Костюм за Хелоуин

  • 1 708
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 071
В детската градина на дъщеря ми ще има парти за Хелоуин.Дайте идеи,че не сме празнували тоя празник и нищо не ми идва наум.Трябва да са маскирани като вещици,духове или нещо подобно.Но и не разполагам с време така че нещо по-просто.

# 1
  • Мнения: 4 629
Тук много се празнува този празник и е голяма веселба. Сина ми тази година ще е динозавърче.

За дух - нахлузваш един чаршаф върху главата на дъщеря си и изрязваш 2 дупки за очи.

За вещица - топираш й косата, слягаш много черни (или тъмни) сенки по очите, ярко червили, рисуваш 1 или няколко брадавици, обличаш твоя или на мъжа ти черна блуза (за да стои като раздърпана) и черна пола, връчваш 1 метла с дулга дръжка и костюмът е готов  Grinning

# 2
Бамби, отмъкна ми от езика. Тъкмо щях да предлагам да мята един чаршаф за по-набързо.

Мойта щерка точно в този момента е на Халуин диско  Crazy (до сега е мацах) Crazy

Таман бутнах и една снимка на вампирската ми вещица Laughing

Последна редакция: чт, 27 окт 2005, 21:07 от Honda

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Бамби, отмъкна ми от езика. Тъкмо щях да предлагам да мята един чаршаф за по-набързо.

Мойта щерка точно в този момента е на Халуин диско  Crazy (до сега е мацах) Crazy

Таман бутнах и една снимка на вампирската ми вещица Laughing

Много сте елегантна, госпожице!  Hug

# 4
....Много сте елегантна, госпожице!  Hug
  love001 newsm03 - мерси за хубавите думи  newsm56

# 5
  • Мнения: 4 629
Бамби, отмъкна ми от езика. Тъкмо щях да предлагам да мята един чаршаф за по-набързо.

Значи мисим в една посока  Wink

Много ти е готина вещицата Grinning

# 6
  • Мнения: 1 071
Избра си да бъде вещица.Стъкмихме шапката,една моя черна блуза,черен чорапогащник,наметало от черна клош-пола.Под шапката смятам да закрепя една лилава коса и да я червисам с лилаво червило.В момента търся някаква маска на вещица.
Като сме готови ще пусна снимка.
Хонда,наистина е много елегантна госпожицата...

Общи условия

Активация на акаунт