Колко трябва да внеса?

  • 839
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
Момичета, въпроса ми е колко пари трябва да внеса за здравни осигуровки, за да ми се възобновят правата и за да ползвам безплатна медицинска помощ? Проверих в сайта на НОЙ, и се оказа, че не съм осигурявана за 36 месеца от 2000г. до сега.

# 1
Достатъчно е през последните 15 месеца да си с непрекъснато осигуряване, за да си възстановиш здравните права.
Успех !!!  bouquet

# 2
  • Мнения: 361
Достатъчно е през последните 15 месеца да си с непрекъснато осигуряване, за да си възстановиш здравните права.
Успех !!!  bouquet
така е и аз имам неплатени осигуровки ,и мисля че до края на годината трябва да се платят newsm78, по-добре отиди направо в НОИ и питай

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
И аз имам дупка от 24 мес. за периода 2001-2002г., но се водя здравноосигурена.Не знам дали и докога трябва да ги платя, но засега нямам проблеми. Така че,ако сега се водиш здравноосигурена, не се безпокой за старите.

# 4
  • Мнения: 270
ТРЯБВА ИМАШ ПЛАТЕНИ 12 МЕСЕЦА ОТ ПОСЛЕДНИТЕ 15 МЕСЕЦА

# 5
  • Мнения: 396
36 лева- за 3 месеца и си готова.

# 6
  • Мнения: 51
Може да си ги разсрочиш. Срока е до 31.10., но казаха, че ще го удължат до края на годината. При разсрочването спира да тече лихвата. До края на 2006 г трябва да се внесат всичките, които са пропуснати. За времето на разсрочването не трябва да се допуска невнасяне на  текуща здравна осигуровка, иначе разсрочването губи действието си.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ви!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт