Моля, препоръчайте ми някой лекар във Варна за JP!

  • 1 401
  • 6
  •   1
Отговори
От който сте доволни и си върши работата.
Ами това е WinkМерси предварително!

# 1
  • Мнения: 8 769
Д-р Ваня Александрова - преглежда в Терапията, тел: 302851

# 2
  • Мнения: 544
Smenih 2jp na dezata t.k ne biah dovolna,no ot 1god sme pri dr.Ilieva v kurortna p-ka/na 4etna data 14-19h,ne4etna 8-13h/po-dobar jp ne-mislia 4e bih namerila,dori s tati sa6o 6e se mestim.Osven 4e e pediatar e i mn.dobar homeopat,predi da ia otkria biah dovolna samo ot dr.Sokolova/ raboti samo 4astno,no otkakto sme pri Ilieva ne sme ia pose6avali.Uspeh!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моята е Соня Чакърова и е в мед.център Санита над Пикадили в малдост.Ако ти е в раиона пиши ще ти дам номера Simple Smile

# 4
  • Мнения: 984
Д-р Биляна Недялкова - Курортна поликлиника - 0888 62 36 94, много е спокойна и внимателна!

# 5
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 401
Д-р Ваня Александрова - с две ръце за нея. Туфка ти е дала координатите и, ако искаш на бележка ще ти дам мобилния и телефон.

За Д-р Илиева от Курортна - живее във входа на родителите ми и по недружелюбен човек не съм срещала - за 7-8 години веднъж не е казала добър ден, като пътуваме в асансьора с детето все едно е паметник никаква мимика, нищо.
Д-р Биляна Недялкова е бившето ми ДжиПи - за 3години веднъж ми се наложи да  я посетя и чаках 2часа, с предимство бяха всички баби, а една бременна стоя с мен на опашката и беше в грипозно време.

# 6
  • Мнения: 31
малкия е при д-р Марияна Профирова в Окръжна болница.Изключително отговорна и организирана ,и си разбира от работата.Предпочита хомеопатичните медикаменти ,преди да започне да дава антибиотици.Като цяло,оба4е е много натоварено при нея,не знам дали ще ви вземе,но ако ви еудобно може да опитате.На четна дата е сутрин,до 12.30,а на нечетна следобед-до18.30.Успех.

Общи условия

Активация на акаунт