Дайте ми съвет,моля! Признаци на миома?

  • 3 673
  • 4
  •   1
Отговори
Искам да попитам някой знае ли какви са признаците на миомата? Може ли да се усети без преглед? Боли ли корема ? Много ще ми помогнете ,ако ми дадете някой отговор.В близките 5 дни няма да мога да отида на лекар,а имам една постоянна режеща болка в областта на матката.Понякога ме болят и яйчниците.Тестове си правих,но не съм бременна.Трябваше да ми дойде тези дни.Но ме притеснява постоянната болка в корема,вече 5 дни Sad Опасенията ми за миома не са измислица,една лекарка ме беше наплашила,че имам но след това се оказа,че е сгрешила...................но дали Thinking newsm78

Последна редакция: пн, 24 окт 2005, 00:42 от Mamma

# 1
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Flowers Four Leaf CloverБолката може да е от какво ли не Flowers Four Leaf Clover!Недей да се притесняваш и самонавиваш предварително!ПИй нещо обезболяващо и иди на лекар,ако се усъмниш в диагнозата отиваш на втори!На мен докато бях бременна ми казаха,че имам миома,на след друг преглед се оказа втора плацента-така и излезе като раждах-втора,закърняла плацента!
  costumed050 newsm10

# 2
  • Мнения: 7 716
Миомата по принцип не боли.
Отиди на лекар, защото чоже да има някакво възпаление.

# 3
  • Мнения: 46 508
Миомата не боли, аз нищо не съм усещала, на мен ми я откриха при един от прегледите в ЖК, бях бременна в 4 месец, не съм имала нито симптоми, нито проблеми, които да ме наведат на мисълта, че имам нещо.

# 4
  • Мнения: 2 755
...Миомата по принцип не боли.
Отиди на лекар, защото чоже да има някакво възпаление...
...но при миома менструацията е по-обилна от обикновено и може да бъде по-начесто. Отиди на ехография. Само така ще разбереш имаш или не миома. Силните болки са характерни при възпаление.

Общи условия

Активация на акаунт