Звездите като малки

  • 1 498
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 513
Аз лично припаднах от смях, много са сладки.

http://www.crazyrussian.com/02/entry_1470.php

# 1
 Laughing Laughing Някои направо са неузнаваеми като Брус Уилис, Джордж Клуни, Дженифър Анистон - каква пухкавичка е била  Hug, Никол Кидмън също за Памелката пък да не говоря, Робърт Де Ниро и той.......Боже ..........Ми кво очаквам . И звездите са били деца  Flutter Heart Eyes Grinning

# 2
  • Мнения: 1 909
Аз лично припаднах от смях, много са сладки.

http://www.crazyrussian.com/02/entry_1470.php
Миналата седмица ми мина преz мейла, много яки снимки  Joy Фреди Меркурий е трепач  Joy Hug

# 3
  • Мнения: 2 195
Биорг си е същия темерут,просто не може да я сбъркам  Crazy

# 4
Пък Рики Мартин ми прилича на Стейси на Мимката  Grinning

# 5
  • Мнения: 1 072
Аха, има неЩо такова. Grinning

# 6
  • Мнения: 3 098
Най_сладки са ми Кристина,Бритни,ДрЮ,Леонардо и Жан_Клод.
А пък Еминем е направо ужас Sick

# 7
  • Мнения: 2 195
Пък Рики Мартин ми прилича на Стейси на Мимката  Grinning
Йе , йе,ще му кажа кат се събуди  Laughing Sunglasses

# 8
  • Мнения: 1 238
Хе- хе, много яко Елфче! Много ми хареса!
А прочетохте ли коментарите отдолу Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Фреди Меркюри направо ме уби! То не бяха зъби то не беше чудо Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
А Джулия Робъртс си е направо същата!
Хонде верно имат общи черти- рики и Стейси Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 9
  • Мнения: 1 238
Най_сладки са ми Кристина,Бритни,ДрЮ,Леонардо и Жан_Клод.
А пък Еминем е направо ужас Sick

Що бе не е излязъл лошо на снимката- или по-точно в сравнение със това как изглежда сега там е 100 пъти по хубав(нормален)
А за Деми Мур кво ще кажете? На мене нещо не мо хареса...

# 10
  • Мнения: 4 212
малееее, с такъв интерес ги гледах. Деми Мур изби рибата, както и надутата  Никол Кидман  ooooh!, леко кошмарни са  Flutter  Whistling

# 11
  • Мнения: 1 072
Торне, Деми е меко казано страШни4ка Sick
аз пьк намирам прилика между Кими Райконен и мойто вескар4е, сьЩите руси , дьлги кле4ки на главата. Joy

# 12
  • Мнения: 1 238
Торне, Деми е меко казано страШни4ка Sick
аз пьк намирам прилика между Кими Райконен и мойто вескар4е, сьЩите руси , дьлги кле4ки на главата. Joy

Ми дай да го видим де! Да не те е страх да не ти го харесаме за зет Wink Wink Wink Wink Wink Wink, а? Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 238
А защо не сложиха една снимка на Джон Траволта като малък Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 14
  • Мнения: 2 195
Да не ми закачате Деми,че ми е л/бимка  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт