Българска телевизия в Англия?

  • 5 149
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Много бих била благодарна ако някой може да ми даде съвет как да си прокарам Бг телевизия  и да мога да гледам поне Канал едно и БТв. Не знам към кого да се обърна за помощ и дали е много скъпо.

# 1
  • Мнения: 90
трябва ти сателитна 4иния с ротатор и ресивър. Купуваш си карта от БГ(или някой друг ти купува и подписва договор) и имаш около 40 БГ програми.Тук поне е така,мои познати,които са го направили ми го казаха.Техническата част излиза около 150 малтийски паунда(може би около 200-300 английски) а картата за една година е около 40 паунда(пак малтийски).Това е което аз знам,предполагам 4е и при теб е възможно:)
Освен това можеш да гледаш БТВ онлайн  http://www.neterra.net

# 2
  • Мнения: 90
Забравих да спомена 4е БТВ онлайн е free of charge Simple Smile)

# 3
  • Мнения: 818
Виж страницата www.bulsat.com,ако си в Лондон ще ти дам телефон на българин,които ни монтира сателита да го питаш.

# 4
Разгледай тази тема, разнищили сме ги от всякъде. В нея има и координатите на този "младеж" от Лондон дето обслужва цялото Кралство
За Нетера са ти написали. А тук вървят емисиите на Новините онлайн

# 5
Zdraveite momi4eta !Az jiveja v New York i se interesuvam ot vazmojnostta da gledam novinite ot Balgaria.V momenta izpolzvam neterra.net.Honda,ako mojesh da mi kajeshz adresa ,koito predlagash za novinite po kanal 1 ste ti bada mnogo blagodarna smile3525 [smilie=smile3525.gif]ccds

# 6

Общи условия

Активация на акаунт