хубави зеленчукови пюрета

  • 4 183
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 344
Момичета, посъветвайте ме какви зеленчукови пюрета да давам на моето бебче. Днес яде на Hipp, но въобще не ги хареса. По принцип се храним добре и ядем всичко. Те настина имаха отвратителен вкус.

# 1
  • Мнения: X
Ами въпреки негативното отношение на повечето майки, моята дъщеря ядеше единствено и само Ганчев до 6-ия месец, след което домашни. Най-добрите зеленчукови пюрета са домашните, а ако искаш да купуваш взимаш от всички марки и даваш на детето " да си избере". Wink

# 2
  • Мнения: 972
Ние сме на Ганчев, и тя лапа всичко. Единствено тиквата не и хареса.
И нямаме никакви проблеми.

# 3
  • Мнения: 5 370
АЛЕТЕ-от самото начало яде от тях,та до ден днешен
Сигурно след тях директно ще минем на кухня.
Освен това АЛЕТЕ имат предимно от категория А неща-тоест,хипо алергенни,и не са фрашкани с модифицирано нишесте.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 025
Ние гласуваме с 4 ръце- Рали и мама- за Sunval  Joy

# 5
  • Мнения: 5 299
На мен ми харесват(и на бебата де) Laughing пюретата на Гербер. Но главно купувам вмомента месни, а зеленчуковите си ги правя в нас.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз си мислех да пускам подобна тема, но за домашни пюрета. От какви комбинации сте доволни?
Радост днес за пръв път погълна цели 200 мл пюре (предишните дни нааай-много 100 мл) - тиквичка, морков, домат и копър  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 299
Аз си мислех да пускам подобна тема, но за домашни пюрета. От какви комбинации сте доволни?
Радост днес за пръв път погълна цели 200 мл пюре (предишните дни нааай-много 100 мл) - тиквичка, морков, домат и копър  Mr. Green
Малката много обича комбинация от картоф, морков и тиква/или ябълка. Grinning

# 8
  • Мнения: 5 577
Домашните!  Peace

# 9
  • Мнения: 8 451
Ние гласуваме с 4 ръце- Рали и мама- за Sunval  Joy
И ние.
Макар че ядем и други видове.

# 10
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Харесваше на Кечкемети и АМ-АМ в началото, но после реши че не иска пюрета а от нашето ядене.

Аз си мислех да пускам подобна тема, но за домашни пюрета. От какви комбинации сте доволни?
Радост днес за пръв път погълна цели 200 мл пюре (предишните дни нааай-много 100 мл) - тиквичка, морков, домат и копър  Mr. Green

Домата е силен алерген и по-добре изчакай с даването му.

# 11
  • Мнения: 514
Аз на Дани съм му давала домат и няма проблем, стига да е добре обелен и изчистен от семките. А в началото и нанего не му хареса Хип и единствените пюрета които ядеше са на Ам Ам. Месни яде на Ганчев.

# 12
  • Мнения: 702
И ние сме така със зеленчуковите
Хип не ги хареса Ганчев също и домашно неиска само на Ам Ам хапва засега особено и харесва Славянския гювеч

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Белен беше доматът, ама семки да чистя.... помлях всичко с пасатора  Mr. Green (Но доматен сок съм давала още преди 2 месеца май, нямаше проблеми)
От алергените май само мед не съм дала още  Thinking

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ами въпреки негативното отношение на повечето майки, моята дъщеря ядеше единствено и само Ганчев до 6-ия месец, след което домашни. Най-добрите зеленчукови пюрета са домашните, а ако искаш да купуваш взимаш от всички марки и даваш на детето " да си избере". Wink

Иние бяхме на Ганчев и съм изключително доволна.
А защо е това негативно отношение след като по-скъпите са по вредни.Не съм ги копувала защото са по ефтини , а защото от достоверен източник знам ,че именно на Ганчев са с най-малко вредни неща Winkа колкото до всичкото производство на Нестле  Sick Sick Sick Sick

Общи условия

Активация на акаунт