detskia qsla-ne ni priemat!

  • 934
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Zdraveite,neznam dali trqbva da Vi zanimavam s na6iq problem,no nqma na kogo da se opla4a:(Otkazaha da ni priemat v qsla,za6totoi nqmame vaksini sled 1 g. vazrast.Razbiram,4e te se pazqt,da ne stane problem,no dokolkoto razbrah moje jpi-to da ni izdade belejka,4e sega ne moje da ni se slagat,i da ni priemat,pak i nali naj-vajnite gi imame.Ne sme vinovni 4e ni otlojiha za 1 g,a predi 2 sed. ni otlojiha za o6te 6 meseca.I az kakvo-ne moga da rabotq /a pari4ki sa nujni vsekigo/,deteto poludqva sami4ko i postoqnno sme po gosti kadeto ima de4ica da si igraq,napravo ve4e ne izdarjam!!!Nqkoi ima li informaciq kakav e to`no reda moje ili ne moje bez vaksini da se dade detenceto na qsla?Blagodarq predvaritelno na tezi koito 6te mi otgovorqt:)))

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 526
Здравей Адриана Simple SmileПо принцип в яслите искат копие от имунизациите на детенцето от личния лекар, но не би трябвало да ви отказват прием. Аз имам приятелки, които си дадоха децата на една година и два месеца и не са им правили никакви проблеми за ваксините. Има и по-малки дечица, които дори прохождат в яслите. Ваксините им се бият след това, когато навършат определените месеци. Успех и стискам палци да ви приемат и детенцето да е здраво Hug

# 2
  • Мнения: 319
Защо не пробваш в друга близка до вас ясла? И аз мисля, че ваксините не би следвало да са причината, поради която детето да не бъде прието в яслата. Ами алергичните деца, на които им отлагат ваксините по медицински показания? Опитай на друго място или поне им поискай свястно обяснение, за да знаеш какъв е истинският проблем?

# 3
  • Мнения: 1 250
Хм, или нещо се е загубило мнението ми, или е изтрито.

Няма значение.

Когато се наложи сина ми да тръгне на градина, имаше много пропуснати и отложени ваксини. От градината поискаха да отидем в ХЕИ и там да напишат в картона, че са съгласни детето ми да посещава детска градина. Проблема е не в градината, а от това, че правят проверки от ХЕИ.

Общи условия

Активация на акаунт