Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Ами цените ги определя пазарът, за българи ще станат колкото за чужденци, а някои хотелиери може да правят отстъпки. Такъв закон вече съществува (доколкото знам), просто поради липса на контрол никой не го спазва, ако някой чужденец си потърси правото, може да се обърне към адвокат (но колко биха го направили?) А пък за разликата в стандарта са песни, дето след година-две просто никой няма да слуша и ЕС ще ни излезе през носа, но това е друга тема Simple Smile)

# 2
# 3
  • Мнения: 4 212
Хм, оба4е не става ясно дали цените  ще се приравнят към тези за български граждани или към тези за 4ужденстранни граждани  Mr. Green защото има доста разлика. Flutter

# 4
  • Мнения: 7 430
Хм, оба4е не става ясно дали цените  ще се приравнят към тези за български граждани или към тези за 4ужденстранни граждани  Mr. Green защото има доста разлика. Flutter

Дано да ги приравнят към бг цените, макар, че дълбоко ме съмнява....а може и някаква средна  цена да сложат newsm78

# 5
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Аз съм пропуснала другата темичка.
Новината е супер!!!

# 6
  • Мнения: 4 629
Не е много супер новината, защото ще се запазят цените, които са били до сега само за чужденци и така за българите ще стане по скъпо. Но поне всички ще плащае еднакво, което според мен е добре

# 7
  • Мнения: 392
Най-после, от кога чакам този отговор(от миналата тема), вече надявам се няма да има излагации, поне в хотелите...  Друг е въпроса накъде са преравнили цените - нагоре или надолу!

Общи условия

Активация на акаунт