цикъл след аборт

  • 1 518
  • 9
  •   1
Отговори
здравейте на всички! искам да ви попитам кога след кюретаж да очаквам първа менструация,диагнозата ми беше кухо яйце 10 г.с. изчистиха ме на 3 септември.вчера ходих на преглед и доктора ми изписа Оргаметрил 3 пъти по 1,каза ми да ги пия 5 дни за да ми предизвика мензиса.какво е вашето мнение,благодаря за вниманието. newsm78

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 580
Дони , съжалявам за преживяното !
Ето тема по въпроса ти и може би другия форум ще ти е по - полезен !
Късмет ти желая  Simple Smile !

# 2
  • Мнения: 311
Здравей,Дони,
както ти е писала и Морена тази тема е доста добре дискотирана в Родители преживели загуба.Аз също много съжалявам за загубата Ви   smile3518  Мога само да ти пожелая бързо възстановяване и скоро една нова и успешна бременност

# 3
  • Мнения: 133
Здравей Дони.
Много съжалявам за случилото ти се,защото и аз съм го преживяла.newsm45 Според мен,недей да пиеш никакви лекарства,освен ако нямаш други проблеми.А по принцип цикълът ти трябва да ти дойде на датата на кюртажа,т.е 3. А лекарят какво мисли-че няма да ти дойде на време ли?Ако искаш може да изчакаш датата да дойде и ако нямаш цикъл чак тогава пий нещо.
Остави природата да свърши всичко .Говоря ти като човек преминал през същото-аз не пих лекарствата,с които трябваше да ми дойде и ми дойде точно на датата,на която ми направиха кюртажа.
Много успех ти желая. И най-вече -ГЛЕДАЙ САМО НАПРЕД!!!!!!!!!!!!  newsm03

# 4
благодаря ви милички за топлите думи,не знам дали гардите ми трябва да са напрегнати след като трябва да ми дойде ,защото по принцип стават доста болезнени ,при вас как беше?

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 302
Миличка, много съжалявам за всичко, което си преживяла. Аз не съм пила никакви лекарства, а за гърдите не си спомням, мисля, че не бяха напрегнати. Успех и дано много скоро се възстановиш  Hug

# 6
  • Мнения: 2 035
Привет мила и от мен   Hug
При мен преди гърдите ставаха напрегнати седмица преди цикъла, но сега след случилото се ми идва без никакви симптоми евентуално в самият 1 ден ме боли главата и леко корема, но гърдите изобщо. Така, че всичко е много относително, природата си знае работата, не се притеснявай Naughty
Желая ти успех следващият път  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 2 123
 и при мен след случилото се цикълът дойде без никаква симптоматика... следващите няколко също идваха без симптоми, но още от първата м. започнах противозачатъчни.

# 8
  • Мнения: 375
здравей мила и от мен!искрено съжалявам за случилото се.Моя цикъл дойде точно 1 месец след аборта без да сам пила абсолютно никакви лекарства.беше доста болезнено, но следващия месец болка почти нямаше.Горе главата и скоро очакваме да чуем една добра новина.Успех!!!

# 9
  • Мнения: 4 212
нормално е да ти закъснее цикъла. Щом доктора ти е изписал лекарства за регулиране, пий ги. Аз не съм пила нищо, от самосебе си се регулира. Може закъснението да е от порядъка на 50 дена от дена на кюртажа. Желая ти бързо възстановяване и скоро да се вклю4иш в отбора на бъдещите майки.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт