Нотариус в жк.Младост, София - къде?

  • 44 541
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 946
Много спешно ми трябва нотариус и то в района на жк. Младост.  Praynig

# 1
  • софия
  • Мнения: 2 140
Няма нотариус в кв.Младост.Най-близкия е на Орлов мост.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 946
Надявах се на Бизнес парка.  Tired

# 3
  • София
  • Мнения: 12 554
Няма нотариус в кв.Младост.Най-близкия е на Орлов мост.

Не е вярно. Има нотариус  в КАТ  в сградата срещу страничния вход.
Има и нотариус в сградата на телевизия Европа на спирка Студентски общежития преди Плиска.

# 4
  • Мнения: 4 555
Да, там са най-близките. Този до КАТ приема без записани часове и съответно много се чака. Имай го предвид.

# 5
  • Мнения: 925
Списъка на нотариусите на територията на София - http://stolitza.com/bg/content.php?id=19  Hug

# 6
  • Мнения: 4
Да, там са най-близките. Този до КАТ приема без записани часове и съответно много се чака. Имай го предвид.

За този в сградата на ТВ Европа искам да Ви посъветвам да не ходите.
Много неприветлива жена на средна възраст, която:
1.Не ме поздрави когато влязох и учтиво поздравих, а само ме гледаше намусено и злобно
2.През цялото време не спря да яде кисело мляко с мюсли на 1 метър от мен, което за мен е неприемливо и неуважително
3.Накрая ми взе 27 лв за пълномощното (6 месеца по рано ми направиха такова пълномощно за 15 лв при друг нотариус)

Като не описвам и надменните и злобни подмятания, които правеше, Ви съветвам да не ползвате услугите и

# 7
  • Мнения: 539
 Бул."Драган Цанков" 23, ет. 2 (Метростанция "Жулио Кюри")
Нотариус Теодора Вуцова
(намира се с/у Интерпред, нова сграда със зеленикаво-синя дограма)  Peace

# 8
  • Мнения: 96
От 03.01. има нотариус в Младост. Адресът е Младост 1, бул. Александър Малинов № 16. Това е сградата, на партера на която има магазин за килими до сградата на Маргел на кръстовището на ХМС.

# 9
  • Мнения: 0
Най - накрая!!!! Добре, че вече и в  Младост има нотариус!

Последна редакция: пт, 06 яну 2012, 13:53 от sonkata_86@abv.bg

# 10
  • Мнения: 662
Не знам дали още работи, но преди няколко години имаше в Младост 1, бл.46, вх.7 или 8, ако не се лъжа.Партерът.

п.п. ако имаш възможност, можеш да си извикаш и у вас, но не съм сигурна дали става веднага или трябва предварително записване

# 11
  • Мнения: 0
този на кръстовището на ХМС е перфектен, потвърждавам ! Simple Smile

# 12
  • Мнения: 0
От 03.01. има нотариус в Младост. Адресът е Младост 1, бул. Александър Малинов № 16. Това е сградата, на партера на която има магазин за килими до сградата на Маргел на кръстовището на ХМС.

Нотариусът се казва Анна Найденова. Извършва посещения и по домовете, точно това, което търсех. Днес ползвах услугите й за едно пълномощно, тъй като наскоро паднах и си ударих крака и нямах възможност да отида лично. Изпратих й всичко необходимо по e-mail, тя подготви пълномощното, прати ми го да го прегледам и после го подписах лично у дома. Доволна съм, тя беше много отзивчива и се радвам, че най-сетне и в Младост има нотариус.

# 13
  • Мнения: 0
Скоро ми се наложи да ползвам услугите на нотариуса в сградата на ТВ Европа /бул. Цариградско шосе 101, ет.2/ и останах много доволен от коректното и внимателно обслужване. Не се бях обаждал предварително, но ме приеха веднага без да чакам. Приятни и отзивчиви, ако ми се наложи ще отида пак там!

# 14
  • Мнения: 0
От 03.01. има нотариус в Младост. Адресът е Младост 1, бул. Александър Малинов № 16. Това е сградата, на партера на която има магазин за килими до сградата на Маргел на кръстовището на ХМС.

Нотариусът се казва Анна Найденова. Извършва посещения ...

Найстина там могат да ви свършат работа без излишни нерви, ето адреса...

Общи условия

Активация на акаунт