Отговори
Скоро идват "грипавите месеци" и много ни вълнува това каво да давам на дъщеря си зада и засиля имунитета . По принцип не съм превърженичка на изкуствените неща и само в краен случай бих прибягнала до тях. Пием натурални прясно изцедени сокове, редовно разнообразява ме менюто си но дали това ще е напълно достатачно все още не знам....
 Моля дайте ни идеи някакви???
 А тя е приемала и Есберитокс но той е много горчив и не и харесва.

# 1
  • Мнения: 1 437
На дъщеря си давам респивакс и съм много доволна.На малкия ще му слагам противогрипна ваксина.

# 2
  • Мнения: 463
По този въпрос има доста изписано. Виж с търсачката

# 3
  • София
  • Мнения: 5 826
И аз давам респивакс и витамини вече няколко години и съм доволна, повече от някоя хрема и леко зачервено гърло не сме имали.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Ако може да пие таблетки има Есберитокс на хапчета-така го давам аз на дъщера си и не горчи. Ние пием Бронховаксом, рибено масло и витамини

# 5
  • Мнения: 1 866
Хомеоптия: Осцилококцинум, 1 доза на седмица

# 6
  • Мнения: 46 437
Не давам нищо, само цитруси яде след като стана на годинка, против съм даването на каквото и да е, та било то хомепатично!

# 7
  • Мнения: 544
Хомеоптия: Осцилококцинум, 1 доза на седмица



I az taka i na dvamata
                           











# 8
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз давам "Детска формула" от царските билки на билкаря Мангалджиев!

# 9
  • Мнения: 1 214
Лайфпак Джуниър на Вижън давам-единствените  несинтетични витамини направени чрез спрециална технология-криогрийдинг -чрез извличане на водата от клетката и  разпрашаване.Давам ги от април.В действителност наистина боледува по малко и по-леко-от тогава насам-един стафилокок и  едно стомашно-чревно разстройство лятото от морето.Никакви хреми,никакви кашлици и прочее.

# 10
  • Мнения: 3 611
Давам Sanostol.

# 11
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Бронховаксом - курсът е 6 месеца по 10 дни на месец и Осцилококцинум - една доза седмично профилактично.

# 12
  • Мнения: 171
Аз съм много доволна от МултиСаностол. Чух и добри отзиви за Имунобор за деца.

# 13
Аз давам рибомунил и осцилококциунум. Беше болен скоро и още давам саностола. На 2 г сме Simple Smile

# 14
  • Мнения: 206
На дъщеря си давам респивакс от години и съм много доволна.На двамата давам всеки месец вит.С.На нея 10ампулки, на него 5.Отделно гледам ежедневно да давам лимони. Майка ми пък е правила сок от арония и сега и от него им давам.

Общи условия

Активация на акаунт