Минкови бани, Спанчевци

  • 28 506
  • 13
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 403
Ходил ли е някой там? Хареса ли ви? http://minkovi-bani.ogosta.com/
Имало нови бунгала - каква е обстановката?

# 1
  • Мнения: 182
Много е хубаво,чисто и спокойно.Басейните също.Комплекса се намира на 1 км от селото,това означава,че в подножието на планината се намира само комлекса и от към тишина и спокойствие е номер едно.Има детски кът за деца,басейн при бунгалата и басейн при почивната станция.Аз точно такова нещо търся за почивка,но тъй като имам възможност да ги посещавам редовно искам да отида на друго място.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и аз съм чувала само хубави отзиви.
По-конкретно за басейните... Не пускали повече хора, от шезлонгите. Но пускат "външни".

# 3
  • Мнения: 182
Да,но цените за външни са по високи и рядко си позволяват да ползват басейна,при положение,че на 50м по надолу има обществен басейн пак минерален с по-ниски цени.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да,но цените за външни са по високи и рядко си позволяват да ползват басейна,при положение,че на 50м по надолу има обществен басейн пак минерален с по-ниски цени.

някой да е коментирал цените...
Казах, че ходят мои приятели точно там, защото е чисто, не е навалица и си плащат. Някакъв проблем?!

# 5
  • Мнения: 10 568
Дайте инфо за цените за басейните там.  bouquet

# 6
  • Мнения: 182
4-5 лв е цената на басейна на Минкови бани ,а на обществения е 2 за деца и 4 за възрастни.


Шани, останах с впечатлението,че е проблем,че се пускат и външни лица иначе проблем няма!

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не, не...
Аз казах, че пускат външни само докато има свободни шезлонги. И че не става навалица... Което му е хубавото, все пак.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 403
А в новите бунгала бил ли е някой?

# 9
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте,

Днес се върнахме от Минкови бани.
Бяхме тръгнали само към Вършец и съвсем случайно
попаднахме в Спанчевци.
Поне на външен вид едните бунгала изглеждаха по-нови от другите.
Надникнахме вътре.
Доста чисто и уютно.
Ние бяхме в двойна стая. Нямаше свободно друго. Стаята също беше хубава.
Цената беше 60 лв на вечер плюс задължителни по
10 лева ваучери за храна на човек, които се ползват в ресторант към комплекса.
Красиво и приятно местенце. Въпреки, че пише по сайта, че има фитнес..няма.
Няма го и солариума и тенис на масата и открития шах от обявените.
Цената на басейна в частта при ресторанта за всички е 5 лв. Двата други басейна при рецепцията и новите бунгала са безплатни за нощуващи гости.
Плаща се допълнително джакузи - 20 лв за половин час.
Парната баня, сауната и локониума са безплатни.
Цените в ресторанта са си като в София.
Не видях да се дават колела под наем, но може и да съм пропуснала.

Ценатана бунгалото е 70, 80 или 90 лв.

Пътят до там е с доста завой и мнооого дупки. Няма много отбивки за спиране.
Ние се намъканхме в една яма, като изубягвахме от друга и се наложи гума насред пътя да сменяме...Джантата се огъна като мекица, но и дупката си я биваше...Лошото е,че не се виждат от далече. Та карайте внимателно!

Това е накратко! Ако някой го интересува нещо и мога да отговоря да
заповяда! Mr. Green 

# 10
  • Мнения: 1 825
Така както казваш са си спестили доста неща от предлаганото за да зарибяват клиенти.
Колкото и да са другите плюсове, не мисля че е редно да бъдат посещавани.
Това е много некоректно от тяхна страна!

# 11
  • София
  • Мнения: 1 456
Ми така се получава за съжаление!
Ако предварително си прочел и очакваш да има
всичко това ще останеш леко разочарован.
Като си правите резервация питайте за
всичко обявено дали го има зада знаете какво
да очаквате там.  Peace


# 12
  • Мнения: 2
Да,но цените за външни са по високи и рядко си позволяват да ползват басейна,при положение,че на 50м по надолу има обществен басейн пак минерален с по-ниски цени.

някой да е коментирал цените...
Казах, че ходят мои приятели точно там, защото е чисто, не е навалица и си плащат. Някакъв проблем?!

Не знам какво ви харесва там. С мъжът ми се втъщаме от там вчера Отидохме там за два дни с детео. Първо на рецепцията ни посрещна мъж който толкова силно миришеше на пот, чак беше умирисъл фоаето на хотелчето. настаних ни първо във стая кчто не можехме да си разтоварим куфарите камо ли да спим.Сменихме я с друга малко по-живичка.Банчта под всяка критика, малка, ръждясала, тоалетната хартия еднопластова (с МИЧО щяха да се представят много по-добре) Платихме 95 лв на ден  за двойна стая с дете ( за сравнение в СПА ХОТЕЛ АТА гр. Вършец е 100 лв)
 Twisted Evil Дадоха ни ваучери за храна и тук започна голямото надлъгване. Салати по меню от 400гр ни сервират с чинията 300. Поръчах някъкъв специалитет стек някъкъв ц гарнитура бейби царевички, по грамаж 400г ни донесоха в средата на чинията една мръвчица от не повече от 100гр 2 бр. царевички - 5-10 гр и две лентички карамел, цената на това нещо беше към 10 лв. Тогава мъжът ми не издържа и дигна лют скандал. Сервитъорите се притесниха и започнаха да се извиняват #2gunfire Мериха чинията с чинията нямаше 400гр Shocked На другия ден си отидохме в АТА гр, Вършец и си спасихме почивката. Целия ден изкарахме там. Целия хотел беше пълен ц живот, развлечения, на МИНКОВИ БАНИ искахме да играем тенис, казаха ни, че е 10 лв на час, НО НЯМА ХИЛКИ ЗАЩОТО СА СКЪПИ #2gunfire А ДА ВЗЕМАТ 95 ЛВ ЗА НОЩУВКА НЕ Е ЛИ СКЪПО #Crazy Ходим навсякъде на почивки, но такова нещо не бяхме виждали. НЕ ХОДЕТЕ ТАМ, ТАМ ВРЕМЕТО Е СПРЯЛО, ЩЕ СИ СКЪСАТЕ НЕРВИТЕ! МНОГО СМЕ РАЗОЧАРОВАНИ! Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 2
Да,но цените за външни са по високи и рядко си позволяват да ползват басейна,при положение,че на 50м по надолу има обществен басейн пак минерален с по-ниски цени.

някой да е коментирал цените...
Казах, че ходят мои приятели точно там, защото е чисто, не е навалица и си плащат. Някакъв проблем?!

Не знам какво ви харесва там. С мъжът ми се втъщаме от там вчера Отидохме там за два дни с детео. Първо на рецепцията ни посрещна мъж който толкова силно миришеше на пот, чак беше умeрисaл фоаето на хотелчето. Настаниха ни първо във стая която не можехме да си разтоварим куфарите, камо ли да спим.Сменихме я с друга малко по-живичка.Банята под всяка критика, малка, ръждясала, тоалетната хартия еднопластова (с МИЧО щяха да се представят много по-добре) Платихме 95 лв на ден  за двойна стая с дете ( за сравнение в СПА ХОТЕЛ АТА гр. Вършец е 100 лв)
 Twisted Evil Дадоха ни ваучери за храна и тук започна голямото надлъгване. Салати по меню от 400гр ,ни сервират с чинията 300. Поръчахме някъкъв специалитет, стек с гарнитура бейби царевички, по грамаж 400г ,  донесоха ни в средата на чинията една мръвчица от не повече  100гр 2 бр. царевички - 5-10 гр и две лентички карамел, цената на това нещо беше към 10 лв. Тогава мъжът ми не издържа и дигна лют скандал. Сервитъорите се притесниха и започнаха да се извиняват #2gunfire Мериха чинията и с чинията нямаше 400гр Shocked На другия ден си отидохме в АТА гр, Вършец и си спасихме почивката. Целия ден изкарахме там. Целия хотел беше пълен с живот, развлечения, на МИНКОВИ БАНИ искахме да играем тенис, казаха ни, че е 10 лв на час, НО НЯМА ХИЛКИ ЗАЩОТО СА СКЪПИ #2gunfire А ДА ВЗЕМАТ 95 ЛВ ЗА НОЩУВКА НЕ Е ЛИ СКЪПО?  #Crazy Ходим навсякъде на почивки, но такова нещо не бяхме виждали. НЕ ХОДЕТЕ ТАМ, ТАМ ВРЕМЕТО Е СПРЯЛО, ЩЕ СИ СКЪСАТЕ НЕРВИТЕ! МНОГО СМЕ РАЗОЧАРОВАНИ! Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт