Кърмене и акане

  • 393
  • 4
  •   1
Отговори
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Напоследък ми прави впечатление, че Вики идва при мен и си иска да цока, аз естествено й давам Laughing Тя си цока, цока и като свърши хоп - пълен памперс Laughing

Дали е някакво съвпадение или цокането помага на бебетата и децата да се изхождат по-лесно.... Как е при вас?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 823
Обикновенно след кърмене не ака,но го прави почти винаги след като е яла кисело мляко,да не кажа винаги.

# 2
  • Мнения: 6 390
Напоследък ми прави впечатление, че Вики идва при мен и си иска да цока, аз естествено й давам Laughing Тя си цока, цока и като свърши хоп - пълен памперс Laughing

Дали е някакво съвпадение или цокането помага на бебетата и децата да се изхождат по-лесно.... Как е при вас?
И ние бяхме така докато кърмех  ooooh! от горе пълни, от долу празни  Mr. Green
Червата се активират и работят по интензивно като започне да се храни детето, нормално е  Wink

# 3
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Ами да, явно е нормално.
Аз мисля, че и Вики усеща че цокането й помага и като й се приходи по нужда, идва да цока, за да стане по-лесно Laughing

# 4
  • Мнения: 449
О-о, при нас всеки път си е така. Дядото се шегува, че хубав човек лоши работи не търпял, а пък аз често-често се замислям дали въобще имаме някакво завойче по тези чревца или всичко е в една права линия Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт