играта на ТЕДИ

  • 10 190
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • burgas
  • Мнения: 485
Участвате ли в играта на сокчета Теди?Някой спечелил ли е награда.Моят син участва за гарантираните награди за които се разменят кодове,но не е получил още нищо. newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 412
Участваме за плейстейшъните- нищо не сме спечелили. А за гарантираните награди още не сме ги събрали, какво си е избрал сина ти?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 691
ние сами 1 код въведохме..............май трябват повече

# 3
  • burgas
  • Мнения: 485
Харесал си е палатката.Голямо пиене падна Laughing  за 25 точки ,толкова се надява милия,дано не остане разочарован Cry

# 4
  • в реалността
  • Мнения: 191
Здравейте момичета,ние не участваме в томболи, но стойте спокойно вече получихме първата гарантирана награда - чантичка за кръст, сега сме в очакване на фенерчето.Явно са доста коректни пийте и събирайте. Laughing

# 5
  • Мнения: 117
не зная за каква игра става въпрос, но от сокчетата последно купих вчера и не виждам да пише върху тях за промо  Rolling Eyes

# 6
  • в реалността
  • Мнения: 191
не зная за каква игра става въпрос, но от сокчетата последно купих вчера и не виждам да пише върху тях за промо  Rolling Eyes
Здравей не на всички продукти на Теди има промоция трябва да се гледа на етикета да пише Промоция "Книгата на тайните"

# 7
  • burgas
  • Мнения: 485
Здравейте момичета,ние не участваме в томболи, но стойте спокойно вече получихме първата гарантирана награда - чантичка за кръст, сега сме в очакване на фенерчето.Явно са доста коректни пийте и събирайте. Laughing
След колко време ви донесоха наградата и искаха ли етикетите от сочетата.

# 8
  • Мнения: 0
kolko koda vuvedohte za palatka ili chantichka

# 9
  • София
  • Мнения: 412
Изчезнаха ми събраните кодове за томболата на плейстейшъна, писах им и се оказа, че са валидни за седмица  #Cussing out

# 10
  • burgas
  • Мнения: 485
kolko koda vuvedohte za palatka ili chantichka
Много!25 кода.То май беше по-сигурно да си я купим Laughing

# 11
  • в реалността
  • Мнения: 191
Наградата получихме по пощата,като малък пакет.Не е идвал куриер вкъщи и съответно никой не ни е искал кодове.Сега поръчахме фенерчето чакаме и него да получим тази седмица.Ще ви информирам когато дойде.А сега сме в процес за събиране на кодове за палатка и уоки токи.

# 12
  • Мнения: 117
Благодаря ти Рени  Simple Smile днес ще ходим до Кауфланд и ще разгледам по-обстойно продуктите, виж ли сме спечелили нещо за рожденния ден на баткото ни  Mr. Green

# 13
  • burgas
  • Мнения: 485
 newsm44Палатката пристигна!Страхотна е !Доста е големичка,детенце вътре спи вътре яде Laughingи не пуска кака си да влиза smile3512

# 14
  • Мнения: 2 487
Здравейте!И ние видяхме тази промоция и искамеда участваме,но може ли да ми обясните какви са тези гарантирани награди?За иди-колко си етикета,получаваш награда ли?И бихте ли ми казали какви са тези награди?лагодаря много   bouquet

# 15
  • burgas
  • Мнения: 485
Наградите са гарантирани!Ако пратиш определен брой кодове задължително печелиш.Ние пратихме 25 кода за палатка и по 15 кода за радио станции и телескоп.На сайта на сокчетата Теди има много подробно инфо Laughing

# 16
  • Мнения: 2 487
Нели,преди да попитам тук разгледах сайта,но никъде не видях колко точно точки трябва да се съберат за тези награди  Peace Затова се допитах до тук,някой ако може да ми каже.Например исках да попитам колко точки са нужни за PSP.но явно никой не знае..Ако може да ми покажеш къде пише за точкките,ще съм ти благодарна  Peace

# 17
  • Мнения: 2
И ние най-активно пиеме сокчета Теди. WinkВ събота пристигнаха радиостанциите,за които играхме.От пощата си ги взехме.Сега събираме кодове за палатка,та скоро може пак да се похвалим Grinning.Радиостанциите пристигнаха за около 6 дни,след като потвърдихме на сайта на Теди за поръчката.

