Спрей за лице?

  • 2 858
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 636
Съжалявам, че пускам поредната ейвънска тема, но не счетох за уместно да питам в другите подобни.

Имам спедното питане към по-запознатите с козметичните продукти:
За какво точно служат тези спрейове и кога и как се позлват?

Имам един освежаващ спрей на Ейвън от серията Naturals, който си стои почти нов. Не знам кога може да се позлва и с каква цел дори. Пише освежаващ - хубаво, но окга да се освежавам. Ако допуснем, че през деня реша да си освежавам лицето и имам грим, фон-дьо-тен, пудра, крем ..... всичко ще се помаже Crazy Ако се пръсне директно по лицето? После какво? То се намокря направо...Подсушава ли се?
Ако реша да го ползвам вечер ... не виждам да е съвместим с крем, защото пак става едно такова мокро?

Дайте идеи. Сега има на Планет Спа от серията дъждовна бразилска вода пак такъв спрей и понеже съм лудо влюбена в тази серия ме изкушава, ама дали и кога ще го позлвам newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 5 828
Само веднъж съм си купувала такъв спрей за лице и то лятото, приятно е в жегите, обаче страшно ми омазняваше кожата, като изсъхне и лъсвам, затова повече не повторих.
Не се разтича по лицето, защото пулверизатора е много фин и пръска много ситни капчици.

# 2
  • Мнения: 2 047
  Тези спрейове  се ползват за освежаване през деня или когато пожелаеш. За лятото повече вървят, но също и зимата в помещения със сух въздух от климатик напр.

  Понеже са като пулверизатори, просто затваряш очи и пръскаш 1-2 пъти лицето си - капчиците са много ситни и ако не прекалиш с пръскането, няма да ти се разтече грима. Дори бях чела някъде, че по този начин гримьорите "запечатвали" грима.

# 3
  • Мнения: 2 161
За хидратиране на лицето са.Използват се през лятото,но аз и сега понякога го използвам.Много е добър спреят на Виши,но и розовата вода българската действа ефикасно.Чувам за някаква маточинна вода,но за жалост не съм я използвала.Имам бразилската вода на Ейвън,но нищо не мога да кажа за нея-нито добро,нито лошо.Поне не е с отчайващо лошо качество като другите им продукти.Но мирише приятно.

# 4
  • Мнения: 1 399
Чувам за някаква маточинна вода,но за жалост не съм я използвала.
Вода от маточина си купих лятото от Трявна. На "Българска роза - Карлово" е. Добра е, но не мога да я сравня с розовата вода, защото такава не съм ползвала. Имат и вода от лайка, но тя е за суха кожа.
А спрей за лице съм ползвала само с изворна вода - този. Много е приятно усещането, особено лятото Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 161
Чувам за някаква маточинна вода,но за жалост не съм я използвала.
Вода от маточина си купих лятото от Трявна. На "Българска роза - Карлово" е. Добра е, но не мога да я сравня с розовата вода, защото такава не съм ползвала. Имат и вода от лайка, но тя е за суха кожа.
А спрей за лице съм ползвала само с изворна вода - този. Много е приятно усещането, особено лятото Simple Smile
Тази е като на Виши,която пък аз ползвам.Като се замисли човек...имаме толкова термални извори,а купуваме френските води!Как никой не се е сетил да бутилира българска термална вода в по-луксозно шишенце и да я разпространи както е направил бай Ганьо с розовите масла Simple SmileХубава държава,глупав народ-не се научихме да ценим и печелим от нещата ,които имаме.

# 6
  • Мнения: 1 798
За тези на Ейвън,-мойта кожа е мазна и много лъщи след употребата на спейовете.Пръскам се с обикновена розова вода. Peace

# 7
  • Мнения: 5 317
и аз ползвам розова вода и съм страшно доволна.

Общи условия

Активация на акаунт