Моля препоръчайте ми зъболекар в София

  • 2 963
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 524
Здравейте мамчета!
Ето , че и бремеността ми свърши и сега си имам един малък и сладък Александър (пу-пу), но за съжаление много ме болят венци и зъби. Моля препоръчайте ми зъболекар. Много ме е страх да посещавам непрепоръчани лица още повече , че имам горчив опит с посещавне на случайни места , както и ме притесняват и цените....все пак да не ми "отрежат" главата

Много ви благодаря!!

# 1
  • Мнения: 972
Аз съм много страхлива относно зъболекари, но от 10-тина години ходя при този и съм много доволна.
Много е внимателен (на мен преди да ми пие упойка ме пръска, да не усетя иглата newsm47 )
давам ти телефона, че има няколко кабинета 088 8970464

# 2
  • Мнения: 258
Wel , къде се намира кабинетът на твоя зъболекар и работи ли със Здравната каса ? А , и как му е името (понеже виждам , че си му дала телефона) ?.

# 3
С отворено сърце ти препоръчвам д-р Чешитова, аз съм много чувствителна на болка цял живот, но тя е първият зъболекар, при който не ме боли, педиатър е, може би затова - синът ми също смело сяда при нея, все едно бонбони ще му раздава. Работи в 88 училище в Овча купел, мога да ти дам транспорт, лесно е

# 4
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Препоръчвам ти д-р Петър Илинов - занимава се със Стоматология, хирургия и имплантолгия. Много е скъп, но основната разлика идва от материалите, с които работи, а те определено са най-добрите! Баща ми почна да ходи при него - имплантира му зъби и вече 3 година всичко е перфектно при него. Аз тази година тръгнах при него и...вече имам самочувствие!Практиката през годините е била в Италия. Преди няколко години се е върнало в България - тел. 9441446, 0889475887 - намира се на Оборище 18

Успех

# 5
Не рискувай на сляпо да се доверяваш на неопитни стоматолози. Аз, след като се опарих ужасно от некадърници, съм благодарна на Съдбата, че ме срещна с Др. Десислава Илиева. Има толкова лека ръка и прави чудеса с моите зъби. На всичкото отгоре работи и в събота и неделя. Не на последно място и цените й са умерени, освен че работи и с НЗОК. Т.е смятам че няма да сбъркаш ако й се обадиш. Телефонът й е 0887- 52-63-23. Работи на "Руски паметник" в един Стоматологичен център. Успех и кажи какво е станало!

# 6
Здравеи Funny ,ако все още търсиш зъболекар  аз ти препоръчвам моята.Тя те кара да се чувстваш приятелка,работи така внимателно и прецизно,че ти се отпускаш и дори ти се приспива.Не е скъпарка ,а работи с хубави материали.Тел.0887833222.Отиди дори само за преглед и направи сравнението.Успех и пиши Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 551
Аз се възползвах от тази тема и ходих при д-р Илиева.Много съм доволна.Всичко което е написала Кака 2 е наистина така.

# 8
  • Мнения: 3 091
Горещо препоръчвам д-р Райна Георгиева - Лозенец. тел. 0888957697
Ул. Криволак

Освен, че е отличен специалист, работи с модерни технологии и което за мен е най-важно - тя е мислещ професионалист!

# 9
  • София
  • Мнения: 596
Не мога да не препоръчам и моята зъболекарка - Д-р Люба Александрова, кабинета се намира на бул Мария Луиза и ул. Козлодуй, работи със Здравната каса. 8310952 и 0888 531724
Невероятен специалист!  bouquet

# 10
mojata zubolekarka e strahotna. preporuchvam j na vsichki.izpitvah panicheski strah ot zubolekar predi da j srastna. sega ne bih j smenila za drug. a i kabineta e super prijaten i cenite ne sa visoki
kabineta i e zad hotel pliska na ul nikolai kopernik 21tel 0888977029

# 11
  • Мнения: 730
С чиста съвест ти препоръчвам д-р В.Йончев  bouquet.Изключителен специалист,рядко възпитан и учтив,много внимателен и прекалено приятен и любезен.Нямам никакви проблеми откакто ходя при него,както и семейството ми.Работи с касата.Кабинетът му е в жк.Надежда,ако те устройва пиши ЛС да ти пратя телефона му.Цените са повече от добри,а услугите-супер на ниво.Успех.

# 12
  • Мнения: 109
Аз мога да ти препоръчам не само зъболекар,но и професионалист,изключително внимателен,възпитан и компетентен. Кабинета му се намира на бул.Хр.Ботев,ако се интересуваш пиши ми на личния. smile3521

Общи условия

Активация на акаунт