Захранване с ... ракия

  • 1 496
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Момичета, бЕсна съм  #Cussing out! Свекърите се обадиха, че приятелско семейство им е на гости, ние бяхме на къфе и се прибрахме. Дадох бебока да го подържат каките и отидох до кухнята. По едно време слушам свекървата се кара на свекъра нещо и после една от каките как казва да му топне пръстчето, че с чашата му е трудно. Издивях  #2gunfire. Представете си господинът му надигнал чашата СИ с ракия и му дал да ближе. Не бях 100% сигурна, затова извиках по-малкото момиче и го питах заобиколно дали са давали нещо на бебето и тя ми каза за ракията. Е, моля ви се, какво да направя?!! Никой не ме подкрепя нито за кърменето, нито за захранването, но това вече премина границата. Не знам, освен да им забраня да взимат детето или какво?!! Направо не знаех как да реагирам, особено пред гостите, затова взех малкия и под предлог, че е гладен се изнесохме.  #2gunfire  #2gunfire
Забравих да спомена: Един милион пъти съм казвала, че не разрешавам да му се дава НИЩО без мои знание и съгласие.

# 1
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
егати и хората  #Cussing out
не мога да те посъветвам ниЩо конкретно,т.к. не знам какви са ти отноШенията с тях.ако си заявиШ спокойно и най-ве4е категори4но позицията,4е подобно неЩо не ти харесва не е правилно за едно доколкото виждам от ленти4ката ти 7 месе4но бебе,да е първият и последен път,когато си ги видяла да го правят,като майка на детето да се допитват до теб,дори и за такива ''дреболии''(заЩото сигурна съм за тях са то4но дреболии  ако ги питаШ #2gunfireNaughty ,смятам 4е е един цивилизован и такти4ен на4ин да им кажеШ вси4ко което мислиШ.ве4е пред гостите или насаме ти си реШи
не мога просто да повярвам .......

# 2
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Ами кажи имв прав текст, че не одобряваш да си правят подобни "експерименти" с детето ти, само за да видят как ще реагира.Глупаво е!Ако трябва за известно време не им го давай, като обясниш че си обидена от постъпката и те е страх от нови подобни изпълнения.Мисля, че ако свекър ти има грам мозък, ще те разбере.

# 3
  • Мнения: 77
Е тва вече на нищо не прилича! #Cussing outМи може ли такова нещо!То аз подивях като четох, представям си ти как си се чувствала!Най-добре повече никакво оставяне на бебчето ти на тези хора, то е ясно че нямат акъл! Другия път знае ли се какво ще му предложат...може биричка с пържени картофки....ми така де..колко му е!  Mr. Green

# 4
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ако питаш мен, аз директно бих влязла в стаята и бих им казала моето виждане по въпроса. И свекърът е давал на Ива да си топва пръстчето в чашата му с мастика, ама аз директно съм казвала да не прави повече така. Не, че се е впечатлил, де, ама все пак... Абе тея хора май изкукуригват на моменти. #2gunfire #Cussing out

# 5
  • Мнения: 1 722
А знаете ли за кое ме е най-много яд? Свекърът много, ама много обича да си пийва и постоянно разправя, че внук му щял да прилича на дядо си. Мисля, че го прави умишлено, не просто да му види реакцията, а да накара детето ДА ХАРЕСВА ракията. С думи няма да стане като че ли, те постоянно се присмиват като кажа примерно, че не му давам нещо, защото е алерген или т.н. Според тях вече трябва да яде от манджите на възрастните, включително и шоколадови вафли  Shocked. Не ми се иска да забраня да го виждат, но в края на краищата може и това да стане.

# 6
  • Мнения: 7 837
Анита, стига си им се връзвала. На определена възраст старите хора запо4ват да изглупяват и това е даденост, а не изолиран слу4ай.
Не се притеснявай да им казваш вси4ко, което мислиш. Това все пак е ТВОЕТО дете.

# 7
  • Мнения: 8 450
Аз нямаше да мълча.Щях да ги отнеса с парцалите.Пък ако ще да се разчуе.

# 8
  • Мнения: 1 722
Сега мъжът ми е говорил с тях и свекърът отрича, че му е давал - само му доближил чашката /дори и така да е, пак ми е супер неприятно/   Tired

# 9
  • Мнения: 463
Анита,и аз на твое място щях да съм много ядосана,това все пак е алкохол  #2gunfire,дано наистина да не му е дал.
За това,че ти се присмиват с какво си храниш или не детето,ми то си е твоето с каквото искаш с това ще го храниш!

# 10
  • Германия
  • Мнения: 8 084
То не е само при старите Close като бяхме на гости у шефа на баща ми, неговата жена -42-43 годишна ми даваше акъл да му дам Бейлис, че да заспи по-бързо Shocked точно тогава и му бяха набутали в устата парче шоколадов сладкиш Twisted Evil

Анита, освен да кажещ директно, че това, да се пие алкохол не е повод за гордост, още повече пък да се дава на бебе - това е престъпление. Ти това дете не си го износила и родила, за да го правят на опитно зайче!

# 11
  • Мнения: 2 220
Адски се вбесих!!! Егати хората, грам акъл нямат сякаш в главите си! И аз като бях на гости на сестра ми, мъжа й допря едно пилешко крилце до устата на бебето ми - направо полудях! Каква е тази простотия, не знам. За съжаление ще ти е трудно да не им позволяваш да го виждат, предполагам. Трябва да им обясниш надълго и нашироко, че ти си тази, която определя какво да яде и пие детето й. И наистина - що за гордост, че пиеш много?! За мен по-долен порок от това няма. Късмет, мила!

# 12
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
За съжаление тази практика е доста популярна, особено извън София, където бебетата се гледат от баби, лели и т.н. Изкарах цялото лято при майка ми извън София и мога да дам хиляди такива примери.
Единствено ти, мила, с много твърд тон, и с подкрепата на съпруга ти бихте успели да изкорените тези мераци.
Аз си падам малко скандалджийка и близките си ме знаят, затова никой не си прави каквито и да било експерименти с моето бебче, защото след това ще има викове големи и всички ще си го отнесат, хич не ми пука свекър и свекърва.
Бъди по-твърда и успех

# 13
  • Мнения: 1 999
Не знам, освен да им забраня да взимат детето или какво?!!
Май си го просят. Дори само да е доближил чашката както казва, пак е за  bash

# 14
  • Мнения: 35 891
аз бих направила луд скандал! обикновено си трая, но с родата съм се карала единствено заради детето /сега вече децата/; каката е опитала за първи път и киселото , и прясното мляко докато не гледах; тогава живеехме със свекър ми и свекървата; адски е труден контрола, особено ако живееш с някого или трябва да гледа бебо от време на време! с нея ми се присмиваха, че изчаквам с млеката; киселото на 8 месеца, прясното на 10 - тогава беше революционно късно!

Общи условия

Активация на акаунт