ВИП кабинети в София

  • 1 379
  • 18
  •   1
Отговори
Може да звучи малко смешно, но си търся ВИП кабинет в София, по възможност да е в центъра. #2gunfire bowuuПРОСТО МОГА ДА СИ ГО ПОЗВОЛЯ. Money Money Money Money Money Money

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
какво разбираш под ВИП кабинет?
И..за АГ ли става дума или?

# 2
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Ми обясни де!

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
да, моля те, обясни ми...
ама по-бавничко...като за мен Mr. Green

Искаш СКЪП, МНОГО СКЪП, НАЙ-СКЪПИЯ кабинет...
или такъв, в който работят добри специалисти....?

има неква разлика ми се струва...
Ако се загледам в емотиконите, които използваш май клониш към първата опция, но все пак искам да съм сигурна в предположението си, за да ти дам съвет.... Mr. Green

# 4
    ПРАВИЛНО СИ МЕ РАЗБРАЛА-ИСКАМ НАЙ-НАЙ-СКЪПИЯ КАБИНЕТ И С НАЙ-НАЙ-ДОБРИТЕ ДОКТОРИ. КАКВО ДА СЕ ПРАВИ-НАЛИ СЪМ СИ МАЛКО ТЪПИЧКА ЭА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ. #Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз не мога да разбера защо се заяждаш....
и искам да ти кажа че това че е най-скъпия кабинет не отговаря на това че там са и най-добрите специалисти..

Но все пак виж за"Св.Лазар".,или не е достатъчно скъп?

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Но все пак виж за"Св.Лазар".,или не е достатъчно скъп?

сигурно не Mr. Green
търси се нещо по-по-най...

Отварачке
, наистина ли не разбираш защо предизвикваш раздразнение?
...мога да те насоча само към кабинет с добри специалисти.
...за съжаление най-скъпият не ми е известен.
Ако размислиш все пак..кажи.
Ще ти дам телефони...

Колкото до това кой колко е тъп...да ти кажа, не е този форум мястото, където можеш да раздаваш подобни определения на воля...
Аз съм кротък човек...ама не всички са таквиз:)

# 7
   Има една народна поговорка-Гузен негонен бяга. Разбирате какво имам предвид. Все пак предлагам да престанем със заяждането.За  Свети Лазар съм прочела доста коментари. Money MoneyНо нали това не е единственото място от този род. А че фасадата на сградата и обстановката не винаги отговарят на уменията на лекаря-смятам че това се разбира от само себе си. Money Money

# 8
  • Мнения: 3 423
ако искаш иди в болница лозенец-чисто е и имат добра техника.само за ехограф -плащам 50 лева.

# 9
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Ама как лева,в евро трябва да са цените!
Може би тук няма достатъчно скъп кабинет за теб,предлагам ти да пътуваш до Париж!
По-здрави!

# 10
  • Мнения: 3 423
пусни търсачката за правителствена (болница лозенец)защото мненията са най различни.последния път обаче на мен ми стана обидно,че не ми обърнаха внимание-вътре в кабинета бяха Асенова,Папазов+2 сестри+още две сестри които си клюкареха с първите и аз сякаш им пречех.
не разбирам дали си бременна ,но ако си предполагам те интересува и ехографа -добър е.също много хубав е ехографа в мед.център фемина -аз съм очарована от доктор Димитрова там-ехографа е 40 лева-3D,може да ти направятн запис на бебчо за 20 лева,доплер е 10.

# 11
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
 Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 5 370
 Кои са лекарите които работят там и какви са отзивите за тях?
Ще прескоча и преглътна квалификациите ти и ще говоря по същество.
Болница Лозенец-невероятно квалитетно место ,което може да бъде категоризирано по хотелските стандарти с 5 звезди.Птички-чурулички и борова гора са нещата,които се виждат от стаята в родилното. Имаш си телевизорченце вътре с монетки, носят ти на табличка храничката. И никога,ама никога,никой не ти повишава тон-от санитарка до Д-р Папазов-завеждащ отделение.
Моят лекар-Д-р Станев,следил 9 месеца бременността ми,завършила със секцио по спешност.
Цени на изследванията-ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ-ДОСТА ДОБРИ.Ще бъде задоволено всяко желание за здраво плащане.
Иначе самното раждане е по пътека.
  bouquet

# 13
  • Мнения: 5 370
Ами нали по-горе беше писала,че търсиш"най-най=най-скъпият кабинет??" Или може би греша? Ама по принцип имам доста силна визуална памет,особено за нещо,което ми е привлякло ФниманиетО. Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 2 896
Ми сигурно VIP значи very IGNORANT person

Общи условия

Активация на акаунт