Детски гинеколог

  • 3 446
  • 7
  •   1
Отговори
Може ли някой да ми препоръча добър детски гинеколог във София?

# 1
  • Мнения: 7 106
Ще ти дам координатите на гинеколога, при който водихме дъщеря ми преди около месец :

д-р. Сираков - детски гинеколог-ехографист
0888 557425
частен кабинет- ул. Гладстон №6 вх. В на първият етаж в дясно. На вратата си пише името му.

Лично аз съм много доволна от него, внимателен е, обяснява всичко и ми го препоръча професор-детски ендокринолог.

Имам координатите и на
д-р. Дуковски-също детски гинеколог - GSM-0888 414382

Но от него нямам лични впечатления, тъй като избрахме първият. но съм чела във форума добри отзиви за него.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 181
Зори,а в частния кабинет преглежда ли с направление?колко струва прегледа?трябва ли да се записва час и какво е работното време?
защото аз знам само часовете и кабинета в МД.
Благодаря

# 3
  • София
  • Мнения: 2 175
Може ли някой да ми препоръча добър детски гинеколог във София?

Същия д-р Сираков можеш да посетиш в МД, поликлиниката, на първия етаж веднага в дясно е кабинета, всеки ден от 10 до 12 часа, с направление от личния лекар. Час не се записва предварително.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 896
Faith 2, виждам че си майска мама-ела при нас...в темичката на майските бебчовци 

# 5
  • Мнения: 7 106
Зори,а в частния кабинет преглежда ли с направление?колко струва прегледа?трябва ли да се записва час и какво е работното време?
защото аз знам само часовете и кабинета в МД.
Благодаря

Ами честно казано незная дали в частния кабинет преглежда с направление, при нас беше спешен прегледа (в смисъл, че на следващият ден си пътувахме) и нямаше възможност да чакаме  за следващият ден да ни приеме в МД. Прегледа ни струваше 20 лв. Работното време на кабинета е след 17-17,30 часа, мисля, че след официалната си работа, ходи в частният си кабинет. Аз му се обадих същият ден по мобилния и той ми каза да дойдем в 17,00 часа преди другите, тъй като му обясних че сме от провинцията и сме с малко бебе. Беше доста любезен и общо взето останах с много добри впечатления от него.

# 6
а за какво всъщност служи детският гинеколог?!

# 7
  • София
  • Мнения: 2 175
а за какво всъщност служи детският гинеколог?!

Дай боже да не разбереш!
На нас ни трябваше заради срастналото влагалище на малката Sad.

Общи условия

Активация на акаунт