Актавит масло от вечерна роза

  • 4 896
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте, бих желала да ви попитам дали има някой, който е запознат с този продукт и дали го е ползвал.Надявам се,че ще получа малко повече информация и благодаря предварително на всеки, който се включи.

# 1
  • София
  • Мнения: 5 170
Аз се интересувам от всякакви масла от вечерна роза. И аз ще чакам.Simple Smile

# 2
  • Мнения: 19
Много странно, явно никой не е използвал този продукт Sad

# 3
  • Мнения: 397
Напиши му латинското наименование

# 4
  • Мнения: 6 711
Може ли да споделите за какво го ползвате? Мен ме интересува дали е удачно да се ползва за сухи участъци по кожата на лицето директно като масло?  newsm78
Иначе съм ползвала лосион, правен в аптека с прибавено вътре масло от вечерна роза (то не беше за мен, но и аз съм се мазала с него Mr. Green) - значи на дъщеря ми лишеите по крачетата минаха, но същевременно с това не сме мокрили местата много често за известно време и т.н. Доволна съм, много омекотява кожата, но върху лице и само като масло нямам информация как действа.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 170
а америсанския еквивалент знам, че действа през кожата , все едно си пил капсулата. За всякакви проблеми с кожата бих го пила и мазала, само лошото е , че  опаковката рано или късно свършва, а не е от евтините и лесно намираемите  качествени неща

ето го, купен е от американския Амазон за 45 -50 долара
.http://www.efamol.com/product1.htm

# 6
  • Мнения: 397
Tова е вечерна иглика ,кажете за какво го ползвате да ви кажа аналог,който можете да намерите в Бг.

# 7
  • Мнения: 19
На опаковката пише Akta Vit Evening primrose.Препоръчва се за облекчаване на симптомите,свързани с менструалния цикъл,като допълнително средство при профилактика на злокачвествени заболявания на женските полови органи,подобрява състоянието на кожата,спомага за нейната хидратация,облекчава симптомите,сзързани със суха и лющеща се кожа.Лекарството е под формата на капсули.Интересувам се дали е подходящо за регулиране на месечния цикъл.

# 8
  • Мнения: 397
Аз мислех,че е за мазане.Съмнявам се да регулира мес.ц.,като гледам съдържа киселини и антиоксиданти newsm78

# 9
  • Мнения: 19
Ами незнам дали помагат за това, но пише че подобряват хормоналния баланс, ако е вярно разбира се  Wink

# 10
  • Мнения: 397
Заради вит.Е ,който съдържа.Този витамин обаче не е добре да се приема продължително.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 170
rol , откъде черпиш информацията си? имаш ли медицинско образование?

това масло има уникален състав, само още няколко растения могат да го предложат и това НЕ Е ВИТАМИН Е .

понеже вчера си поръчвах капсули и се зачетох отново .... информация има да се заринеш......

# 12
  • Мнения: 397
В предна публикация има сайта.Колкото до уникалния състав всеки има право да си хвали стоката.Но както са казали -естествено,изкуствено,в дозата е отровата.Те и водораслите напр.са уникални-имам познат дистрибутор ги пие постоянно,но това не му помогна ,сега е за операция.Истината е ,че няма панацея колкото и да ни се иска.

Общи условия

Активация на акаунт