Есберитокс N

  • 1 208
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 428
Здравейте,интересувам се от този препарат за имуностимулация.Дъщеря ми е на 1,5 г.и много често боледува и прави алергични реакции от антибиотиците.Иска ми се да подсиля имунитета й и ми препоръчаха есберитокс.Проблема е ,че незнам нищо за този продукт и дава ли въобще резултат.На каква основа са съставките му-хомеопатично ли е?Как се пие? newsm78

# 1
  • Мнения: 202
От 7 дена детето ни го пие, така че за ефект не мога да говоря, на същата възраст е като вашето детенце. Сутрин и вечер пие по 5 капки  и така за 10 дни. В листовката пише друго, по-голяма доза мисля.

# 2
  • Мнения: 1 034
Изписаха го на Ицо /започна с хрема/ преди 1 месец - 3Х15 капки./ мисля, че за 15 дни/. Съдържа ехинацея. За резултати - още не знам.
Баткото миналата година/беше лепнал някакъв вирус/  го пиеше на таблетки и една седмица поддържаше температура 37,2. Мина без усложнения и антибиотици. Малкото в същото време разви бронхиолит и стигна до антибиотици.
Вашият лекар ще съобрази дозата и продължителността на приемане.

# 3
  • Мнения: 1 428
Светле и само 10 дни ли се пие?Колко мл.е съдържанието на шишето и на каква цена е?

# 4
  • Мнения: 1 428
Мариана доста висока доза са предписали на Ицето.Или тази е нормалната?Знам ли?Най -добре и аз да се допитам пак до педиатър.






# 5
  • Мнения: 1 034
Предполагам, че при предписването лекарката предвиди това, че беше болен за втори път в рамките на месеца - ларингит в началото, след 20 дни - хрема. На листовката пише, че за кърмачета дозата е 3Х10 капки, за деца до 6 г. - 3х15 капки/явно сме минали във втората група Embarassed/.
Цената е 9,44 лв., 50 мл.  Малко са неприятни - горчиви и с алкохол. Може да ги приема с нежелание. Аз ги давах без разреждане.

# 6
  • Мнения: 786
Миналата година докато малкият боледуваше много покрай яслата нашата лекарка във всяка рецепта слагаше и по един Есберитокс, но особена полза не видях. Naughty

# 7
  • Мнения: 4 458
Ами, да ви кажа, аз съм давала този продукт и не съм доволна.

Писали сме много за него по форума и може да намерите темите с търсачката.

# 8
  • Мнения: 202
Ами каза ни сега 10 дена, после почивка и пак 10 дена, говорих с др. доктор каза поне месец и аз съм объркана, иначе по 15 капки трябва да се дават, струва 9 лева и нещо.

Общи условия

Активация на акаунт