Пишете мнение за .....

  • 738
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 190
StopМами, моля кажете си мнението за плодовите и въобще за пюретата "АМ-АМ" тези които са взимали от тях де!

Поздрави Wink

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Купувах ги в началото и разреждах пюретата на Хип с тях.Слагах по 1-2 лъжици,защото са малко по-редки и сладникави. Но взимах само зеленчукови,плодовите ми се сториха адски сладки. Но до колкото съм чела мнения във форума за Ам-ам ,майките предпочитат да ги купуват.

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не ги харесвам/е. Редки, вкус на гнило и децата изобщо не ги ядат след първата лъжица.

# 3
  • Мнения: 1 427
На Йоана й харесват,особено плодовите.

# 4
  • Мнения: 46 508
София ги обожава, ядепе ХИП, Ганчев и Ам-ам, последните са й любими Grinning

# 5
  • Мнения: 5 299
Съвсем скоро пробвах плодовите - беше някакво май с череша и още нещо си - на Вики много й хареса.

# 6
  • Мнения: 7 821
Много редки и сладки, както казва Биляна. Предпочитах Ганчев от по-евтините, иначе Хип.

# 7
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
На нас също ни харесват с малки изключения по специално тиква и морков

# 8
  • София
  • Мнения: 985
Ние сме много доволни. Почти само с такива сме се хранили. Хубави са и са на добра цена.

# 9
  • Мнения: 514
Много сме доволни. Дани само от тях яде.

# 10
  • Мнения: 8 505
Моята калпазанка така и не пожела да ги яде,случвало се е много малко пъти (3-4).

# 11
  • Мнения: X
Предпочитам Ганчев пред Ам-Ам. Има само едно пюре - плодове с грис, което ми харесва. Щерката е на същото мнение. Sunglasses

# 12
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
mnogo gi haresvame.Samo na tiah sme.Smenila sam pone 3 firmi[gan4ev,xip,sanval]no tia mu se usladixa nai mnogo.Velizar 5m

# 13
  • Мнения: 2 609
Яна ги харесваше,когато ядеше пюрета,признаваше само плодовите на "Ам-Ам" и тези на "Хаме"  Party

Общи условия

Активация на акаунт