Размисли на една дебеланка

  • 2 488
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 381
Защо???
Вървя си по улиците и оглеждайки се във витрините очаквам да видя нещо хубаво, обаче НЕ. Виждам как полата, която винаги ми се е въртяла  ми е тясна и от долу не се показват загадъчно през цепките добре оформени крака. КОженото ми яке ми е отесняло и и се е впило навсякъде ( е казвам си поне ми става, миналата година не можеш да го облека сега даже го закопчавам).
Много съм се скапала и от яд естествено ям. Вече незнам какво да правя. И просто се чудя кого да обвиня и  ЗАЩО???
Защо ? Защо природата ме е създала такава - много суетна, лесно пълнееща, лакома и без воля. Не можа ли поне нещо да ми беше спестила, а ми то всичко на куп.
Ето това е намерих си виновник, но полата все така ме притиска........
Лошото е ,че поради липса на воля, но поради наличие на суета, съм почнала да се харесвам, особенно като си купя нови дрешки по мярка и се направя хубава от кръста нагоре, пък и цици имам сега. Проблема идва когато отворя гардероба и се опитам да се намъкна в някоя страра дрешка (както е днес).....и се чувствам много депресирана- и добавяйки факта, че гардероба ми просто става демоде нещата придобиват страшни размери (като мойте).........мъка.........мъка......

# 1
  • София
  • Мнения: 2 958
.........Защо ? Защо природата ме е създала такава - много суетна, лесно пълнееща, лакома и без воля. ..........

Ако знаеш колко пъти си задавам този въпрос за себе си .... Sad
Нямам повече какво да ти кажа ,освен УСПЕХ с волята!

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 6 176
ох и аз си ги задавам тия въпроси постоянно

в такова чудо не съм се виждала и все се надявам ,че няма да си остана така

за 10 месеца съм свалила само 6 кг. Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 2 958
....за 10 месеца съм свалила само 6 кг. Sad

И аз толкова.И като се застопорих -няма мърдане надолу....
Оххх, казват ,че след 30 г по-трудно се връща формата  newsm45

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
....за 10 месеца съм свалила само 6 кг. Sad

И аз толкова.И като се застопорих -няма мърдане надолу....
Оххх, казват ,че след 30 г по-трудно се връща формата  newsm45

А на 23 да не би да е лесно???  Cry То си е до човек явно.
Хем нямам воля (или ако имам - спирам да имам, като видя, че няма резултати), хем много искам. А като хапна нещо по улицата, непрекъснато си мисля как зад мен има 2ма които си говорят: "Глей тая ква е дебела!! И защо? Щото по цял ден набива нещо!", но пък и не спирам да ям  Embarassed

# 5
  • Мнения: 1 134
Знам за какво става въпрос. Качих 40 кг. за една нищо и никаква бременност. Колената ме боляха - не ме издържаха, за кръста да не говорим...
Както и да е.
Една година ходих с един - два панталона. Ей, така напук. Докато не сваля един номер поне. И така, докато не си влезнах в старите дрехи. Мисълта ми е, да не си купуваш много нови неща, защото стимулът се губи.
И сега има какво още да се желае от мен, но след 36 кг. зад гърба ми... Whistling

# 6
  • Мнения: 1 381
но като ходя със старите си дрехи, освен че не ми стоят добре се подтискам, А пак ходя на работа - немога всеки ден с едно и също да ходя. Виж докато си бях е къщи като че ли не ми правеше толкова впечатление, щото по-спортно , по широки дрехи, като си ги изпера все се намира накой анцунг да намъкна. Ама сега ... голям проблем

# 7
  • Мнения: 3 153
....за 10 месеца съм свалила само 6 кг. Sad

И аз толкова.И като се застопорих -няма мърдане надолу....
Оххх, казват ,че след 30 г по-трудно се връща формата  newsm45
Тц, аз още нямам 30, но цяла година се боря с излишните кила (около 10 +/- 2), уви-безуспешно!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Знам за какво става въпрос. Качих 40 кг. за една нищо и никаква бременност. Колената ме боляха - не ме издържаха, за кръста да не говорим...
Както и да е.
Една година ходих с един - два панталона. Ей, така напук. Докато не сваля един номер поне. И така, докато не си влезнах в старите дрехи. Мисълта ми е, да не си купуваш много нови неща, защото стимулът се губи.
И сега има какво още да се желае от мен, но след 36 кг. зад гърба ми... Whistling

И аз толкова качих,само че стая разлика че ги свалих за 6 месеца,а този март месец качих 10 кила Embarassed Embarassedи не мога да се преборя с тях

# 9
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
....за 10 месеца съм свалила само 6 кг. Sad

И аз толкова.И като се застопорих -няма мърдане надолу....
Оххх, казват ,че след 30 г по-трудно се връща формата  newsm45
Ако питате мен, и преди 30те също;  #Cussing out Cry

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Защо ? Защо природата ме е създала такава - много суетна, лесно пълнееща, лакома и без воля.

Е, ако си малко умна горната комбинация не е фатална!  Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 166
Глад му е майката! Ако някой ти каже друго - лъже те яко! Аз качих 20тина кг с малкия. Докато той да навърши годинка задържах около 10. По време на бременността не ми бяха отстъпвали място в рейса, а след като родих - поне 3 оъти са ми ставали!!! Направих си операция на сливиците (наложи се де, не заради отслабването:) - 7 дни на течен аналгин и като резултат - перфектна форма за лятото. Обаче миналата зима така бях се "оправила" че пак извираха сланинки отвсякъде. Изкарах строг пост 40 дни, глад на макс -- чак най-тесните дрехи почнаха да ми халтавеят. Сега като гледам Коледни пости се задават... има нужда:) Успех!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Евка, вземи се стегни душо! Heart Eyes
 Налагам ти строг рюжим на ядене - айде двете! Пържоли, пържоли  с пържоли и сандвич от пържоли. М?  Mr. Green
И аз имам такива помисли и аз никак не се харесвам и страдам, обаче ако сама не си помогна, няма кой друг.
Затова ти предлагам да се хванем сериозно за НВД-то все пак, пък ай да видим няма ли да има резултат!  Flutter

Нана, само информативно да вметна, че от глад разултатите не са никак трайни, както самата пишеш. Не му е глад майката, ама хич!

# 13
  • София
  • Мнения: 2 958
....за 10 месеца съм свалила само 6 кг. Sad

И аз толкова.И като се застопорих -няма мърдане надолу....
Оххх, казват ,че след 30 г по-трудно се връща формата  newsm45
Ако питате мен, и преди 30те също;  #Cussing out Cry

Аз го казвам и от личен опит.Но може би наистина е до организъм.С първата бременност бях качила доста повече и за една година така се стопих ,че даже бях по-слаба отколкото преди да забременея.Бях на 22 -23 години.
Сега съм решила - разделно хранене + спорт. Пък ще видим..... Thinking

# 14
  • Мнения: 7 430
Мила Еви, разбирам те напълно как се чувстваш  Sad и аз бях така и не съм се оправила още, но продължавам битката с килограмите.
Никога през живота си не съм спазвала диети, упражнения - много рядко, да не кажа никога, глад - абсурд Naughty...и знаеш ли как отслабвам в моемнта - по мой си начин.Пия много вода и гледам да ям само сухи неща. '97 година за 3 месеца отслабнах по този начин 10кг, които повече не се върнаха и сега се мъча да си го наложа отново.
Ям доста пъти на ден, но след почти всяка хапка - пивка, да ми се пълни стомаха.
Ако искаш пробвай Wink

Пожелавам ти късмет с преборването на килцата Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт