Фото или лазер епил. по трайно? Къде и колко струва!

  • 1 880
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 292
Искам да разкарам разните му там косми от мишници и триъгъник , но идея нямам как става и колко струва , чела съм разни неща но бих се радвала да получа малко повече инфо от вас. Кой къде ходи,колко пъти  и цени!Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 768
Мишници 100лв приблизително за лазер,триъгълник-около 400,ходи се на 8 седмици. Това в Борекс,ако се интересуваш ще ти пусна координати. В книжката им цените са по-ниски,но като говорих с козметичката това е печалната истина. Явно пишат възможно най-най-малката цена. Иначе аз ходя на горна устна,вече 4 пъти,но започнах докато бях бременна,та още сигурно поне 3 пъти ще трябва да ходя. Но има резултат определено!

# 2
  • Мнения: 1 417
Доколкото аз разбрах от разни разкрасителни форуми, фотоепилацията е по-надеждния вариант, след като се направят от порядъка на 5 процедури, предполагам че определянето на  броя е доста индивидуално, дават гаранция 5год. Аз още не съм си направила, но май натам клонят нещата. Миналия път девойките, които работят в салона се подлагаха на тази процедура.Триъгълник - /не знам само дали става въпрос за бикини зона или всичко/подмишници са по 75лв,краката май към 600 лв. В салона в който аз ходя този месец имаше промоция 2зони + 1 малка - безплатно. Като гледам цените на бубата тези май са доста приемливи  Simple Smile
За лазерната епилация цената не съм сигурна, но е на мин. или на импулс, но не е фиксирана.

# 3
  • Мнения: 5 500
Мишници 100лв приблизително за лазер,триъгълник-около 400,ходи се на 8 седмици. Това в Борекс,ако се интересуваш ще ти пусна координати. В книжката им цените са по-ниски,но като говорих с козметичката това е печалната истина. Явно пишат възможно най-най-малката цена. Иначе аз ходя на горна устна,вече 4 пъти,но започнах докато бях бременна,та още сигурно поне 3 пъти ще трябва да ходя. Но има резултат определено!
Буба, к`ви са тез цени #Crazyпадам от коня #Cussing outБорекс са големи ....
Там ходих като нямаше лазер и фотоепилация във Варна два пъти, сега и във Варна има на 100 места, на това отгоре цените нямат нищо общо с Борекс #2gunfireПрави ми впечатление, че лазерната епилация боли повече, третираното място се зачервява за разлика от фотоепилацията.
Мисля си, че си се объркала, обаче newsm78А колко ти струва горна устна?
В Скин Лайн ГУ е 25 лв, ако е в промоция 15 лв, три> 70 лв, в промо 60.
ГУ си правя вече 10 пъти ефекта е минимален, за разлика от три>, при който има бели петна от веднъж. Но по-бързо се повлиявали по-дебелите косми, а моите на устната са фини, ми като се е видяло ще се ходи още...

# 4
  • Мнения: 10 758
Аз ходя тук на фотоепилация. За мишници ми взимат 20 лв. За сега съм ходила само 2 пъти, но около 30% от гадинките ги няма Mr. Green.Козметичката ми каза, че колкото са по-тъмни и твърди, толкова по-бързо ще се елиминират.

# 5
  • Мнения: 5 500
Буба, забравих да те питам, не ти ли казаха, че по време на бременност тия процедури не трябва да се правят?

# 6
  • София
  • Мнения: 6 768
Буба, забравих да те питам, не ти ли казаха, че по време на бременност тия процедури не трябва да се правят?
Abe kazwat,ama...точно се бях нахъсала, казаха че можело,просто щял да е по-бавен ефекта.
Горна устна-37лв е цената. Не съм се объркала,как ще се объркам... Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 292
Не разбрах за лазера колко процедури трябват и цените дето ти дават за 1 ли са или за цялата процедура ?

# 8
  • Мнения: 3 423
аз съм за лазерната епилация-при мен резултата бе перфектен
аз преди две години си почистих с лазерна епилация т.наречената бикини зона в SKIN LINE -плащах по 80 лева на ходене и съответно 3 месеца няма косъмчета и така след май 3 (не помня точно но не бяха много)посещения всичко изчезна- Joy.за съжаление съм им изхвърлила телефона но центъра бе на улицата на която е майчин дом-здраве.
забравих да те предупредя ,че не трябва да си ходила преди това на солариум и после поне месец не трябва да се печеш-важно е

Последна редакция: чт, 27 окт 2005, 12:20 от prasentze

# 9
  • Мнения: 331
аз в момента си правя електро... само три процедури съм направила, взима ми по 10 лв. за 5 мин. повече не издържам, защото боли. но всеки следващ път, преди да легна, се настройвам, че не боли и като че ли свикнах вече... за другите видове не занм.  newsm78 дори не съм питала преди да почна, защото си ходя при мойта козметичка. но нямам косми вече 1 мсесец... на около 10 см на бикините. бавничко става, защото не мога да ходя всеки ден, ама кво да правя...

# 10
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
а някоя от вас ходила ли е тук http://www.fitnessmladost.com/BG/ChooseBeauty/PricesBeauty.htm за фотоепилация? Отзиви?

# 11
  • Мнения: 292
аз съм за лазерната епилация-при мен резултата бе перфектен
аз преди две години си почистих с лазерна епилация т.наречената бикини зона в SKIN LINE -плащах по 80 лева на ходене и съответно 3 месеца няма косъмчета и така след май 3 (не помня точно но не бяха много)посещения всичко изчезна- Joy.за съжаление съм им изхвърлила телефона но центъра бе на улицата на която е майчин дом-здраве.
забравих да те предупредя ,че не трябва да си ходила преди това на солариум и после поне месец не трябва да се печеш-важно е


Незнам на кое му викат бикини зона , може ли да обясниш по обстойно за къде точно става въпрос - зоната която е извън бикините или под нея .Ако пак не разбера ще събера смелост и думи и направо ще питам без заобикалки въпреки че ми е малко неудобно /много съм срамежлива Embarassed newsm03

# 12
  • Мнения: 3 423
аз не бих дала да ми ги махат съвсем навътре-аз си почистих тези които са по скоро извън бикините Embarassed Embarassedгоре а също и долу но не съвсем навътре EmbarassedЛин болката си е истинска и незнам дали изобщо е препоръчителен лазера за най нежните местенца

# 13
  • Мнения: 377
Някой случайно да знае къде в Пловдив предлагат фото- или лазерна епилация. /освен в Енигма-та/

Благодаря!

# 14
  • Мнения: 5 500
аз не бих дала да ми ги махат съвсем навътре-аз си почистих тези които са по скоро извън бикините Embarassed Embarassedгоре а също и долу но не съвсем навътре EmbarassedЛин болката си е истинска и незнам дали изобщо е препоръчителен лазера за най нежните местенца
На мен всичко ми почистиха, гънки-мънки, дупе всичко. Има един препарат, с който се маже престоява 20 минути и не се усеща болка. Аз не съм го пробвала, ама другия път ще опитам.

Общи условия

Активация на акаунт