ИМАЛИ ЛИ СТЕ ПРОБЛЕМ Т.Н. ТАПИ НА СЛИВИЦИТЕ ИЛИ В ГЪРЛОТО

  • 3 487
  • 1
  •   1
Отговори
  • В уютен дом!
  • Мнения: 76
Здравейте мами Hug
От много години имам този проблем, който се диагностицира случайно , при преглед за една ангина, която всъщност я нямаше.Та при уж най добрият доктор такъв в нашият град, той ми каза , че имам тапи на сливиците или гърлото (незная как е най точно), назначи да се вземе гърлен секрет, при който се установи, че няма никакви изолирани бактерии.
Предписа ми ред медикаменти, но не за тях, тапите, а за кашлшца и болки в гърлото, които имах от доста време.При поредният преглед искаше да премахне сливиците, че ми създавали само проблеми ( а м/у др.ми спомена, че при 4 изкарани ангини за 1г. е желателно да се премахнат сливиците, а аз нямах нито една такава....слава богу newsm78), но за тапите нито дума и дотам с лечението, ако изобщо е имало такова.Ходих и в София при специалист, но нищо.Та след този дълъг увод, да Ви кажа аджеба защо толкова ме притеснява..... ooooh!на моменти като се закашлям изхвърлям много малки буквално като тапички топченца, които са остатъчна храна+ още нещо, което той обясни, а аз не запомних.Кажете мами, имали ли сте подобни проблеми и ако да ще съм много благодарна да чуя вашите съвети, мнения и каквото и да било! Hug
Пожелавам Ви весели празници, бъдете живи и здрави!!! Hug  bouquet Hug

# 1
  • Мнения: 2 082
аз бях така дълги години,но не съм правила нищо.просто сливиците имат,,джобове'' и там се събира храна.сега от известно време нямам такъв проблем,но не знам на какво се дължи...

Общи условия

Активация на акаунт