Искам да си осиновим бебе!!!

  • 1 608
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте!  EmbarassedАз съм съвсем нова тук! Не съм писала никога в подобен форум, насочи ме моя приятелка и останах приятно изненадана! Надявам се, че тук ще намеря много сродни души и ще ми помогнете да се ориентирам по-бързо!
След шест поредни неуспешни опита "ин витро" реших, че нямам сили да опитвам повече, решихме, че по-добре е да си осиновим пък ако господ е рекъл после - може и да си имаме свое:) Колкото повече-толкова по-добре Simple Smile
Ще се радвам ако се отзовете и ме насочите как най-лесно и бързо може да се осинови бебе! От прочетеното до тук ми стана ясно, че не е толкова лесно! Но съм готова да направя всичко, което е необходимо!От къде да започна, коя е първата стъпка? Незнам какво друго да питам в момента,но мисля, че в последствие ще възникнат много въпроси от моя страна!
Благодаря ви предварително! Simple Smile smile3525

# 1
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 smile3525Добре дошла при нас newsm51! newsm10Дано скоро у вас проплаче smile3541 детско гласче! newsm07

# 2
Радвам се, че тук ще намеря хора, с които мога да споделям свободно Grinning
Искам да попитам нещо! Като прочетох условията и документите които са необходими за осиновяване ми възникна един въпрос! Проблем ли е ако само единият съпруг работи??? Трябва ли и двамата да работят задължително!
Съпруга ми получава достатъчно! Знае ли някой??? Sad

# 3
  • Мнения: 441
Не, не е проблем. Информацията кой какво работи е необходима за социалния доклад, но поне на нас ни казаха, че не е решаваща. Така или иначе ще ви изискват и бележки за доходите и документи за недвижима собственост.
 
Желая ти успех   bouquet

# 4
  • Мнения: 901
Афродита първо намираш адрес ДЪРЖАВНАТА АГЕНЦИЯ ЗА ЗАКРИЛА НА ДЕТЕТО района в който живееш... подаваш молба и след което служители ще ти обяснят реда .... По-лесно и по-бързо незнам как ... Според мен чакаш като всички останали, при мен бяха необходими около 11 месеца . За които вече хич не съжелявам. 

Успех   bouquet

# 5
Много ви благодаря Simple Smile А какви бележки за доходи да представим като мъжа ми му плащат на ръка, от работодателя ли да вземе? Също така, да кажем че аз работя на свободна практика, как бих могла да покажа бележки за тези доходи?
 Rolling Eyes  Благодаря ви за инфото Simple Smile

# 6
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Най-добре ще ви обяснят в агенцията като си подавате документите,относно бележките за доходите!Не отлагайте ,а по-скоро отивайте! thumbsup

# 7
  • Мнения: 843
Афродита... Форума, в който си попаднала е чудесен!!!

 Пусни търсачка, много от въпросте са разяснени..

 само вметвавм

 Когато се омъжих за втори път на 39, беше невероятно да имам дете пак.
е,  имам...Simple Smile) Верно е, че е наше... но  сериозно мислихме за осиновяване. и то по втория начин.Че сме и дърти.

Четях  сайта...,  яд ме е ,че форумите не видях..... и се пукам от яд че не съм била..тук Тогава...
  Откакто имам бебка съм тук.
  Желая да ти се сбъдне искането.... да гушнеш човечето!!!

# 8
Jelaia ti  uspeh w tozi izbor :DMoje bi 6e po4akate okolo godina,a moje i powe4e no si zaslujawa,znam go ot li4en opit.Suwetwam te da naprawite maluk kompromis s proizhoda na detenceto. newsm78Smelpo napred i ne se otkazwaite  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт