Раждане във Болница Вита?

  • 691
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 288
Ima li mai4eta rajdali vav Vita i kakvo vi e vpe4atlenieto ot tam?

# 1
  • София
  • Мнения: 498
To щом ще даваш толкоз пари по-добре си роди в истинска болница....все пак в Тина Киркова, Майчин Дом, Шейново и др. подобни само с това се занимават по цял ден..... а във Вита дали им се събират и по 3-4 раждания на МЕСЕЦ, аз също мислех там , но се отказах. Иначе са добри там , но все пак имам едно наум. УСПЕХ !!! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 103
миличка аз също исках в частна и едната алтернатива беше вита но се отказах като разбрах че недай си боже стане нещо сериозно с теб или бебо те местът в майчин дом

# 3
  • Germany
  • Мнения: 7 882
миличка аз също исках в частна и едната алтернатива беше вита но се отказах като разбрах че недай си боже стане нещо сериозно с теб или бебо те местът в майчин дом

В която и да е от другите болници, ако стане нещо с бебето или тръгнеш да раждаш преждевремено те местят в Майчин дом.
Иначе от Вита, като болница и лекари, аз лично съм много доволна, но за съжаление не можах да родя там и немога да споделя лични впечатления от родилното.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 896
To щом ще даваш толкоз пари по-добре си роди в истинска болница....все пак в Тина Киркова, Майчин Дом, Шейново и др. подобни само с това се занимават по цял ден..... а във Вита дали им се събират и по 3-4 раждания на МЕСЕЦ, аз също мислех там , но се отказах. Иначе са добри там , но все пак имам едно наум. УСПЕХ !!! Simple Smile

А защо мислиш,че МБАЛ Вита не е истинска болница?...ходила ли си да я видиш? раждала ли си там? Аз да. Мога да те уверя, че имат далеч повече от 3-4 раждания на месец. Не ми се спори на тази тема, вече е имало такива. Както и да е-ето моите впачетления-Родих там, защото моята докторка, Мариана Райчева, там изражда, това беше водещото, и на нея, както и на целият екип (д-р Духовников, д-р Петров-анестезиолог, д-р Гергинова- неонатолог, д-р Добрева-неонатолог, всички професионалисти с брилянтна репутация, и разбира се на акушерката Надя Куртева-страхотна беше) доживотно ще съм благодарна.
 Нямам абсолотно никакви забележки както що се отнася до условията в болницата, така и за грижите за детето и за мен. Секциото струва 1440 лв. (1800, 360 от които се поемат от НЗОК). Познавам хора, които са раждали в други болници и са дали повече пари от мен, без да им е обърнато внимание, макар и далеч подобно на това,  което получих аз във Вита. Пак държа да подчертая, че аз родих там, защото моята лекарка там изражда, а не защото придлагат самостоятелни стаи с италиански теракот и catering от еди-кой си ресторант (както някой преди време глупаво беше предположил).
 
Каквото и да решиш, пожелавам ти леко раждане.

# 5
  • Мнения: 9 894
To щом ще даваш толкоз пари по-добре си роди в истинска болница....все пак в Тина Киркова, Майчин Дом, Шейново и др. подобни само с това се занимават по цял ден..... а във Вита дали им се събират и по 3-4 раждания на МЕСЕЦ, аз също мислех там , но се отказах. Иначе са добри там , но все пак имам едно наум. УСПЕХ !!! Simple Smile

айде моля, без квалификации. Нали пишеш, че не си раждала във Вита, защо твърдиш, че не е истинска болница?  Парите тя ще ги дава, не ти. И ражданията отдавна са повече.

И не ги местят в Майчин дом, а в Медицинска академия.

Всъщност Гуш го е казала доста изчерпателно.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 896
Ето и новият сайт  на Вита

Общи условия

Активация на акаунт