Кой носи Шапка?

  • 5 347
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 072
Носите ли Шапки? Не сламени паралии или с козирка, а Шапка топла.

# 1
  • Мнения: 7 186
Аз не, хич не съм по шапките. Tired
Нося само като отида на ски. Имам поне 10 вида скиорски шапки. Sunglasses

# 2
  • Мнения: 2 672
по принцип рядко , но са ми казвали , че много ми отиват , всякакви модели съм пробвала. Преди сякаш повече се докарвах с тях  Thinking , сега косата ме дразни и е все хваната , та шапка трудно слагам

# 3
  • София
  • Мнения: 39 745
Да, от време на време, га мноо почне да ми мръзнат ушите

# 4
  • Мнения: 579
Обожавам шапките.Имам мнооого.Ето това е последната ми

# 5
  • Мнения: 410
Обожавам шапки!
Особено през зимата, много нося. И меки и филцови!

Уви Станислава, в Бг през лятото е много кофти горещо и хем ти се иска шапка, хем ти е топло на главата с нея!

Значи да отидеш непременно на конни надбягвания в Англия! Но ти си знаеш де! Там дама без шапка - абсурд!

Обожавам и шалове и шалчета! Аll kinds of scarfs!
Работих 6 години с 2 шефа англичани! И сега поддържаме супер отношения. С единия се виждаме редовно и сега! Той ми носи винаги нещо от Tie rack!
Само в скоби да вметна, че такова възпитание като тяхното, и внимание, само с 2-3 близки мой мъже мога да сравня! Сега имам един Белгиец, а и с др. Белгиици работя - Няма място за сравнение!

# 6
  • Мнения: 3 153
Да, миналата година си купих 2-3 (скоро и още една), защото зимата, когато сме с бебето навън при минусови температури без шапка си обречен Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 2 845
да! носим шапки всякакви  Flutter

# 8
  • Мнения: 2 529
От много години зимата не мърдам навън без шапка иначе рискувам да умра от синузита. Имам най-различни шапки като основното ми изискване към тях е да ми закриват възможно най-добре челото. Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 9 457
О, аз съм голям фен на шапките! Grinning
А и не обичам зимата да ми мръзне главата, изобщо!  Naughty
Някак си не се чувствам уютно навън, ако съм без шапка. Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 4 546
не. всяка зима си търся и никога не намирам шапка, с която да се харесвам. косата ми е срудна дължина, а лицето ми е овално и шапката като ми сплеска косата хич не ми отива  Close а иначе така искам да ми е топло на ушенцата... Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 3 421
  Много обичам шапки, но трудно си избирам модел. Аз съм с бретон и като сложа шапка така ми сплесква косата, че после се чудя как да я оправя. Иначе много е важно да ми е топло на ушите, че напоследък много лесно се възпаляват.
  Сега съм си харесала едни "рошави"шапки и ще си взема ако ще после да съм със "сплескана" прическа.

# 12
  • Мнения: 2 596
Аз пък не нося шапки зимата, нито пък лятото, е само на морето. Имах едно, две зимни такета едно време като момиче, но сега нямам. О, май забравям за едно бомбе, но няма да го нося изобщо.

# 13
  • Мнения: 410
OFF
Биси, и ние си умрем да "перем". Само кажи да перем и отива на коша, вади дрехите, носи ги в кухнята на пералнята, отваря и пълни, бута! А като изпере пералнята вади ги усърдно в легена и докато не ги просрем - мира няма. Подава на мама "щипи" детето.

# 14
  • Мнения: 3 211
О, аз съм голям фен на шапките! Grinning
А и не обичам зимата да ми мръзне главата, изобщо!  Naughty
Някак си не се чувствам уютно навън, ако съм без шапка. Rolling Eyes

И АЗ ТАКА ЗИМАТА. Имам много видове шапки, за всеки вид дрехи, повечето черни, една розова и една сива рошава тип идиотка с две лица (тя ми е любима)

Общи условия

Активация на акаунт