Химически пилинг и бременност

  • 1 538
  • 2
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 108
Здравейте дами  Wink,
Бях се наканила от пролетта, че есента ще ходя на химически пилинг  Simple Smile! През това време, обаче се случи нещо прекрасно - забременях  Wink, та въпроса ми сега е знае ли някой дали е добре да се прави химически пилинг в такова състояние  newsm78?
Аз разбира се, ще попитам и козметичката, но не я познавам много добре и ме е страх да не ме подведе от чисто печалбарски подбуди  Thinking!?
Ако някой си е правил или знае нащо по въпроса, моля нека сподели  Praynig Heart Eyes!

# 1
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз съм си правила. Категорично противопоказно по време на бременност, ще трябва да изчакаш!  Wink
Процедурата не е болезнена, но от една само няма ефект. Струва около 100-тина лв. Трябва да се пазиш от слънцето после (дори и от слабото слънце - най-добре слънцезащитен крем  Wink). След процедурата кожата се зачервява доста, така че не си планирай срещи веднага след това.  Mr. Green След няколко дни започва излющването. Но както казах, сега не можеш да си правиш!  Naughty

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 108
Мерси Зъхи  Simple Smile,
и аз си мислих, че няма да е безопасно, макар че имах намерение да си правя лек хим. пилинг - с гликолова киселина.  Sad Цяло лято се подготвях за тази процедура с крем на същата основа, ползвах и Увеблок 80-ти фактор, но нищо - догодина. Сега не бих поела и минимален риск!

Общи условия

Активация на акаунт