Температура???

  • 529
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,
през последния месец температурната ми графика определено предизвика объркване в мен.В продължение на десетина дни беше в порядъка на 36.3,36.5 след което стана покачване на 36.8, на следващия ден спадна до 36.5 после пак се покачи до 36.8.Вече в продължение на 12-15 дни варира в този порядък един ден е ниска, ден два (най-много) стига до 36.8 после пак до 36.5. Измервам я с един и същи термометър и по едно и също време, незная на какво се дължат подобни стойности и движение,ако  някои би могъл да ми обясни ще му бъда благодарна. newsm78

# 1
  • Мнения: 4 324
Здравей,

Ако ползваш дигитален термометър - провери батериите. Може да е от тях.

Ако ползваш оникновен живачен - за сега нямаш овулация и най-вероятно цикъла ще е ановулаторен.

А другите месеци кога ти е овулацията?

Последна редакция: пт, 21 окт 2005, 16:44 от Тaня

# 2
Здрасти!

Ползвам най обикновен живачен, с дигиталния много се изнервих и го захвърлих.

От доста време не бях проследявала овулацията си по този начин,тъй като имах дълъг период на депресия, предизвикана от омагьосания кръг в който се оказах от стриктно спазване на изследвания, лечения  и т.н. в стремежа и желанието за рожба. След което преминах в етап на изчакване и каквото когато стане. Е поуспокоих се малко, уж усещах овулацията си но реших по старият и изпитан метод поне 3 -4 месеца да проверя какво се случва с мен. Та би трябвало да ми е малко по късничко от нормалното имайки впредвид 34 дневният ми цикъл.

Последна редакция: пт, 21 окт 2005, 16:44 от Тaня

# 3
  • Мнения: 4 324
Съжалявам, но този месец аз не виждам кога може да ти е била овулацията (поне от това което описваш)

Но сега може да е заради сезона. Преди 2 години някъде из тези дни имах един доооста продължителен цикал

# 4
Е няма нищо де, в крайна сметка има и такива месеци .
Все пак, като начало след дълъг период на съвземане би било добре да имам предствава какво се случва с мен в температурен план, пък по нататък ще видим как ще се развият нещата., дай боже всеки му в положителна насока.

Благодаря ти за отзивчивостта.
Вече съм добила сили и излязох от черупката в която се бях обвила, тъй че вероятно ще си попишем доста помежду си.
За мен сега настъпи период в който смятам да започна всичко отначало.
Книгата която писах до сега ми се струва доста инертна и пътищата и се преплетоха затова я затворих и сега слагам началото на нова, която надявам се да бъде завършена и то както подобава.

Е, време е да тръгвам и пожелавам на всички момичета приятна почивка и успех!

Общи условия

Активация на акаунт