Какъв тоалет за сватба?

  • 4 406
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 271
 Thinking
Момичета, помагайте! Идния месец сме на 2 сватби, а аз нямам нищо подходящо за случая.Поне обувки си имам Rolling Eyes Смятам да мина с един и същ тоалет, защото сватбите нямат нищо общо  Flutter
Но дори не мога да реша какво да си купя. Предпочитам панталоните пред рокля, но приемам всякакви съвети и идеи - какво е модерно, какво е подходящо и т.н.т...
Много харесах комбинацията панталон с туника, която беше модерна това лято, но сега не знам дали са модерни и има ли изобщо туники с дълъг ръкав... А и ако има - с какъв панталон се носи?
Давайте мнения, снимки, линкове... всичко, че направо се побърках  #Crazy
Поне обувки си имам Rolling Eyes

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И аз ще подслушвам, макар че горе-долу си представям как искам да изглеждам, но къде ще ги открия дрехите е мистерия. Как ще ми стоят - още по-голяма  Laughing

# 2
  • София, Младост 3
  • Мнения: 410
ма туники с дълъг ръкав - аз си купих такава, но от тези асиметричните и ръкавите са по-скоро 3/4 косо отрязани и накрая леко разкроени - стои много хубаво, дори на дебелаки като мен!  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 629
Мисля, че ако не си от главните действащи лица/булка или кума/, едноцветен панталон и някаква по-разчупена блуза, с етно мотиви, пр. ще е добре. Най-важното е да ти е удобно, за да можеш да си потанцуваш Grinning

# 4
  • Мнения: 6 155
Зависи сватбата дневна или вечерна ще е Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 2 271
И двете сватби ще са вечерни. Но не си падам по строго официалните тоалети. Искам нещо, което ще мога да нося и на други мероприятия. Случва ми се рядко да се обличам официално и не искам дрехи, които само ще ми пълнят гардероба.
Може би трябва да ви кажа, че съм 170см/59кг. Обувките ми са черни, от изкуствена леко лъскава кожа (но не лачени), отпред са отрязани на една страна, токът е висок 8см.
Панталона сигурно ще е черен, или кафяв, но не знам какъв модел - прав или чарлстон, колко да е дълъг...
Това с асиметричната туника на pilence_74  много ми хареса
Продължавайте с идеите и ви благодаря предварително!

# 6
  • Мнения: 5 241
И аз по принцип предпочитам да ходя с панталони (за да бъда по точна дънки) и рядко обличам поли и рокли. Но според мен за вечерна сватба е най-подходяща някоя стилна рокличка( аз предпочитам черна). Бях си купила от Блага Благоева много хубава черна рокля леко разкроена до коляното, ако изявиш желание мога да ти пусна снимка да я видиш.  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 2 271
Radina, дай снимки да я видя. Пък може и аз да се изтипосам с рокля  Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
По индийските магазини е пълно с туники с дълъг ръкав и панталони към тях.Последните месеци бях на 10 тина сватби и рожденни дни и то на всичките все едни и същи хора,просто приятелски семейства и естествено трябваше винаги да съм с различни дрехи,та бая пообиколих магазинчетата.

# 9
  • Мнения: 5 140
И аз по принцип предпочитам да ходя с панталони (за да бъда по точна дънки) и рядко обличам поли и рокли. Но според мен за вечерна сватба е най-подходяща някоя стилна рокличка( аз предпочитам черна). Бях си купила от Блага Благоева много хубава черна рокля леко разкроена до коляното, ако изявиш желание мога да ти пусна снимка да я видиш.  Simple Smile

Блага Благоева има страхотни неща,които стават за специални случай и ежедневни.Подкрепям за нея  newsm10

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И аз по принцип предпочитам да ходя с панталони (за да бъда по точна дънки) и рядко обличам поли и рокли. Но според мен за вечерна сватба е най-подходяща някоя стилна рокличка( аз предпочитам черна). Бях си купила от Блага Благоева много хубава черна рокля леко разкроена до коляното, ако изявиш желание мога да ти пусна снимка да я видиш.  Simple Smile

Блага Благоева има страхотни неща,които стават за специални случай и ежедневни.Подкрепям за нея  newsm10

Къде й е магазина?

# 11
  • Мнения: 5 140
И аз по принцип предпочитам да ходя с панталони (за да бъда по точна дънки) и рядко обличам поли и рокли. Но според мен за вечерна сватба е най-подходяща някоя стилна рокличка( аз предпочитам черна). Бях си купила от Блага Благоева много хубава черна рокля леко разкроена до коляното, ако изявиш желание мога да ти пусна снимка да я видиш.  Simple Smile

Блага Благоева има страхотни неща,които стават за специални случай и ежедневни.Подкрепям за нея  newsm10

Къде й е магазина?

Има на бул Васил Левски в посока БСФС,даже е от същата страна.До него или беше магазина големият за алкохол или за мебели,не мога точно да се сетя.
Другият е на жълтите павета с/у Руската църква....как му беше името newsm78,където е на няколко етажа  newsm78,ох избяга ми от главата.Като се сетя ще пиша.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
такъв, какъвто ти харесва и ти стои добре

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Другият е на жълтите павета с/у Руската църква....как му беше името newsm78,където е на няколко етажа  newsm78,ох избяга ми от главата.Като се сетя ще пиша.

Минералсувенир?
Хм, аз там ходих, но нищо май не ми хареса. Ако магазинът е на втория етаж вдясно, имаше само някакви костюми, доста строги ми се сториха. Това на пръв поглед, не съм влизала, защото от витрината нищо интересно не видях  Simple Smile Ух, събота пак ще правя обиколки...

# 14
  • Мнения: 5 140
Другият е на жълтите павета с/у Руската църква....как му беше името newsm78,където е на няколко етажа  newsm78,ох избяга ми от главата.Като се сетя ще пиша.

Минералсувенир?
Хм, аз там ходих, но нищо май не ми хареса. Ако магазинът е на втория етаж вдясно, имаше само някакви костюми, доста строги ми се сториха. Това на пръв поглед, не съм влизала, защото от витрината нищо интересно не видях  Simple Smile Ух, събота пак ще правя обиколки...

Да Минералсувенир,много съм застреляна,на върха на езика ми беше и не можах да се сетя.В този на бул Левски няма костюми,разходи се и провери може нещо да ти хареса и дано де.Дано си харесаш нещо утре,което ти допада.Късмет newsm10

Общи условия

Активация на акаунт