Да ви кажа как ме "тестваха" за пола на бебето

  • 21 084
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Знам, че има всякакви начини за "отгатване" пола на бъдещото бебе и тук са коментирани повечето, но да ви кажа на мен какъв ми приложиха.
Все още работя и понеже цялата сграда е с офиси току някой ме пита "какво чакаш?" Поредния днес беше портиера/пазача. Много колоритно старче, което си пада по нетрадиционните методи за "диагностика". Още като постъпи на работа и тръгна по етажите, да се запознае влизайки при мен ми предложи да провери благоприятна ли е средата в стаята Wink Та и днес прибирам се от обяд  и той като ме видя на входа ме пита знам ли какво ще е бебето. Отговорих му на шега, че таткото си е поръчал момче /хе-хе как го написах като меню в ресторант Mr. Green/, но според лекарката ми ще е  момиче. Той още там на стълбите извади махалото, разлюля го пред корема ми и отсече: Таткото ще е разочарован, докторката е познала - момиче. Съобщих го на таткото и на него му се видя забавен този метод, та сега си мисля дали е познал или се повлия от докторската прогноза. На вас да ви се случвало да ви тестват по подобен начин? И най вече потвърди ли се казаното?

Последна редакция: чт, 20 окт 2005, 14:58 от Diana A

# 1
  • Мнения: 46 437
Аз не вярвам в подобни методи, но ми се случи  Laughing От един цветарски магазин купувах букет и на тръгване мургавата продавачка исвика след мен "Какво имаш в ръката?", аз я отворих, за да покажа, че нямам нищо, тя погледна и каза "Момиче!". Но това е 50:50, не е толкова малък шанса да не познае  Laughing

# 2
  • Мнения: 2 952
    На мен пък  бабата на мъжа ми веднъж както си ядем на масата (тя беше на  гости) ...ми казва ...я , я ...нещо си се оцапала по ръката и аз  си отварям ръката и тя  пита  другите на масата ...как  как  си показа  момичето ръката ...(защото тя е полу сляпа) и каза момче е момче ....Е....ами   едно време не са имали ултрасаунд , ами са си  търсели как да си  познаят ....Едната баба ще каже  мъжко , другата - женско ...и накрая  все  едната ще познае .... hahaha

# 3
  • Мнения: 1 722
Ами мен ме тестваха с конец и на него халката ми и се правят някакви кръгове и в зависимост от това дали халката почва да се люлее напред - назад и ли кръгообразно се познавал пола на детето. Бях в началните месеци на бременността /преди да се види пола на видеозон/ и ми казаха, че халката показва за първо дете - момче /каквото и имам/, а за второ - момиче /ще видим/.

# 4
  • Мнения: 1 613
Тестваха ме без да разбера  Rolling Eyes
Баба ми ми поръсила сол на главата и в зависимост от това къде съм се почесала, каза - момиче  Crazy
Същото го правила и на леля ми. Тя се почесала и на 2те места и наистина има близнаци - момче и момиче  newsm78

# 5
  • Мнения: 779
Е, не  Crazy тва за махалото не бях го чувала. За мен всички казваха ,ч е ще е момиче ( включително и лекарката), само един човек позна - пусна една салфетка на земята и ми вика" Вдигни я!" и аз се навеждам и я вземам, а той вика" Момче ще е!" ( ако клекнеш -момиче, ако се наведеш- момче). Та така ме " тестваха мене"  Laughing

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 #Crazy #Crazy #CrazyЕй,направо ме изумихте,какви методи имало Laughing Аз знам,че ако жената през бременността се разхубави ще е момче,ако погрознее ще е момиче.даже така познах,че една колежка ще роди момиче.Е.....естествено не отидах да и кажа"Леле,колко си погрозняла,ще имаш девойка"......после няколко пъти ме пита как съм познала,но как да и отговоря Embarassed Wink

# 7
  • Мнения: 1 107
Аз не качих много килограми, имах само един голям изпъкнал корем и който ме видеше, казваше - момче ще е! Така и не разбрах защо, не ми се вярва, че щях да надебелея повече ако беше момиченце  Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 2 181
и на мен още в началото на бременноста един човек ми гледа ръката и ми каза че ще е момиче.
иначе майка ми ме ръси със сол,но аз се почесах на "трето" място newsm78 Grinning

# 9
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Бабите в парка се кълняха, че второто ми дете ще е момче...Simple Smile
Да..ама не:)

# 10
  • Мнения: 319
#Crazy #Crazy #CrazyЕй,направо ме изумихте,какви методи имало Laughing Аз знам,че ако жената през бременността се разхубави ще е момче,ако погрознее ще е момиче.даже така познах,че една колежка ще роди момиче.Е.....естествено не отидах да и кажа"Леле,колко си погрозняла,ще имаш девойка"......после няколко пъти ме пита как съм познала,но как да и отговоря Embarassed Wink

Няма такъв филм - аз родих момиче (както е видно от лентичката ми), но през бременността си така се разхубавих, че чак се изумих! Косата ми стана невероятна, кожата на лицето ми се опъна и нямаше пъпки, петна и др. подобни, лицето ми сияеше. Колежката ми роди четири месеца след мен момче - при нея погрозняването беше плашещо. И до ден днешен не може да си оправи лицето от пъпки и петна, въпреки че много се старае. Затова не вярвам в този метод. А иначе мен не са ме тествали - поне не пред мен, защото кат` са знаем, вероятно са преценили, че е по-добре да не рискуват. Единствено майка ми още щом й казах, че ще става баба, категорично отсече: Момиче! И да не вярваш, ако някой те излъже за момче!

Права излезе!

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ами мен ме тестваха с конец и на него халката ми и се правят някакви кръгове и в зависимост от това дали халката почва да се люлее напред - назад и ли кръгообразно се познавал пола на детето. Бях в началните месеци на бременността /преди да се види пола на видеозон/ и ми казаха, че халката показва за първо дете - момче /каквото и имам/, а за второ - момиче /ще видим/.
При мен халката изобщо не помръдна  newsm78

Иначе ми ръсиха сол на главата и познаха - момиче. Как се почесах за момиче не знам, защото преди това все на момче се чешех  Laughing

# 12
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Как се почесах за момиче не знам, защото преди това все на момче се чешех  Laughing

А така:) Обърнала си му пола на детето.... Mr. Green rotfImbo rotfImao
...аз съм чувала такива неща:)
Бременна жена ... ама много бременна вече и бабите дават акъл "ако искаш момче...направи..."
Егати глупостите.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Как се почесах за момиче не знам, защото преди това все на момче се чешех  Laughing

А така:) Обърнала си му пола на детето.... Mr. Green rotfImbo rotfImao
...аз съм чувала такива неща:)
Бременна жена ... ама много бременна вече и бабите дават акъл "ако искаш момче...направи..."
Егати глупостите.
Освен това се и постригах няколко пъти, та съм му резнала пишката на момченцето явно  Laughing

# 14
  • Мнения: 292
E и аз да ви кажа тогава как ме провериха ,но с каката- слагат под една вълглавниза нож и под една ножица -ПОЗНАХА седнах на ножицата това било за момиче

Общи условия

Активация на акаунт