Пак за журналистите

  • 1 794
  • 22
  •   1
Отговори
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Та така значи, говорим си тук с вас за разни предавания, как да ги правим, а хората си ги четат и хоп по БТВ нашата идея - д-р Оги говори за децата глътнали това онова

Е как да не ти стане хубаво.
Ми четете мили журналисти, щото вече толкова се е изтъркало всичко около вас, че можете да пишете или правите само измислени от други хора работи.

Не че т.нар "Ноу Хау" или казано на български - идеята е нещо важно, не #Cussing out
хората си крадат вече един на друг домайните в интернет, пък аз съм седнала да се притеснявам, че някой "подслушва" тук и ни краде идеите.

Ми то така се ходи в Европа - с чужди идеи, ако има как и чуждите мозъци да се вземат, нали. newsm78

Хайде по живо, по здраво - да живее журналистиката #2gunfire
и добре , че предаването ни е до края на годината, че сега покрай Коледната офанзива кой знае още колко свой идеи къде ще намерим


По този и по друг повод на 31.10 няма да си говорим за диабет.
А сега, де, за какво?
Ми няма да ви кажа Twisted Evil
слушайте, ни

За диабет ше си говорим друг път - кога? на участниците ще изпратя лични съобщения

# 1
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
мда
Нямам какво да добавя
освен smile3515 smile3511 smile3516 smile3514 newsm61
Като се замисля - тези неща са важни и е хубаво да се говорят в обществото, но защо се краде самия начин на поднасяне....

# 2
  • Мнения: 3 698
Да, много е лесно да си пуснеш нета и там наготово да намериш достатъчно материал, че да си изкараш заплатата, ама не да си я изкараш, а да ти я изкарат-лесно и удобно Close , явно все повече стават журналистите без скрупули и доблест...за съжаление.

# 3
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Между  другото това се е случвало и друг път- с кърменето пред Народния театър по повод Световната седмица на кърменето- нас ни избутаха в късна емисия, а пуснаха публично кърмене на едни циганки, които казаха, че са отишли защото са им предложили пари. Публично кърмене в БГ за първи път се организира в Пловдив тук от форум Кърмене и центъра за бременни във Пловдив, и втория път го организирахме ние от форума, но в София. И точно в същия ден (от цяла седмица) се организира какво?-публично кърмене на няколко Ромки, като едната каза, че не си къпала детето един месец, другата, че е отишла защото са и казали, че ще и дадат пари и в Резюме- вижте кой кърми- необразованите циганки, които нямат пари да си купят адапте. Опорочи се цялата идея. А няколко дни преди това течеше реклама за мероприятието пред Народния и хората са се заредили в осем вечерта да гледат новините и виждат някаква пародия съчинена от Миролюба Бенатова. Защо ли не се учудвам че се повтаря същото. Няма да се учудя дали не е пак тя автора на въпросния репортаж. Пусто много се ядосах и не обърнах внимание.

# 4
  • Мнения: 2 543

По този и по друг повод на 31.10 няма да си говорим за диабет.
А сега, де, за какво?
Ми няма да ви кажа Twisted Evil
слушайте, ни

За диабет ше си говорим друг път - кога? на участниците ще изпратя лични съобщения
  smile3533


Видях го аз този репортаж и се сетих за нашите разговори, ама честно казано не ми хрумна, че може някой да го е прочел тук. Sunglasses
В тази връзка аз още помня онова момиче Яна, което поиска тук помощ от нас за създаването на център за деца с увреждания. Бях против да й се помага, защото е много лесно да използваш чуждите идеи, после фондацията да усвои някакви средства, а децата с увреждания накрая ядат пасти Naughty.
Край, почваме да си трайкаме smile3505! Да ги видим тогава! smile3533

# 5
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ieppe, Яна ми писа преди време- спечелили са проекта, но не бяха намерили сграда и не знам дали функционира вече центъра. Но ако го направят ще е от полза за всички. Но човека като Яна съм склонна да толерирам- защото попита за помощ открито. А не да ни краде нещата.

# 6
  • Мнения: 2 543
Ieppe, Яна ми писа преди време- спечелили са проекта, но не бяха намерили сграда и не знам дали функционира вече центъра. Но ако го направят ще е от полза за всички. Но човека като Яна съм склонна да толерирам- защото попита за помощ открито. А не да ни краде нещата.

Аааааа, добре! Embarassed Но другия път й кажи да пише на всички, които се отзоваха на молбата й, за да не стават такива недоразумения. Вече втори път се червя заради нея! Embarassed  bouquet

# 7
  • Мнения: 28
Здрасти, мили мами... Аз съм Сашо и съм Редактора!
Вижте ся, това много често се случва, така, че не се спичайте! напълно нормална реакция, така, че изи!
Айде, без спек!

# 8
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Какво да ви кажа, мили мами - крадат се само хубави неща!
Та, значи, имаме си хубави идеи.
И можем да си имаме и още хубави идеи, и да си ги опазим  Wink

# 9
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Здрасти, мили мами... Аз съм Сашо и съм Редактора!
Вижте ся, това много често се случва, така, че не се спичайте! напълно нормална реакция, така, че изи!
Айде, без спек!

Абе, редакторе, дали ще ти се зарадват много в телевизийката като разберат, че не сядаш да си размърдаш собственото мозъче преди предаване, а мишкуваш из нета да крадеш идейки?! Айде употреби си гънчиците по предназначение и покажи, че можеш да си заслужеш заплатицата. Ол райд? 

# 10
  • Мнения: 4 414
гледай ти какви работи се разиграли тук, докато ходя аз по имени дни, тц, тц, тц
ми какво да ви кажа?! нищо ново под слънцете #Cussing out
аз понеже работя в сфера, където нон-стоп се крадат идеи, преписват се, рециклират се и т.н. не се впечатлявам особено. гадно е... все едно някой ти е бръкнал под завивката Rage...обаче оправия нЕма...е затуй съм аз за open sourse-a
айде лека нощ, че се ядосах много и ще взема да напиша някакви неща, дето да отворят работа на модераторите #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 11
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Зъхи, това е Ректорът на радио предаването

# 12
  • София
  • Мнения: 4 412
Нина, наистина добрите идеи се крадат - това е стара истина във всеки бранш. Но първите имат предимство и могат да го ползват както преценят. Ти много усилия и време даваш за предаването  Hug и си мисля, че ако искаш можещ да го развиваш - в смисъл и други предавания да водиш или рекламно време да поискаш...
yosarian, помня го тава с ромското кърмене - беше много недомислено.

# 13
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
тя идеята за това предаване бесхе на Мама Иги и на Йосариан, ама какво да се прави newsm78
Ще измислим друго Wink

# 14
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Зъхи, това е Ректорът на радио предаването


Опс!  Blush Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт