ЕСЕНЕН БАЗАР ЗА РОДИТЕЛИ - ПЛОВДИВ

  • 916
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 229
В рамките на Есенно договаряне 2005 – акцент ВСИЧКО ЗА ДЕТЕТО, на 30 октомври от 11 до 16 часа, в палата 7, ще се проведе ЕСЕНЕН БАЗАР ЗА РОДИТЕЛИ.

 

Идеята на организаторите е родителите да могат да препродадат помежду си запазени дрехи и играчки и да си купят онова, от което имат нужда, от другите родители. Базарът има за цел да се превърне в традиционна инициатива, която да създаде възможност на родители на деца на възраст от 1 до 16 години да препродават или разменят помежду си детски стоки...... и още на http://www.fair.bg/bg/press/Es_bazar2005.htm

Тамън наскоро си говорихме с една мама че не сме чували за такова нещо в П-в, засега бях чула само за София май.... Как е по такива базари, моля мами които са с опит да споделят... Praynig
Аз например с желание бих отишла да си купя ако нещо ми хареса, но няма да смея да си занеса моите вече ненужни неща. Въпреки че вече няма да ползвам много работи а са доста засазени, Нямам намерение да имаме трето дете.... та затова

Моля модераторите ако преценят че темата не е за тук да я преместят, но този форум е най посещаван и затова прецених така. Все пак ако има само 5 дни дотогава и някой ще участва е добре да я види навреме. А може да я заковат както беше с ЕСЕНИЯ БАЗАР В СОФИЯ   Praynig

# 1
  • Мнения: 229
Май Пловдивчанките тук сме настина слаб отбор, или по-точно може би никой не се интересува от това ... побутвам нагоре

# 2
  • Мнения: 843
Я,,,, благодаря за инфото,:-))) Трябва да се види./ ще купя/  Но това , което имам е приготвено за дарение,  но няма значение...
 И не се притеснявай  за нещата си... нормална практика е навсякъде... от бебешки неща до учебници и ски екипировка.. За  всекиго си има по нещо.
   Наистина сме малко тук:-))
    Ще мина да извадя темата пак/ за което се извинявам предварително/, че повечето Пловдивдски мами влизат по различно време.. много от тях работят.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Мерси за информацията Simple Smile А от днес до 30-ти е 'Всичко за детето' - есенно договаряне. Предполагам, че пак ще има интересни неща.
А също има и 'Цветна есен', много обичам да гледам китки Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 068
Мерсаж за инфото. Задължително ще го посетим с беба и таткото.
Между другото хич не сме слаб отбор даже пловдивчанки, просто нещо се излагаме напоследък.

Бу, ако искаш може да се видим и да разгледаме заедно а?

# 5
  • Мнения: 410
Точно мин. седмица питах в дирския клуб кога ще е в П-в.

Ще кажа и на др. мами, които не влизат по клубовете #2gunfire

А в рамките  му, защо да не се видят пловдивските  мами?

# 6
  • Мнения: 2 220
А вход има ли?

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Вход - 1 лв, за деца до 12 г без пари. Ще има конкурс от сп. 'Моето бебе' за бебета до 1 1/2 годинки за най-красиво бебе (малоумен конкурс, според мен, защото как така някое ще е по-хубаво от другото?! но това е друга тема и няма да я коментираме тук). Ако искате, запишете си бебетата за участие Simple Smile Не знам повече обаче, награди, регламент и т.н....ако не видите плакати/брошури, може би в самото списание ще пише нещо.

Ренци, аз ще ходя утре или вдруги ден в работно време, за да видя и Цветната есен, а в неделя, стига да мога, ще дойда - и Мяу с Белята сигурно ще дойдат, ще се уговорим нещо заедно, какво ще кажеш?

# 8
  • Мнения: 4 068
Мда, ще се уговорим няма проблем.
Колкото до конкурса наистина е тъпо това, но какво да правиш-има ги и такива конкурси. Нашия татко иска да участваме, но аз съм твърдо Ц.

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Нашия татко иска да участваме, но аз съм твърдо Ц.
Ренци, той бил минал, казаха в Клюкарника.

# 10
  • Мнения: 987
още инфо по темата ТУК

а иньче в палатата има няколко щанда сьс бебешки и детски стоки - предимно дрехи .

# 11
  • Мнения: 4 068
И аз видях, че е минал. И по-добре, че как ли щях да надделея над бащиното желание да си се фука със щерката. Особено с новата прическа дето и я е измислил. Сега сме стил Елвис Пресли. Laughing

# 12
  • Мнения: 1 077
И аз идвам. Днес ще правя разбор на шкафчетата. Има и две торби играчки. Със сигурност ще взема тяко язаврънкулка на дребното. Mr. Green
Даже ей-сега отивам да се регистрирам в сайта.

# 13
  • Мнения: 488
И ний сме тук! Вече работя, та малко нямаше време за форуми, но в неделя живот и здраве ще дойда, не знам с Боян или без.
Хайде, ще се видим пловдивската група!  bouquet

# 14
  • Мнения: 6 206
Къде му е перчема на моя приятел? Close

Дайте час за неделя, може и ние да се накиприм. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт