Мами, помогнете ми...какъв доктор

  • 963
  • 9
  •   1
Отговори
Моето момченце е на 2 годинки, миналата зима мн боледува и всичко му слиза надолу, бронхити, пневмонии....ужас Close, сега е болен пак започна  с една кашлица и ето работата отново отива към пневмония, просто слабоста му е там. Какво мога да направя, накакъв лекар да го водя с кой да се консултирам, ами то така цяла зима ще продължава. Водихме го на море с цел, само на сандански не сме, дали щеше да има полза, сега съжалявам , че не отидохме. Започнали сме имуностимулатор и на него ще разчитам зимата, направо съм отчаяна Cry
благодаря ви много

# 1
  • Мнения: 287
Пробвай при УНГ (уши нос гърло), доколкото съм запозната децата боледуват често ако имат болни сливици (или трета). Бъдете здрави newsm10

# 2
На него гърлото в някой случай дори не му се възпалява, например сега, не е възпалено, весел е , смао дето кашля и като го чу лекарката и лошо и стана, от една кашлица направо към пневмонията върви, миналата зима се появяваше температура, а сега не Sad

# 3
  • Мнения: 14 133
Може би детски специалист по белодробни болести.

# 4
  • sofia
  • Мнения: 769
Заведи детето на хомеопат да изпише конституционно лечение за да се простите с проблема.

# 5
Мислиш ли че ще успеем с хомеопат, а да ми препоръчате някой добър в това отношение.
благодаря

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 526
Здравей Simple SmileСпоред мен е добре да отидеш при специалист - лекар-пулмолог.Аз съм ходила в медицински център "Детско здраве" и съм доволна, а и от други майки съм чувала, че там лекарите наистина са добри.За хомеопат ще разпитам,но знам със сигурност за една жена, която обаче е в Пловдив и незнам дали ще ти бъде удобно.Тя се занимава с ирисова диагностика и препоръчва билки.Ако те интересува ще ти дам телефони за връзка.Дано малкия господин се оправи по-бързо. Simple Smile

# 7
В софия живея и за тук ще ми е по удобно Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 3 162
Мога да ви уверя, че най-добрите пулмолози са в Детската клиника на Александровска болница (зад голямата сграда на АГ). Потърсете доцент Переновска или д-р Куфарджиева. Ние си сътрудничим тясно с тях, защото понякога се оказва, че белодробните оплаквания при малките деца са на базата на вродено заболяване или гастро-езофагеален рефлукс (ГЕР). Тогава консултацията на детски хирург е наложителна.

# 9
Много Ви благодаря за информацията, ще се обърна към някоя от лекарките задължително

Общи условия

Активация на акаунт