ZAPU6EN SLUZEN KANAL.....

  • 808
  • 5
  •   1
Отговори
Zdraveite  na vsi4ki  koito  4etat  tova!!!  Du6terq mi  e na 9 mes  i polovina i  otkakto  de e rodila ima  zapu6eno  sluzno  kanal4e!!Hodihme  pri  nqkolko  spetsialista i  vsi4ki  ni  kazaha  4e 6te  se  nalozi  da  i  go  otpu6at  po  operativen  put!! Samata  manipulatsiq  se  sustoqla  v  upqvane  na  bebo  i  otpu6vane  na  kanala  s  8igla  tunka  kolkoto  kosum!!!  Molq  vi  ako  nqkoq  ot  vas  e  minala  prez  tozi  ku6mar  neka  mi  pi6e  i  kaze  ima  li  nqkakva  opasnost  sled  manipulatsiqta  i  izob6to  kak  preminava  samata  tq!!!  Blagodarq  vi  predvaritelno!!!! Grinning

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Виж тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3424

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4836

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3875

Ние сме със същия проблем и се моля да ни се размине чрез масажите, но не знам.
Моля те, като мине при вас сондирането, да споделиш как е минало (може и на лични съобщения)
Успех!!!

# 2
Аз искам да ти разкажа за моята дъщеря.тЯ ОЩЕ С РАЖДАНЕТО ИМАШЕ ТОЗИ ПРОБЛЕМ.Аз бях много притеснена,ходихме на три места,мажех непрекъснато и нищо не помагаше.Когато тя стана на 6 месеца аз реших да пробвам в Торакс.Там имахме късмет да попаднем на еднамного мила лекарка.Предписани едно мазило - обаче не си спомням името - това беше преди 9 години-и от него ни мина.Тя също беше казала,че ако то не помогне ще трябва въпросната операция.Но от нея знам,че не болезнена забебетата,защото била с упойка.Знам,че не съм ти много в помощ,но просто искам да ти кажа,че има възможност и безоперация.

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: maria_maria
Аз искам да ти разкажа за моята дъщеря.тЯ ОЩЕ С РАЖДАНЕТО ИМАШЕ ТОЗИ ПРОБЛЕМ.Аз бях много притеснена,ходихме на три места,мажех непрекъснато и нищо не помагаше.Когато тя стана на 6 месеца аз реших да пробвам в Торакс.Там имахме късмет да попаднем на еднамного мила лекарка.Предписани едно мазило - обаче не си спомням името - това беше преди 9 години-и от него ни мина.Тя също беше казала,че ако то не помогне ще трябва въпросната операция.Но от нея знам,че не болезнена забебетата,защото била с упойка.Знам,че не съм ти много в помощ,но просто искам да ти кажа,че има възможност и безоперация.

Мария, това Торакс някакъв център ли е? Извинявай за тъпия въпрос, но не съм от София.

# 4
Anuschka, направо се измъчих докато ти изпратя отговор.Нещо не работи въобще добре този форум Cry .А относно въпроса ти въобще не е тъп,просто аз съм несъобразителa.Торакс е частна поликлиника в София.Не че има кой знае какви специалисти,но явно тогава съм уцелила с тази лекарка.Ако твоето бебенце е на три месеца,може би към 6 месец да се оправи отсамо себе си.Не знам какво да ти препоръчам,може би да сте малко упорити в борбата.Аз лично съм против операцията.

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: maria_maria
Anuschka, направо се измъчих докато ти изпратя отговор.Нещо не работи въобще добре този форум Cry .А относно въпроса ти въобще не е тъп,просто аз съм несъобразителa.Торакс е частна поликлиника в София.Не че има кой знае какви специалисти,но явно тогава съм уцелила с тази лекарка.Ако твоето бебенце е на три месеца,може би към 6 месец да се оправи отсамо себе си.Не знам какво да ти препоръчам,може би да сте малко упорити в борбата.Аз лично съм против операцията.

Ох, много ти благодаря. особено като и ти ми казваш, че си против тази интервенция. Ще продължавам упорито борбата и дано на успея. Направо не мога да си представя да подложа бебето си на такова нещо, макар всички да казват, че е елементарно.
Стискай ми палци, или по- точно на Пепито, че то си пати горкото Sad

Общи условия

Активация на акаунт