бебе Виктория

  • 5 288
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 264
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=50220.0
пуснах тази тема в клюкарника , но предполагам не всички влизат там . Може би някой тук ще пожелае да даде дом на това бебче   bouquet

# 1
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
А знаеш ли към кого трябва да се обърнем за това осиновяване?Към болницата ли първо-имаш ли някаква информация по въпроса?Бихме го взели,въпреки проблемите,макар че тук има толкова жени чакащи бебе-може би някоя от тях... Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 1 264
Мили момичета,
Току що говорих с Националната кардиологична болница. Бебе Вики е много добре и преведена в детско отделение. Близките две седмици ще остане там, а в зависимост от състоянието ще бъде преведено в дом Св. София- дано не греша за името на дома. За съжаление съм болна в момента и не е добре да ходя в това състояние при бебчето, но при първа възможност ще отида да го видя. Жената с която говорих беше много любезна. Попитах дали имат нужда от нещо. Каза, че памперси и храна имат, но дрешки и играчки винаги са добре дошли. Така, че ако имате желание може да напрваим едно събиране на дрешки и играчки за болницата.

# 3
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Момичета,някой знае ли как е малката принцеса Виктория?

# 4
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
утре или вдуги ден ще ходя да видя бебенцето, ако ми позволят разбира се. Но ще занеса малко дрешки, които събрахме с една мама за болницата. Щи ви пиша като се върна.

# 5
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
утре или вдуги ден ще ходя да видя бебенцето, ако ми позволят разбира се. Но ще занеса малко дрешки, които събрахме с една мама за болницата. Щи ви пиша като се върна.

Ще чакам с нетърпение да разбера повече за момиченцето.

# 6
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
На такива майки незнам какво им се полага .

# 7
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Снежи,такива майки той живота им не е за завиждане!Господ да ги съди!Едва ли от тук нататък живота им ще е спокоен!Всичко се връща на този свят и за стореното добро и за стореното зло!Дано малката Вики донесе щастие и бъде Коледното чудо за някое бездетно семейство,а ако няма такова,мисля че едва ли ще остане дълго в болницата,има и семейства с деца ,които биха я взели!
Чакаме с нетърпение новини от yosarian

# 8
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Здравейте,
Както и очаквах не ме пуснаха да видя Вики и изобщо хората нямат право да ми дадат информация за нея. Информация за бебочето може да се получи в агенция за закрила на детето - район Възраждане. Така че мили и добри хора, има едно бебе което чака своите мама и татко. Няма да е лесно, но знам че сте борбени и ще се справите.

# 9
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Здравейте,
Както и очаквах не ме пуснаха да видя Вики и изобщо хората нямат право да ми дадат информация за нея. Информация за бебочето може да се получи в агенция за закрила на детето - район Възраждане. Така че мили и добри хора, има едно бебе което чака своите мама и татко. Няма да е лесно, но знам че сте борбени и ще се справите.
Писах ти на Лична. Simple Smile

# 10
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Хайде мили майчета,или по-точно бъдещи мамчета,вие които искахте да намерите своето бебче колкото се може по-бързо  Hugи неискахте да бъдете пререждани от майките имащи вече деца Hugимате шанса да намерите своето детенце -Вики очаква щастливата си звезда да изгрее отново за нея!

# 11
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Само да поясня,че желаещите трябва да са регистрирани за кандидат-осиновители или да се регистрират като такива и евентуално ,ако заявят предпочитанието си към конкретното бебче ....резултата зависи от социалните работници

# 12
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 070
Момичета, престанете с това " има изоставено бебе, идете и го вземете". Никой няма да ви го даде. По новия закон социалните решават на кой кандидат осиновител да го дадат. Немислимо е да знаеш за някое бебе в дома и да отидеш при социалните и да го искаш. Можете да си представите какво ще ви отговорят.

# 13
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Немислимо е да знаеш за някое бебе в дома и да отидеш при социалните и да го искаш. Можете да си представите какво ще ви отговорят.

Ако са човечни ще ти съдействат. Simple Smile

# 14
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Момичета, престанете с това " има изоставено бебе, идете и го вземете". Никой няма да ви го даде. По новия закон социалните решават на кой кандидат осиновител да го дадат. Немислимо е да знаеш за някое бебе в дома и да отидеш при социалните и да го искаш. Можете да си представите какво ще ви отговорят.
Не се пали пък ти толкова:)
Вече сме се обадили и сме се информирали и инфото от Дидка е проверено при социалните. Има начини.
Освен това социалните наистина решават на кой кандидатосиновител да дадат определено дете, но когато има такъв кандидат осиновител. Темата е от един месец почти и като гледам кандидатите са се запрескачали. Добре че има и здравомислещи хора.
Ивка, Дидка това е за вас  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт