посъветвайте ме къде да родя във Варна

  • 1 020
  • 3
  •   1
Отговори
Бременна съм в 5 месец. Загубих две предишни бременности в 4 месец Cry две прекрасни момченца. Този път нещата се развиват по план. Започнах проследяването на бременността в "Майчин дом"-Варна и съм страхотно доволна от обслужването и от д-р Евгения Георгиева. обаче нещата така се стекоха, че няма да можем да си позволим раждането там. Затова смятам от сега да се преместя при друг лекар за консутациите и да родя в някоя от другите болници. коя да предпочета АГ или окръжна? Мислите ли ,че и без конкретна уговорка с лекар акушерките ще действат професионално? Моля, посъветвайте ме Sign Exclamation

# 1
# 2
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Аз лично смятам ,че ако нямаш предварителна уговорка е по -добре в ОБ.

# 3
  • Мнения: 196
Здравей,
аз също загубих едно момченце, но в шестия месец. Следващата бременност протичаше в ОБ при Др. Колев - той ми направи серклаж, той се грижеше за мен през всичките 9 месеца  - докато лежах в болницата или в къщи. Денонощно можех да разчитам на него. Благодарение на всичките му грижи накрая мога да кажа че и раждахме заедно( той естествено беше с мен, и много ми помага през цялото време). Уговорката с него  направих едва в осмия месец, през останалото време не съм му плащала нищо, освен прегледите. А сега всеки път като погледна към малкия си син съм безкрайно благодарна. Следващия път живот и здраве пак ще раждам при него!
Ако решиш да  отидеш в ОБ дори и да нямаш уговорка имаш ли проблем всеки ще се отзове - от санитарката до главния лекар.Успех и безпроблемно от нататък!

Общи условия

Активация на акаунт