Ухапа ме.. кърви

  • 391
  • 2
  •   1
Отговори
  • у дома
  • Мнения: 708
Мами, моята госпожица реши да ме гризне с единствените си 2 зъбчета докато я кърмех преди малко за заспиване.

Погледнах си зърното - кърви!?!?  Cry  Sad
Боли ме малко и сега не знам с какво да третирам мястото - нали все още кърмя, не върви да сложа цитопластче или риванол. Как да процедирам?
Някой сблъсквал ли се е с подобно нещо?
Извинявам се ако дублирам някоя подобна тема!

И още един въпрос - да отбивам ли при това положение, как мислите?
Бебка все още се нуждае от кърмене струва ми се, иначе не заспива..

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Много е неприятно и си боли доста Sad
Няма нужда да правиш нищо на зърното - кърматаимаантибактериални свойства, така чеза дезинфекцията няма защо да се притесняваш. А за да заздравее по-бързо - дръж гърдата открита и внимавай със слагането на тази гърда. Може да е по-добре да слагаш детенце първо на другата и чак като потече млякото, да го преместваш на болната - тогава детето вече е концентрирано в сученето и и ска да се нахрани, така че няма да си играе, аи като е тръгнало млякото, няма да има началното дърпане на сухо, което може да е болезнено.
Няма нужда да отбиваш бебката - предполагам, че реакцията ти на ухапването доста я е стреснала и едва ли ще повтори, пък и ти ще имаш готовност вече - наблюдаваш и като видиш, че започва да се разсейва и да се усмихва на гърдата, направо я махай Grinning

# 2
  • у дома
  • Мнения: 708
Благодаря ти за отговора хедра, поуспокоих се ...

Общи условия

Активация на акаунт