Препоръчайте нещо за бърз разтеж на косата, моля Ви...

  • 7 580
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 500
Понеделник ходих на фризьор, ама не на моя, ами на друг прехвален #2gunfire
И резултата е такъв, че чак днес имам сили да говоря за това #Cussing outПрическата е тип Отмъщението на фризьора CloseИсках косата ми да ми прави лицето овално, а не кръгло, в смисъл да го издължава. Преди косата ми беше доста дълга, но постоянно я хващах я с щипка, я с нещо друго, защото стоеше като уши на кокершпаньол, а сега съм като пудел, нещо като шапка имам на главата си. На всичко отгоре косата ми след раждането започна да се къдри ужасно и сега с тая изтънена, филирана подстрижка съвсем й щръкнаха краищата #Cussing outНаправо се депресирах, от хубавата ми коса нищо не остана SickНе искам да ходя на друг фризьор, за да не постигна обратен ефект. Знам, че единствения изход е да порастне косата ми, а тя ще порастне!!! Обаче, аз искам да порастне бързо, много по-бързо отколкото расте!!!
Кажете нещо за стимулиране на разтежа Praynig
Знам за хининова вода, бадемово масло, кажете друго ампули, масла нещо каквото и да е, всичко ще правя Tired

# 1
  • Мнения: 522
Афродита, има един стимулант за коса на Икаров - не върши чудеса, но сгъстява косата и я стимулира да расте по-бързо. Сега през есента като ми капе косата като луда с него се спасявам. Ако обаче положението е екстремно, можеш да си сложиш изкуствени кичури или да си удължиш косата.
Което и да избереш, успех!  newsm10 newsm03

# 2
  • Мнения: 6 155
Стимуланта за коса на Икаров  Peace

# 3
  • Мнения: 4 390
Lotion Fortifiante anti-chute - на френската фирма HEGOR.
Keratine shampoo на същата фирма.

Чух от приятелки и за някакъв лазерен гребен, но аз лично не съм ходила на такава процедура.

# 4
  • Мнения: 5 500
Много ви благодаря милички мои Heart Eyesтази вечер ще се намажа с едно масло дето го имам в къщи, а утре ще търся маслото на Икаров и лосиона и шампоана на ДИвиана Heart EyesМного целувки на всички Laughing

# 5
  • Мнения: 2 672
на една позната и расте по-бързо , като си мие косата често , не винаги с шампоан , а само с вода

# 6
  • Мнения: 596
Мажи я и с хининова вода след къпане, по мои наблюдения помага, косата расте по-бързо.

# 7
  • Мнения: X
Божееее, ooooh! да не си ходила при смотльото, които аз уцелих #Cussing out -

 от вчера нямам коса, но остави, че е къса, аз исках да се скъси, но как така аз избрах прическа от каталога, показах я, питах мое ли - оня кифльо вика:Мое!

Какво мое, бе братче - нищо общо, ама нищоооооо, сега съм един дзвер, срам ме е да ходя по улиците......кой ги пуска такива да се гаврят с хората.....................мое  вика, сега, като мое, да ида и да го отстрелям и без т'ва с тая затворническа прическа Crazy

# 8
  • Мнения: 5 500
Ох, такива направо трябва да ги изпраим пред една стена и наред #2gunfire
Кой въобще им дава право да работят #Cussing out
Тя не е една, ами днес разбрах, че и моя приятелка същия ден ходила там да се подстриже и тя изглежда така #Silly Изглеждаме по един и същ начин #Cussing out
Само дето тя е по-голям оптимист от мен вика ми: Няма да съжалявам за нещо обратимо, косата ще порастне и това е...
Да, ама докато порастне като 45 годишна ли да ходя, как състарява прическата само Sick

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
и аз миналата година, ама точно за нова година отидох при една много прехвалена исках само да ми я оформи. Тя хвана ножицата и така ме ошути бях като невменяема. Отива ми късо, но с нейната прическа бях много зле. Преди време пък отидох при един фризьор от салона на Капанов. Исках да ми направи стилен кок. Той ми върза косата на една опашка с едно черно ластиче и после края на косата защипа с една фиба и бях като въпорсителна. Отгоре се получи един ченгел. Казах му, че не се харесвам( а той преди да ми направи ченгела ме пита с каква рокля ще бъда , викам с черна по тялото описвам му я ...значи на черна рокля отива въпорсителна причекса). Беше нещо отвратително грозно, казах си, че не ми хареса взех едно списание и му посочих, че искам ето този кок! Направи ми го той и в цената беше включил и 1-вия. Платих си

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 295
AFRODITA,напиши го тоя дето те е ошмулил,да не взема и аз да се натреса там,че си нямам постоянен фризьор и влизам където ми падне. ooooh!

# 11
  • София
  • Мнения: 4 423
Преди няколко месеца пуснах подобна тема, тогава няколко момичета ми предложиха да пробвам със Себорал- ефект наистина има, ако искаш пробвай и ти ! Peace

# 12
  • Мнения: 3 777
И аз съм за Себорал. От години го ползвам и съм много доволна.

# 13
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
И аз съм за Себорал. От години го ползвам и съм много доволна.

В аптеките има лиго? Каква цена е?
Ама ми звучи като за пърхут Embarassed

# 14
  • Sf
  • Мнения: 808
Себорал форте, струва около 2 лв. И против пърхут и против косопад. Спомага растежа. Много сме доволни от него!!

Общи условия

Активация на акаунт