Тибетска гъба???ползвали ли сте?какво мислите за това?

  • 3 714
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 249
мили мами,
преди 4 дни ми дадоха тази странна гъба-преди това не бях чувала за нея,но приятелката ,която ми я даде каза че е много доволна-отслабнала е с 6 кг за 2 седмици и се чуства добре Peace
някой да знае нещо по въпроса или да я е ползвал???
прилагам описание за нея за тезюи,които не са 4ували-извадих го от нета Embarassed




ТИБЕТСКА ГЪБА
(ГЪБАТА НА ИНДИЙСКИТЕ ЙОГИ)


Медицината на Тибетските народи дъго я е пазела в тайна. В Европа е пренесена от излекувал се от цироза Полски професор.
Тибетската гъба е с цвят на извара с размери 5 – 6мм в началото наразвитието си и 40 -50мм в края на периода при делене.

Притежава следните свойства:

1. Преустановява растежа на раковите клетки.
2. Напълно нормакизира обмяната на веществата в организма.
3. Лекува всички алергични заболявания
4. Ликвидира всички стомашно-чревни заболявания в това чсло и язва на стомаха. Стабилизира стомашната микрофлора.
5. Лекува заболяванията на белите дробове, бронхит, пневмония.
6. Лекува всички възпаления, тъй като изпълнява ролята на антибиотик.
7. Всички заболявания на черен дроб, жлъчния мехур, разтваря камъните в бъбреците.
8. Напълно изчиства организма от плаки тъй като изкарва всички продукти на обмяната в това число и холестерина, солите на тежките метали, дионуклидите и продуктите от обмяната на алкохола.
9. Лекува диабет, като нормализира въглеродния обмен.
10. Повишава половата активност и намалява телесното тегло, като преустановява процеса на стареене на клетките.
11. Повишава вътрешните резерви на организма и подобрява паметта и вниманието.


Гъбата се отглежда във всяко японско семеиство, в резултат на което, Япония е страната с най-здравата нация.

Начин на употреба:

Гъбата се залива с около 250мл. прясно мляко със стайна температура исе оставя при стайна температура да престои 24 часа. За 18 -20 часа се получава подквасено мляко с лечебни свойства. Консумира се сутрин половин час преди хранене или вечер 30 -50 мин. преди сън. Признак на пълно подквасяване е появата на гъст слой отгоре на гъбата. Перцежда се през едро метално сито, а гъбата се изплаква под струя хладка вода, като се залива отново с нова порция прясно мляко. АКО ГЪБАТА НЕ СЕ ПРОМИВА ЕЖЕДНЕВНО И НЕ И СЕ СМЕНЯ МЛЯКОТО, ТЯ СТАВА КАФЯВА, СПИРА ДА СЕ РАЗМНОЖАВА И УМИРА.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
искам и аз такава гъба. От къде мога да си я взема?
Аз преди веме гледах едни китайски кристали . Хранеха се с вода и захар. Водата , в която седяха беше лечебна , лекуваше много неща. Можеше да се пие и да с емажеш с нея, но заминах на море, оставих си кристалите на майка ми и тя забравяше да им сменя водата( всеки ден им се сменяше водата, бъркаха се с дървена лъжица нищо метално не трябваше да ги допира) и кристалите ми умряха...А толкова дълго време ги гледах, даже и подарявах на познати от тях, защото станаха ужасно много

# 2
  • Мнения: 5 140
На свкърва ми и бяха дали такава гъба-има проблеми със стомаха.
Гледаше си я като дете,миеше я,сипваше и прясно мляко всяка вечер и така доста време докато в един момент не и писна и спря.Така и не разбрах къде и отиде гъбата.А дали нещо и е помогнало незнам,казваше че се чувства добре,ама аз много не и вярвах.Но щом и тя спря да я пие файда няма.Само като прочетох че лекува рак ми стана ясно за какво иде реч.Малко съм настроена скептично. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 614
Искам и аз... баща ми преди май пиеше нещо подобно (трябва да го питам)...кажи от къде да немерим Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 211
Само дето не разбрах по какъв начин се отслабва от това мляко. То е по-скоро за имунната система, нали?

# 5
  • Мнения: 2 249
Само дето не разбрах по какъв начин се отслабва от това мляко. То е по-скоро за имунната система, нали?
ами на мен ми го обясниха че много ти забързва обмяната на веществата-та така- Flutter
аз я имам от 4 дни-наистина като и сложиш мляко  и на другия ден е като кисело( е като леко вкиснато де)
по принцип гъбата растяла и след 20 дни можело да се откъсне и да се даде на някой друг-така че след 2 седмици ако има ефект ще раздавам
ама до тогава ще е добре да се изкаже някой,който вече я е ползвал newsm78

# 6
  • Мнения: 361
Майка ми отглеждаше такава гъба и беше много доволна  Wink,наистина ти прочиства организма изцяло , единственното неудобство ,е че пръцкаш малко повече Embarassed ,при външна употреба ,ако имаш ранички или нещо подобно ,минават по-бързо
гъбата изисква редовни грижи ,ако мислиш,че имаш време нерви ,успех Grinning

# 7
  • Мнения: 3 211
А откъде се купува такава гъба?

# 8
  • София
  • Мнения: 5 828
Не вярвам на такива универсални рецепти  Naughty
Свекървата пи някаква тибетска рецепта, пак лекуваща всичко, и си е все същата  smile3537

# 9
  • Мнения: 2 172
4uvala sum za tazi gaba.Dokolkoto znam Nataliq Simeonova e otslabnala s neq. :crazyeyes:Neznam kakvi sa svoistvata i ina4e.No mislq,4e ne e opasna.A ot kade moga da se snabdq i az s takava gaba?  newsm78

# 10
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
И аз съм чувала и чела за тази гъба само хубави неща,но незнам от къде бих могла да се снабдя с нея Sick

# 11
  • Мнения: 2 249
И аз съм чувала и чела за тази гъба само хубави неща,но незнам от къде бих могла да се снабдя с нея Sick
както писах по-нагоре-на мен ми я дадоха-тя расте и се дели и може да се раздава след 20 дни-моята като я гледам верно расте ама за сега малко Embarassed
така че...ако не я прецакам нещо Praynig-ще раздавам-стига да има ефект Peace
не съм чула да се продава някаде-ама ако някой чуе да свирка Wink

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
Преди години нашите ползваха такава гъба. Не й викаха тибетска, но точно същата беше. Пиха, пиха вкиснато мляко бая време, пък спряха...не съм забелязала да са се излекували от нещо, де.

# 13
  • Мнения: 3 537
На мен майка ми имаше миналата ли ,по миналата година такава гъба и пиеше млякото.Няколко месеца го правеше, по едно време спря,изхвърли ли я ,незнам.Ние само я бъзикахме за тая гъба.И Така и не ми се е похвалила да и се е излекувало нещо,иначе определено щеше да се похвали .А и щом не продължи да я ползва.Абе незнам,мисля,че е бош лаф работа.А и като се сетя егати и златната гъба,що млеко пие,ааа Crossing Arms Whistling Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 639
По описанието много прилича на гъбата , която една приятелка отглеждаше в детските ни години .
 Не бих пила подобно нещо , още повече , заради мързеливо отслабване .... Stop ( което едва ли е вярно)

Общи условия

Активация на акаунт