Много се подразних от това

  • 2 911
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 959
Значи такива теми така ме дразнят че няма и на каде
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=50219.0
Какво е вашето мнение.

# 1
  • Мнения: 4 212
нетакти4ност бих казала, ина4е ако беше скъпото щеше директно да отреже, тя простотията не ходи по гората. Naughty

# 2
  • Мнения: 579
нетакти4ност бих казала, ина4е ако беше скъпото щеше директно да отреже, тя простотията не ходи по гората. Naughty

Много точно казано

# 3
  • Мнения: 1 959
Начина по който го е написала мани мани"някакъв германец"много е дразнещо какво значение има дали е българин или чужденец.Тея много точно си го написала. Peace

# 4
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Ами, това е поредното доказателство, че българите не са толерантни....Едно е да имаш мнение за някоя раса, смесен брак или т.н., друго е остро да го заклеймяваш.....Всъщност, ако се замисля не става въпрос само за смесените бракове.....Българите са спецове /не казвам всички/ да одобряват и заклеймяват / как този ходел с тази, как оная се оженила за онзи-в България, как онази се облякла така, колко била напълняла онази  и т.н./

# 5
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
Aniji, не го мисли толкова, не си заслужава Naughty

# 6
  • UK
  • Мнения: 1 334
аз вече взех отношение в клюкарника Grinning
представям си въпросната госпожа на мястото на нейната позната: среща немеца, влюбва се и казва не, няма да се оженим щото си немец пък Crossing Arms Laughing
но все пак убитите германци и други прошляци вече ги обсъдихме в темата на Юлето Grinning

# 7
  • Мнения: 1 630
e нали вече сме се разбрали, че всичките сме с чужденците по сметка,
 че стоим в къщи и ни е скучно (и никой не си го е избрал сам)
 и че всичките сме силно комплексирани
колко пъти ще го обсъждаме  Joy  Joy  Joy

# 8
  • Мнения: 579
То това пак нищо не е......

Има и друга тема от същото момиче(нищо лично),която направо не е за коментиране.

Направо нямам думи,безочливи хора #2gunfire

# 9
  • Мнения: 3 880
Значи такива теми така ме дразнят че няма и на каде
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=50219.0
Какво е вашето мнение.

Я не се ядосвай на такива изказвания , току виж и тя след 5-10 години хукне след някакъв едикакъв си Laughing

А иначе незнам какво да кажа по темата, нали и аз съм женена за някакъв немец hahaha Laughing
Сега се сетих за друго, че доста хора пък правят асоциация между "немец" и "дядка" или "по-дърт от баща й" Laughing. В тази връзка на майка ми, горката, често й се е случвало да научва от хората, че съм се омъжила за един по-дърт от баща ми Joy. Ама и тя им се връзва и започва да им дава обяснения, че мъжа ми е даже с 3 години по-малък от мен. Задръстени хора, сякаш в германия млади хора няма, а всички са над 60.
Абе всички сте/сме женени по сметка, признавайте си без бой, че да се успокои аудиторията Laughing Laughing

Последна редакция: пн, 24 окт 2005, 16:56 от Biba

# 10
  • Мнения: 3 098
Какаво зна4ение има каква националност има 4овека,Що за тесногръдие?
Ами имам позната суперинтелигентна жена,омъжена е за 4овек от малцинствата.И какво от това,той я носи на ръце,гледат си принцеската,Щастливи са много.Не я упреквам,заЩото тя е Щастлива ве4е 12 година с него.Ей това има зна4ение,не какво мислят хората.

# 11
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Подобни коментари трябва да се подминават просто.  Може момичето да е имала и нещо друго наум, но не е обяснила точно. Thinking
Но недейте и вие да обобщавате набърzо, че ерго българите са нетолерантни. Wink

# 12
# 13
  • Мнения: 3 423
Значи такива теми така ме дразнят че няма и на каде
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=50219.0
Какво е вашето мнение.

Що се коркаш пък ти, какво толкова?
Попитало момичето. Ами ако освен кварталните
джигити други чуждоговорящи не е виждало
у техно село, ще се пита и пита, и пак пита, и пак.
Аz пък не се драzня. Даже си дадох компетентното мнение.

# 14
  • Мнения: 1 959
Ами явно не е дете защото в една друга тема пусната от същата тази личност се споменава че има дете

Общи условия

Активация на акаунт