Нова Година - къде, от кога, резервации?

  • 5 712
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 658
Здравейте момичета. Може би на някои ще им сестори че е раничко за този въпрос, но от няколко години все  закъсняваме с организирането на новогодишните празници . Сега компанията ни ми е поставила задача да организирам нещо в  Троян, Априлци  или някъде из околностите. Моля помогнете ми А ако има и други за - там - може да се видим. Кой къде ще празнува? Приемам идеи всякакви.

# 1
  • ново
  • Мнения: 5 887
Аз със сигурност ще съм в Троян /тук живея/ Laughing А по въпроса да се видим - защо не? Мога да помогна с информация ако имаш нужда  bouquet

# 2
  • Мнения: 658
Много благодаря за отговора. Не мога да се свържа с Троян плаза да ми изпратят оферта. Сайта им нещо не е в час. И другото място което ме заинтригува е Виа Траяна. Основната ми задача е да намеря хотел с интернет, защото мъжете ни са запалени по една игра. За жените - добре. Децата - на бабини ясли. ЩЕ съм много благодарна  ака ми съдействате. Лека вечер.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Кога е време за Новогодишни и Коледни резервации? Всяка година закъснявам и когато потърся нещо, всичко хубаво вече е резервирано. Интересуват ме и хубави места /хотели и ресторанти/ в или близо до София?

# 4
  • София
  • Мнения: 2 686
Обикновено до края на октомври заведенията вече имат готовност да приемат резервации и са готови с менюта, цени и т.н.

# 5
  • Мнения: 658
До края на октомври 80% от кувертите са вече разпродадени. Говоря за хубави места. Всяка година компанията ни се канм да подготвим НГ от септември и накрая все отива Ноември - и - ръц. Където има място, а не където искам. Аз затова бях пуснала скоро темичка ,но - нищо. Рано ли ви се струва?

# 6
  • София
  • Мнения: 2 686
Ами да, на мен лично, ми се струва рано. В крайна сметка още съм на лятна вълна, така да се каже. Не ми се мисли още за зима и новогодишни празници. Но кой ли ме пита...

# 7
  • Мнения: 7 831
О, напоследък и аз съм вече на коледна вълна и съм се замислила къде да празнуваме  Grinning .
Споделете вие на къде сте се ориентирали заведения в София или хотели в близост?
Миналата година ние празнувахме във Вукадинов и не беше лошо, но и нищо особено.
Та предлагайте, че вече си е почти зима .

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
Мислите ли вече къде да празнувате Нова година?
То май е време да се замислим Thinking
Вече има и оферти, и резервации се правят...
Тази година искам да празнувам с приятелски семейства и деца. Ама у нас е много тясно и не мога да поканя всички Confused Реших да се разтърся за нещо по-евтинко и непретенциозно - обадих се в хижа Планинец. Ориентировъчно /защото управителя го нямаше/ кувертите са по 80 лв /мен нещо май скъпичко ми се вижда/.  Та, някой има ли идея, къде могат да празнуват няколко приятелски семейства с много и все шумни деца, за не много пари Joy Ако някой измисли нещо има beer2 от мен.

# 9
  • Мнения: 245
Какво стана? Аз си мислех, че съм подранила с търсенето на местенце за Нова година, а където и да звънна - вече е заето  #Cussing out , а виждам, че никой тук още не пише да е резервирал.

# 10
  • Мнения: 245
И ние искаме там. Днес звънях по разни хотели, но вече е резервирано.
А ако има и други за - там - може да се видим. Кой къде ще празнува? Приемам идеи всякакви.
Продължавам да звъня. Ние сме 5 човека. Ако някъде успееш да намериш местенце - свирни. Ако аз намеря - ще се обадя. Вие колко народ сте.

# 11
  • Мнения: 658
Ние сме 12-15 човека с децата. В троян ми отказаха резервации. Вега ще опитам да се свържа с някакъв нов хотел,ох забравих как му  беше именцето . Като ми дойде ще  подскажа.

# 12
  • Мнения: 658
Светна ми - хотел Къпина - звъняли ли сте там

# 13
  • ново
  • Мнения: 5 887
Светна ми - хотел Къпина - звъняли ли сте там
Миналата година - декември бяхме там на една презентация. Нямам думи. "Ресторанта" е във вид, в който го помня от поне 10 г, сервитьор нямаше - на самообслужване, през цялото време стоях с палтото, защото беше адски студено.
Лятото отидохме с приятелки - същото разочарование. Сервитьорката изпълняваше ролята и на барман и на готвач. Салатите бяха по половин чиния, на висока цена.
Ако не искате да си провалите празника newsm78 питайте за всичко, по няколко пъти.  bouquet

# 14
  • Мнения: 245
Светна ми - хотел Къпина - звъняли ли сте там
Миналата година - декември бяхме там на една презентация. Нямам думи. "Ресторанта" е във вид, в който го помня от поне 10 г,:


Айййй, от това се страхувах. Добре, че вече няма места и ми отказаха резервациите.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт