше точно каквато я описват че е по време на овулация... newsm78
Несигурна работа ми се вижда и смятам че е излишно да задълбаваме,ма кой както си прецени.

# 12
  • Мнения: 9 077
Струва ми се доста несигурен,не че разбирам,но си мисля все пак че доста се влияе тая слуз от какви ли не състояния и не е задължително да е показателна за какво ли не.
Gel, цервикалната слуз е много показателна във всяко едно отношение. тези,които са се самонаблюдавали по-дълго време, правят разлика между ЦС преди манструация, ЦС по време на овулация, бяло течение породено от гъбички...когато можеш да доловиш разликите, това ти помага да опознаеш по-добре организма си и това, което се случва с него. така че не бъди скептична по отношение на ЦС.

Последна редакция: вт, 18 окт 2005, 15:35 от Stefanie

# 13
  • Мнения: 2 825
И аз не съм голяма фенка на ЦС, ама ща не ща и аз забелязах, че последните 2 месеца я имам по два пъти на месец newsm78
То да не е заразно това ?  newsm78 Wink
Иринии, я се нахвърляй на мъжо, пък каквото сабя покаже Wink

# 14
  • Мнения: 247
Това е доста интересна тема и аз непосредствено след М имам ЦС.  Опитвам се да намеря дали някъде не е коментирано из форумите за момичета с 2 овута или това дали е възможно толкова ранно ову? Ако някой знае да препрати линка

Общи условия

Активация на акаунт