медиална дискова херния

  • 2 274
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте!Преди 4 месеца чрез скенер ми установиха че имам медиална дискова херния H5-S1 (5 ти лумбален и първи сакрален прешлен).Много болки ,и ме лекуваха с НСПС(30 инжекции).Ходих в Павел бани.Правя  масажи и пия  аналгетици,но това нее решение.Моля  за  съвет и предложение за  лечение?

# 1
  • Мнения: 17 401
Отговорих ти в другата тема.

# 2
  • Мнения: 544
Predi da zabremeneia imah 1kriza/diagnoza diskova hernia/izpisaha mi lekarstva,no az ne gi pih hodih na maa6i/tip i6iazu-izpukvane na vsi4ki stavi/ne e mnogo priatno dori e bolezneno,no sled 4masaj niamah hikakvi bolki/a imah use6aneto 4e nosia 50kila ziment na krasta si/Ot togava ve4e 7god ne sam imala kriza,a sam hodila vednaj profilakti4no na takav masaj,no malko kato me zaboli pravia 1uprajnenie koeto mi pokazaha v kabineta 6e se opitam da go obiasnia-liaga6 po grab  sgava6 si edinia krak i pravi6 krag po posoka na 4asovnikovata strelka/10pati/posle v obratnata posoka i sa6oto i s drugia krak/use6a6 i 4uva6 kak stavite izpukvat.Dano ti pomogne/pone niama da navredi/! Peace

# 3
Здравейте!Преди 4 месеца чрез скенер ми установиха че имам медиална дискова херния H5-S1 (5 ти лумбален и първи сакрален прешлен).Много болки ,и ме лекуваха с НСПС(30 инжекции).Ходих в Павел бани.Правя  масажи и пия  аналгетици,но това нее решение.Моля  за  съвет и предложение за  лечение?
Здравейте ,може ли да ми кажете при кои  лекари сте ходили  нещо като адрес телефон  за да опитам и аз  ?

# 4
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Аз ходих при един лекар от Павликени и съм много доволна . Още след първата инжекция болката изчезна и през неща спах като къпана . Не го бях правила от три-четири години

# 5
  • Мнения: 206
Здравейте!Преди 4 месеца чрез скенер ми установиха че имам медиална дискова херния H5-S1 (5 ти лумбален и първи сакрален прешлен).Много болки ,и ме лекуваха с НСПС(30 инжекции).Ходих в Павел бани.Правя  масажи и пия  аналгетици,но това нее решение.Моля  за  съвет и предложение за  лечение?
И аз имам подобни проблеми.........правя масажи, пия обезболяващи, но не мисля че има кой знае каква полза от лекарствата. Масажа обаче мисля че адски помага. И понеже пишеш, че си бил на Павел баня, а мен ме съветват почти всички лекари да отида - ще те помоля да ми кажеш какви процедури правят там. Правят ли нещо, което не може да се направи тук?

# 6
  • София
  • Мнения: 472
Здравейте!Преди 4 месеца чрез скенер ми установиха че имам медиална дискова херния H5-S1 (5 ти лумбален и първи сакрален прешлен).Много болки ,и ме лекуваха с НСПС(30 инжекции).Ходих в Павел бани.Правя  масажи и пия  аналгетици,но това нее решение.Моля  за  съвет и предложение за  лечение?
И аз имам подобни проблеми.........правя масажи, пия обезболяващи, но не мисля че има кой знае каква полза от лекарствата. Масажа обаче мисля че адски помага. И понеже пишеш, че си бил на Павел баня, а мен ме съветват почти всички лекари да отида - ще те помоля да ми кажеш какви процедури правят там. Правят ли нещо, което не може да се направи тук?

Какви бяха при Вас симптомите за дискова херния? При мен има също съмнение, но сега ще ходя на невролог. Имам болки в кръста ( родих секцио преди 8 месеца) - доста силни при навеждане и вдигане. Като се наведа да сменям памперса на бебока, просто не мога да се изправя от болка после. Лошото е ,че ме боли и десния крак- усещам като прищтракване в ставата и леко изтръпване. Малко като походя и започвам да чувствам болка и силна умора. Не знам дали е дископатия или нещо друго. Правиха ми ренген на гръбнака, не се установи нищо сериозно, затова сега ще ходя и невролог.Дайте съвет при кого???

Общи условия

Активация на акаунт