Нещо ми става...!!?

  • 3 054
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
Моми4ета май пак не сме успели с беб4ето Cry Цял ден ми е ло6о  Sick и корема запо4на да ме боли като 4е всеки момент 6те ми дойде CryЛо6ото е 4е ми 22-ри ден от цикъла  newsm78 #Crazy(а той от няколко месеца бе6е станал редовен 27-28 дни) Дори около 12-13 ден си имах признаците на ову-то ми  Rolling Eyes а сега ....не мога да го разбера тоя моя цикъл #Cussing out

# 1
  • Мнения: 304
....а и преди малко си махнах тампона (слагам си го заради силното бяло те4ение) и бялото съвсем леко розовее6е................. newsm78 И ме боолииии  Cry

# 2
  • Мнения: 9 894
ама постоянно ли ходиш с тампон?

# 3
  • Мнения: 1 951
Може пък да е имплантационно  Wink  Praynig
Ако не, другия месец...

А това с тампона и мен ме учуди  Thinking

# 4
  • Мнения: 304
не постоянно но като видя зор Wink някои път е доста силно а съм и на работа

# 5
  • Мнения: 9 894
абе вредно си е.... ако е толкова силно, бягай на доктор, не за тампон.

# 6
  • Мнения: 304
знам ходила сам и кжо ли не сме пили с мъжото и кво ли не съм си завирала ама си го има и тва си е Rolling Eyes според дофтора ми не е опасно newsm78

# 7
  • Мнения: 260
При мен последните два месеца имаше същата история. Идва ми със седмица по-рано от очакваното с болки, повръщане, ниско кръвно, направо кошмар. А преди това цикълът ми беше съвсем редовен и безболезнен. Притесних се, даже мислех че изхвърлям оплодената яйцеклетка (ако изобщо е възможно това), но накрая го отдадох на стреса и голямото желание за бебе. Сега чакам да ми дойде всеки момент, имам характерните усещания, макар че се чувствам добре и не ми е лошо, разбира се дано вместо червената армия дойде нещо друго Simple Smile.

Надявам се и при теб да е единствено на нервна почва или заради преходния сезон. Почивай си и хапвай силна храна. А за бялото течение - най-добре иди и на друг доктор.

# 8
  • Мнения: 304
Цикълът ми никога не е бли то4ен (освен последните2-3 месеца) но никога не ми е и закъснявало От няколко месеца запо4нах да си усещам и  ову-то М. винаги ми е била болезнена но не много обилна (даже ве4е не е 7 дни а 5 ) От този месец запо4нах и фолиевата к-на Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 304
 GrinningВсе още не ми е до6ло ама... newsm78 имам едно леко розовее6то бяло те4ение а преди никога не съм имала  Thinkingа и корема ве4е не ме боли Grinning Мислите ли 4е може да има нещо общо с имплантиране Praynig Praynig Praynig

# 10
  • Мнения: 7 803
а дано  Praynig

# 11
  • Мнения: 304
Извинявам се  Embarassedно само о6те не6то да питам При имплантация освен 4е може да се полу4и кървене то придружено ли е с болки като при М. newsm78 Вев4е 2-ри ден имам леки4ко розово те4ение и леки болки долу ниско но за мен това не е типи4но Никога не съм имала такива леки зацапвания преди М. а направо си ми идва (кафеникаво-4ервено и в по-голямо коли4ество)

# 12
  • Мнения: 9 894
Случва се. Но не е гаранция.

# 13
  • Мнения: 1 866
Да ти кажа честно и аз имам подобен проблем точно в момента. Аз не знам кога точно трябва да ми дойде тъй като откакто решихме да правим бебе всичко се обърка : един път 27 дни, един път 30. Сега имам леко зацапване, също необичайно за мен и ми е 27 ден. Тест отрицателен. Освен това от 1 седмица ужасно ми се гади и от време на време ми се вие свят. Не храня големи надежди тъй като май започвам да се побърквам с това бебеправене и все имам някакви симптоми, но сега като те чета си мисля че до последно трябва да се надяваме. Ако не стане този път, ще стискаме палци за следващия. Успех. 

# 14
  • Мнения: 402
Аз бях с такова розово течение този месец, 2 дена ми тече розово, после дойде М. за около половин ден и спря - незнам на какво се дължи, но не ми се беше случвало преди, а и тестовете ми са отрицателни! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт