За нощния памперс при едногодишните.

  • 1 279
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Значи не съм преобувала нощем дъщеря ми от както беше на два месеца и спря да ака нощем. Да обаче всяка нощ тя лочи вода, като камила и резултата е сутрин мокра до ушите, завивките и чаршафите също smile3511

Та се чудя дали пък да не я преобувам веднъж newsm78, че освен всичко друго така може и да настине. Тя се буди по 3-4 пъти на нощ за вода, от кошмар, или зъби, но давам вода и заспива, не ме кара да я друсам, нося или да си играем. Много съм против нощното "размотаване" на детето, ама при т'ва положение Thinking Дайте съвет, моля Praynig

# 1
  • Мнения: 2 609
След като и Яна няколко сутрини подред се будеше мокра,смених памперса(който слагам за през ноща) с един размер по-голям и сега си е сухичка. Party
Не мога да и сменям памперса нощем,защото събудя ли я,отиде до сутринта да играем Crazy
Това подейства при нас,ако искаш пробвай Wink

# 2
  • Мнения: 5 577
Пандора, опитаи МАМИЯ!  Peace
Убедена съм, че няма да изпуска.

И ние имахме такъв проблем - пием 250 мл на нощ.

Но с тези памперси нещата се оправиха.

# 3
  • Мнения: 827
 Да не са и наистина малки памперсите, те като стигнат до горната граница на килограмите, правят такива бели.   Thinking Но, ако не е така, значи, щеш нещеш, трябва да ги сменяш като се буди за вода. Тези МАМИЯ, за които са писали, не ги знам как са от лично наблюдение, но моя приятелка ги ползва и твърди, че не са по-добри от Памперсите. Незнам, ако искаш пробвай, може пък и да има резултат.

# 4
  • Мнения: X
Пандора, опитаи МАМИЯ!  Peace
Убедена съм, че няма да изпуска.

И ние имахме такъв проблем - пием 250 мл на нощ.

Но с тези памперси нещата се оправиха.

Абе аз да ти кажа си изпатих от тези памперси. Много ми харесваха, но явно не държаха добре, или пък тя си се напикава много Thinking и се подсече много яко едва я оправих, ходихме на кожен, абе....................

Макар, че май не са изпускали така нощем newsm78 не си спомням. Сега ползвам памперс, освен да пробвам някоя друга марка, защото мисля, че от по-голям размер ще изтича през крачолите Thinking



Да не са и наистина малки памперсите, те като стигнат до горната граница на килограмите, правят такива бели. Thinking

Абе де да знам, тя е към 11кг. горе-долу, а те уж са до 18, но пък Памперс, са по-малки по принцип. Thinking

# 5
  • Мнения: 4 915
Пробвай "макси" или "плюс" вариант на памперсите, които ползвате, или един номер по-голям.

# 6
  • Мнения: 5 577
Пандора, вземи размер от 12-25 кила!

Ако са много големи, което не ми се вярва, ще ги използваш после, няма да останат.  Wink

Изринали сте се от Мамия?
Хм, да не е било менте, хубавите са немски.

# 7
  • Мнения: 827
Ако за през деня памперсите, които ползвате, са ви добре, може да продължите с тях, а за нощно време, според мен, вземи на бройка няколко от по-голям размер, за да  видиш дали нещата се оправят. Пък после можеш да прецениш за нощта какви да си вземеш.

# 8
  • Мнения: 2 609
По горе говорех именно за Мамия,ние сме почти само с такива.Имало е пропуски 1-2 пъти,но все си мисля,че тогава сме уцелии някакво менте.
Яна е 9 кг.и по принцип ползваме 7-16кг.,но за нощното сме на 12-26кг. в никакъв случай не изтича през крачолите Naughty
Незнам лично при нас проблема вече го няма,но ти си решаваш Simple Smile

# 9
  • Мнения: X
Мерси, момичета, отивам за памперси Wink

# 10
  • Мнения: 228
Проблема не е в памперсите,а в количеството вода което изпивате.При нас се реши като 1седмица не давах никаква вода или сок много е тежко първите дни ,но няма начин.Сега ако се събуди си намира сама биберона и продължава да спи.

# 11
  • Мнения: 5 577
Проблема не е в памперсите,а в количеството вода което изпивате.При нас се реши като 1седмица не давах никаква вода или сок много е тежко първите дни ,но няма начин.Сега ако се събуди си намира сама биберона и продължава да спи.

И това е така, но при нас номера не минава.
Изпива си 250 мл. чай и това е!  Crossing Arms

Пандора, да кажеш доволна ли си от Мамия.
Те са от 7-16 кг.
Незнам дали има от 12 нагоре, но сигурно.

# 12
  • Мнения: X
Ууу, Верги, станала си леля гледам. Mr. Green

Ами да, от водата е, аз си знам, ама иначе няма да има сън ooooh! Ще се боря и с тоз навик, ама още не съм събрала смелост. Tired

# 13
  • Мнения: 2 609

Незнам дали има от 12 нагоре, но сигурно.

Има 12-26

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 969
ох болната ми тема.Само,че ние като сме по неспокойни пием по литър на вечер,а в най-добрия случайпо2 големи шишета #CrazyПробвала съм да го друсам,да го събудя,но пищи докато не си получи водата CloseОтносно памперсите от както се е родил е на Либеро но тъй като вечее само спи с памперс и реших да минем на по ефтини-Мамиа но се опикаваше .Купих пак Либеро и отново резултата беше същия.И се надявам,че като захладнее времето ще пие по малко вода Praynig

Общи условия

Активация на акаунт