# 18
  • Мнения: 2
Цитат
Нели,преди да попитам тук разгледах сайта,но никъде не видях колко точно точки трябва да се съберат за тези награди  Peace Затова се допитах до тук,някой ако може да ми каже.Например исках да попитам колко точки са нужни за PSP.но явно никой не знае..Ако може да ми покажеш къде пише за точкките,ще съм ти благодарна  Peace

ВИЖ ТУК
http://www.tedi.bg/
За да играеш трябва да се регистрираш.Ние играеме само за гарантираните награди,защото са сигурни,а не се теглят чрез жребий.Влез в ПРАВИЛА и от там прочети ОБЩИ УСЛОВИЯ.Пише доста подробно.

Последна редакция: пн, 17 май 2010, 13:42 от emaleksa

# 19
  • Мнения: 2 487
Цитат
Нели,преди да попитам тук разгледах сайта,но никъде не видях колко точно точки трябва да се съберат за тези награди  Peace Затова се допитах до тук,някой ако може да ми каже.Например исках да попитам колко точки са нужни за PSP.но явно никой не знае..Ако може да ми покажеш къде пише за точкките,ще съм ти благодарна  Peace

ВИЖ ТУК
http://www.tedi.bg/
За да играеш трябва да се регистрираш.Ние играеме само за гарантираните награди,защото са сигурни,а не се теглят чрез жребий.Влез в ПРАВИЛА и от там прочети ОБЩИ УСЛОВИЯ.Пише доста подробно.
Благодаря ти,сега видях за кодовете   bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 18
Здравейте момичета ,имам един въпрос към тези които са играли за гарантираните награди.За тези награди кодовете само за една седмица ли трябва да се съберат, т.е. примерно ако искаме палатката ,трябва да съберем 25 кода за една седмица ,така ли? newsm78

# 21
  • burgas
  • Мнения: 485
Не!Кодовете за гарантираните награди не са за седмица!Можете да ги регистрирате за по- дълъг период,само вижте до коя дата продължава играта Laughing

# 22
  • Мнения: 2
Ние пак да се похвалим! Grinning
Днес си взехме палатката и фенерчето!Сега се чудя къде ще я разпънем,че не е малка newsm78.Дано съберем кодове и за бинокъла Praynig,че крайния срок наближава.
Успех на всички! Peace

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 341
Хей момичета, и аз да се похваля, че точно днес на 1-ви юни сме изтеглени в жребия и печелим PSP  newsm44  Страхотен подарък за 1-ви юни на синът ми Simple Smile

Един мой познат преди 3 седмици спечели PSP, а аз не вярвах, мислех, че е направил нещо хакерско, но сега вече няма как да не вярвам  bowuu Даже ми каза, че ПСП-то било най-нов модел и не може да му сложи чип за пиратски игри , но здраве да е  Mr. Green

Регистрирахме две седмици поред по 5 кода и ето, че днес спечелихмееееее Simple Smile

Написаха ми е-мейл и ми честитиха наградата и искат да им напиша кодовете , а етикетите да изпратя на адрес. Така че - ПАЗЕТЕ СИ ЕТИКЕТИТЕ с които участвате ! Дано всичко да е ОК и скоро да пристигне наградата Simple Smile
Аз сканирах днес етикетите и ги изпратих по е-мейл а после ще ги пусна по пощата  Peace

# 24
  • Razgrad
  • Мнения: 282
някой знае ли последните печеливши че аз нещо не можах да проверя?

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 341
Получихме си PSP - тоооооо   newsm44  страхотно е, синьо-зелено Сони. Детето е супер щастливо а и аз се радвам с него Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт