Парти Изненада по повод на Рожден Ден

  • 17 604
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 254
Искам да Ви кажа какво спретнах на моята приятелка онази вечер:) Лаура вече я информирах по телефончето:)

Значи една от най-добрите ми приятелки в Канада (слава богу имам много такива и на всекиго го пожелавам да си намери готини приятели в страната, в която живее) имаше рожден ден на 18 октомври вторник. В Неделя слетобеда ми хрумна да и спретна едно парти изненада точно на неиния рожден ден.  На мене понеже са ми гласували много доверие (бог да я прости циганката)... и притежавам резервни ключове за нейния апартамент. Не ме питайте, за 2- 3 дни се бях превърнала в телефонна централа обаждайки се на нашите общи приятели ( а трябваше и за интервю да се готвя ... познайте кое беше по-забавно... и на кое отделих повече време...Simple Smile) И така резултатат беше... повече от 25 човека, чакащи я нетърпеливо в нейния дом да се върне. Бях организирала една друга приятелка след работа да я изведе на суши,че ние да имаме време да се съберем повече хора:)) . Аз бях обещала, че ще я водя на бар, но я бях помолила първо да се прибере в тях и като се върне да ми звънне. Също я помолих тя да не се ангажирва с други неща тази вечер, особено никакви уговорки с гаджета преди 11.30 вечерта:))).

В Неделя вечерта тя ми се жалваше по телефона как искала да прави парти по повод на РД в събота но трябвало да бачка и колко е нещастна:(( Аз и казах: Стига пак ти, парти можем и без повод да си направиме и тя спря да мърмори...Simple Smile))

И така... до Вторник Вечерта, когато тя си дойде в къщи, но обърнете внимание. Тя и другата ни приятелка,  двете се появиха с перуки с които дори аз не можах да ги разпозная. Така, че не само тя беше шокирана да ни намери у тях  при това толкова много хора (особено за Вторник вечер все пак..) но и ние не по-малко бяхме изненадани, кои ли са тези мадами. Аз гледах приятелките си 10 мин и не можех да повярвам, че това са те... После едно момиче ми каза, аз мислех, че това са некакви други приятелки на рожденичката, които също имат ключ за апартамента и са решили да спретнат и те сюрпризе парти Joy

Голямо веселие падна.... определено:)) Подарихме и голям общ подарак КОЛЕЛО (че нейното и го разбиха наскоро и окрадоха на части). Тя беше много очарована от подаръка и веднага пожела да излезе да направи няколко кръгчета пред блока Simple Smile

.... а на мене един от най=добите ми приятели след това ми заяви:  че държал да ме води при нотариус да подпиша, че няма да притежавам дори и за секунди негови вещи, че сам била много непридвидуема какво можело да направя с тях....Simple Smile))


Някой преживявал ли е подобно парти изненада в живота си... Аз много обичам приятни изненади, но не беше ми се случвало да присъствам на подобно нещо:))

Аре чао от мене, отивам да изкачвам по стълбите ТВ Кулата на Торонто (най-високата висяща конструкция в света 1775 стълби). Изкачването е с чарити цел, трябва да се дарят пари за да се участва. Много посещаемо събитие е...

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Определено си пълна с щури идеи! Flutter Но поне носят радост  Flutter

# 2
  • Мнения: 7 430
Супер си го подготвила.... smile3501
На мен никой не ми е спретвал, но за това пък аз в България съм правила - на Миро...за рожден ден.Бях казала, че само двата искам да сме - а го чакахме доста народ...наистина беше супер и се радвах, че той се изненада, по неже не е от много сюрпрезираните Wink

Аз чакам все още някой да ми спретне нещо такова, и може никога да не дочакам Crossing Arms ама какво пък....аз съм от тези, които обичат да правят изнендади Peace smile3521

# 3
  • Мнения: 24
Мдааа,страхотно преживяване!Бравос за идеята!

Първият ми рожден ден тук в щатите.Моят мъж ме праща да пия коктейли с една приятелка от неговата компания тогава,аз нали все още бях нова. Ма хич не ми се ходеше, то и езика не знаех и к'во викам ще си говоря с нея сега,че и глухо момичето на всичкото отгоре,да пази Господ.Триста зора от моя страна отидох.Пих коктейли аз,един ,два три...викам ,хайде да си ходим.Ма ти много бързо пиеш,чакай ,къде си се разбързала. Ставам аз и държа да си трагвам.Аааа,не ,аз съм обещала  на кучетата в къщи ,че ще ги разхождам.Хвана ме малко яд,ама много обичам  кучета,хайде ще ги разхождаме.Пък съм се облякла ,ама точно като за бар и хич не ми отиваше ,ама тъйййй.Разхождаме се и аз си мисля ,направо не знам какво ще го направя Р. като се прибера,..да ме прати да разхождам кучета на рождения ми ден.Прибираме кучетата у тях,аз съм леко ядосана.Една вода ако може, казвам аз,да може и да тръгваме към вас.  Shocked Сега пък тя за къде се разбърза.Казала съм на Р. да те прибера в 5.  ???? Close
Сега вече не знам какво ще го направя,да ме натири насила и да ми определя час.Вече съм бясна и така си влизам в къщи.  Сюрпраййййз,изкрещяват ми 30 човека. Явно ми е личало щото всички се умълчаха като ме видяха.Търся с поглед да видя къде е Р. Аха виждам го а той ми се подсмихва и се упътва към мен. Happy birthday, Honee Bee!!! ,прегръща ме и ме целува. Уффффф,светнах се, за това е било всичко днес. Най-накрая се усмихнах и аз. Винаги си спомям с усмивка за 28- миат ми рожден ден.

# 4
  • Мнения: 254
Благодаря Ви за оценката на моите щури идеи:)) И в този род на мисли - РД Сърпрайз Парти, наскоро някои ми прати едно страхотно нещо и искам да Ви го пратя:) Ако имате затруднение с английския ми кажете да Ви го преведа... Много ми харесва:))



Why I fired my secretary

Last week was my birthday and I didn't feel very well waking up that morning морнинг.

I went downstairs for breakfast hoping my wife would be pleasant and say, "Happy Birthday!", and possibly have a present for me.

As it turned out, she barely said good morning морнинг, let alone "Happy Birthday."

I thought... Well, that's marriage for you, but the kids will remember.

My kids came in to breakfast and didn't say a word. So when I left for the office, I felt pretty low and somewhat despondent.

As I walked into my office, my secretary Jane said, "Good Morning Boss, Happy Birthday!" It felt a little better that at least someone had remembered.

I worked until one o'clock and then Jane knocked on my door and said, "You know, it's such a beautiful day outside, and it's your birthday, let's go out to lunch, just you and me." I said, "Thanks Jane, that's the greatest thing I've heard all day. Let's go!"

We went to lunch. But we didn't go where we normally would go. We dined instead at a little place with a private table. We had two martinis  each and I enjoyed the meal tremendously. On the way back to the office,  Jane said, "You know, it's such a beautiful day...We don't need to go back  to the office, do we?"

I responded, "I guess not. What do you have in mind?" She said, "Let's go to my apartment."

After arriving at her apartment, Jane turned to me and said, "Boss, if you don't mind, I'm going to step into the bedroom for a moment. I'll be right back."

 "Ok." I nervously replied.

She went into the bedroom and, after a couple of minutes, she came out carrying a huge birthday cake ... Followed by my wife, kids, and dozens of my friends and co-workers, all singing "Happy Birthday".


And I just sat there...



On the couch...



Naked

# 5
  • Мнения: 254
Сиерра, определено аз не бих издържала на този тормоз...Simple Smile) То търпението си има граници нали хехе:))

А ние от какво търпение имахме нужда докато чакахме рожденичката... уж ни докладваха, че пристига след 15 мин, а то се оказаха няколко по 15, накрая си казахме почваме партито, хапването, пииването, светваме крушките и най-важното... почваме да говориме, защото ние трябваше много да сме тихи, за да не ни усети отпреди това:))

А една приятелка ми разправяше онази вечер как се е била побъркала на собствения си рожден ден. Прибира се у тях с колата си и гледа някакъв мъж се разхожда в тъмното из къщата и. Тя си е помислила, че е крадец, а той просто бил един от партито:)) ... Ох мерси на подобен сърпраиз....Sad((

# 6
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ей Юле,голям образ си  Grinning
Много ми хареса и историята за боса и секретарката,голям майтап  Twisted Evil
Сиерра,ама и на теб каква изненадка са ти спретнали мъжа ти и приятелите ви  Wink Много готино !   bouquet
На мен никога никой не ми е правил такива изненади,нито за рожден ден,нито по друг повод  Rolling Eyes

# 7
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
zа рожден ден не zа сега, но ей това ни спретнаха на сватбата.....леле сайта не работи.....след малко ще пусна линк, само да питам какво става.... Thinking

# 8
Юлката, страшна си. Абе знам аз, че си готин пич Flutter
...А до нотариусна ходихте ли  Wink Laughing Laughing
Историйката за секретарката и шефа й е жестока - горкият човечец  Tired Crazy Той май по-голяма изненадка им е подготвил Whistling
Аз съм присъствала на такова парти миналият месец. Комшийката правеше 60 години и синът й организира всичко. Беше в един ресторант. А тя освен, че имаше тази изненада последва и втора - подаръкът от семейството й бе закупаване на титлата "ЛЕЙДИ" и сега вече се обръщам към нея Лейди Евелин Grinning
Предполагам, че е прекрасно и започнящо се завинаги преживяване.
Дай боже повечко хора като тебе Юле Hug
Знам, че и мама Фин скоро преживя такова нещо за нейният РД  Grinning

# 9
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Юлката, страшна си. Абе знам аз, че си готин пич Flutter
...А до нотариусна ходихте ли  Wink Laughing Laughing
Историйката за секретарката и шефа й е жестока - горкият човечец  Tired Crazy Той май по-голяма изненадка им е подготвил Whistling
Аз съм присъствала на такова парти миналият месец. Комшийката правеше 60 години и синът й организира всичко. Беше в един ресторант. А тя освен, че имаше тази изненада последва и втора - подаръкът от семейството й бе закупаване на титлата "ЛЕЙДИ" и сега вече се обръщам към нея Лейди Евелин Grinning
Предполагам, че е прекрасно и започнящо се завинаги преживяване.
Дай боже повечко хора като тебе Юле Hug
Знам, че и мама Фин скоро преживя такова нещо за нейният РД  Grinning

Малко ОФФ....  Брех,4е интересно,Хонди  Flutter
Не знаех,4е титлата може  да се закупи,мислех ,4е се наследява  newsm78
Зна4и сега си имате съседка благородни4ка  Wink

# 10
.....
Не знаех,4е титлата може  да се закупи,мислех ,4е се наследява  newsm78
Зна4и сега си имате съседка благородни4ка  Wink
И аз не знаех. Мислех, ча само Кралицата може да те почете в Сър или Лейди. Ама явно не било само така. Поне за титлата  "Лейди" . За Сър не знам как стоят нещата. Не знам и колко струва такава титла, но съдейки по това, че синът й е шеф на застрахователна компания Crazy и като гледам кви коли кара - бая ще е.

# 11
  • Мнения: 254
Абе Хондич, дали с Лаура да не вземем да се надигнем и ти с нас и да вземем да направиме едно сюрпрайз парти на тая McDirok стига е плакала Naughty. И толкоз не можем ли да си позволиме и едно Лейди да и купиме, ама ,е е страх, че после пък покрай това Леиди, ще почне и за пенсия да плаче.....Simple Smile)))))))  Hug

Хей, Амейче много е пораснало твоето сладурче бе, мале какъв е чаровен, пу да не му е уруки... Аре чакаме да видиме на тебе какво са ти спретнали:))

Пак и като знам и Лаура каква е пълна с прекрасни идеи, благодарете се, че не сте ни наоколо:) Ние с нея тея дни пак ще се виждаме. Нали светът се върти около Торонто и то мине не мине известно време и аре Лаура пак тук:)) с малката фея:))




На мен никога никой не ми е правил такива изненади,нито за рожден ден,нито по друг повод  Rolling Eyes

# 12
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
аз Амейката я знам каква изненака имаШе.оЩе миналата годима докато бременеехме разправяШе за сватбата си,много идейно е newsm10 аз даже си го запоминх това с 4асовниците да го правим на някоя дружка за сватбата,ама те се изпожениха ве4е вси4ките,само аз си останах мома,ниЩо 4е ве4е съм мама,та ако реШим да се бракуваме Ще взема да си го спретна сама на себе си Joy  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт